forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 cze 2019, 6:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Rosyjski gaz jest zły, bo jest tam więcej powietrza. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 7:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
A amerykański jest dobry, bo ma molekuły wolności. :lol:

Departament Energii USA wyjawiił światu nieznane dotąd fizyce i chemii „właściwości” gazu eksportowanego przez USA, czyli ze jest to ‚gaz wolności” oraz że ‚rozsiewa molekuły amerykańskich swobód”

https://edition.cnn.com/2019/05/29/poli ... index.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 9:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Na dziendobry

https://strefainwestorow.pl/artykuly/an ... aniel-ozon

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 10:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No właśnie, my tu się napierdalamy o tęczę o LGBT a PiSdziesto tym czasem robi swoje.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 12:11 
A co takiego robi?


Na górę
  
 
Post: 13 cze 2019, 12:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No jak to co, dobiera się do kolejnych puszek z kasą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 12:28 
Nie chce zgłębiać kodeksu handlowego w oparciu o który działają spółki akcyjne - bo jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach.
Ale w ogółach to obowiązuje przecież święte prawo własności. Skarb Państwa jako właściciel większościowy może ze swoją własnością zrobić teoretycznie co zechce.
Dla wielu uczestników tego forum plujących na nasz wstrętny węgiel, domagających się likwidacji górnictwa węglowego, przetwórstwa i opartej na nim energetyki, takie posunięcie powinno spotkać się więc z aplauzem.
Hasło dnia - "zlikwidować spółkę węglową!!"


Na górę
  
 
Post: 13 cze 2019, 13:30 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
.
Cytuj:
Dodatkowo Ozon chciał zbudować zapas gotówki w spółce na okres dekoniunktury, która prędzej czy później nastąpi. Z kolei Ministerstwo Energii musiało szukać środków finansowych do realizacji „swoich” inwestycji.
Posiadająca ponad 3 mld zł gotówki JSW była potencjalną spółką, która mogła posłużyć do współfinansowania zewnętrznych projektów
.
No super, jak wypracowali zysk to im trzeba zapierdolić, ale skoro Kowalew wie, to w porządku.
"Zewnętrzne projekty" ha ha ha.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 14:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
kowalew pisze:
Nie chce zgłębiać kodeksu handlowego w oparciu o który działają spółki akcyjne - bo jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach.
Ale w ogółach to obowiązuje przecież święte prawo własności. Skarb Państwa jako właściciel większościowy może ze swoją własnością zrobić teoretycznie co zechce.
Dla wielu uczestników tego forum plujących na nasz wstrętny węgiel, domagających się likwidacji górnictwa węglowego, przetwórstwa i opartej na nim energetyki, takie posunięcie powinno spotkać się więc z aplauzem.
Hasło dnia - "zlikwidować spółkę węglową!!"


Panie Kowalew tu chodzi o odwołanie prezesa, który tak dobrze kierował spółką, że ma zyski. Nie dziwne to? Tak, tak tu też Pan powie, że Skarb Państwa jak zechce to może nawet najlepszego prezesa odwołać. Prezes miał inny pomysł co zrobić z nadwyżką a Skarb czyli Nowogrodzka i stary zapyzialec inne. I oby nie było tak, że za rok JSW będzie potrzebować tlenu.

Ale jak już napisałem na innym wątku dotyczącym oczerniana przez naszego pożal się boże prezydenta sędziów sądu najwyższego. Od dziś zrobiło mi się tak - co mnie to gówno obchodzi. Jak się Polacy dają w dupę walić i poniewierać niech dają. Widać taka ich natura. Tak więc i tu gówno mnie obchodzi górnicy, JSW, Ozon i cała nasza energetyka. Ja sobie oświetlę kagankiem. Jak komuś tak jak Polakom tłumaczy się setki razy nie właź w gówno a oni lezą jak za przeproszeniem bachor niewychowany, to niech włażą. Niech tu rządzi nawet kurwa i złodziej. Co mnie to gówno obchodzi. :mrgreen:

To tyle co mogę powiedzieć o Wietnamie. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 cze 2019, 14:19 
Pani Mae i Boruch.
Staram się na tym forum być poważny, toteż aby uniknąć nieporozumienia dodaję że poprzedni komentarz to może nieudana próba ośmieszenia przeważających na tym forum opinii popierających (w imię ekologii) likwidację ostatnich enklaw polskiego kapitału.
A do PISu z jego prezesem mam stosunek podobny do dominującego na tym forum - tyle że moim zdaniem nie ma się tu z czego śmiać. Jak to ktoś tu niedawno zacytował Kisielewskiego < - To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.> I to dotyczy całej naszej elity politycznej i nie tylko politycznej.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group