forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 0:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sty 2015, 11:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
wezyr pisze:
A ja się pytam, kiedy stanie się światłość i zmądrzeją ludzie. Dlaczego ja mam dopłacać do jakiegoś górnika? Od czasów gierka mają jak pączki w maśle. Gdzieś, chyba u Wątłego, usłyszałem żeby dać górnikom te kopalnie i niech sobie fedrują i zarządzają, tylko niech nie wyciągają łapy po moje, kurwa, pieniądze. Każda działalność albo jest rentowna, albo jak przestaje być to upada.

Śwente słowa Wezyr, śwente słowa Mahometa, tyle że ta hałastra musiałaby zrezygnować z :deputatów wynglowych, trzynastek, czternastek, barburkowego i czego tam jeszcze, bo płacone byłoby z ich, a nie z naszych podatkowych. A tego się nie wyzbędą, no i przewodniczonce zwionskóf musiałyby pewnikiem zapierdzielać pod ziemiom, bo kolesie nie patrzyliby spokojnie na nierobionce pijawy.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 11:28 
Ty sobie Wa Ma przypomnij lepiej jak prywatyzowano hutnictwo (w tym najnowocześniejszy zakład - huta Katowice...
Było nierentowne, oddłużane chuj wi iler razy a....
Jak nastał Mittal - stał się cutt i w pół roku zarobił kilkanaście baniaków... :shock:
Mówi to Panu coś????


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2015, 11:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Skorpion13 pisze:
Ty sobie Wa Ma przypomnij lepiej jak prywatyzowano hutnictwo (w tym najnowocześniejszy zakład - huta Katowice...
Było nierentowne, oddłużane chuj wi iler razy a....
Jak nastał Mittal - stał się cutt i w pół roku zarobił kilkanaście baniaków... :shock:
Mówi to Panu coś????

Jak najbardziej cza tu w tem kraju koguś wywieść na taczkach, tyle że robole to już gatunek zanikajoncy w kato-polandzie, oczywiście w porównaniu do czasów PRL.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 11:34 
Panie!
Taczkufff by brakło...
Nie mówiąc o silnorękich do ich prowadzenia...


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2015, 11:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Skorpion13 pisze:
Panie!
Taczkufff by brakło...
Nie mówiąc o silnorękich do ich prowadzenia...

O tym właśnie wspomniałem, że robole to obecnie gatunek w zaniku. Chłopki za to majom się dobrze, ale o nich dba prezes Piechocińsky i KRUS-y som nie do ruszenia. PSL-y broniom tego jak niepodległości, a nawet własnej chudoby.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 11:42 
Alez ni...
Jeny przed kompami w korporacjach ślepną.
Czy mylisz że kopidoły budowlane zorganizowały by kiedykolwiek coś podobnego do strajku stoczniowego w r. 80?
Nie wydaje mi się.
Do tego potrzeba tych z korporacji (jak kiedyś z KOR).


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2015, 11:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Skorpion13 pisze:
Alez ni...
Jeny przed kompami w korporacjach ślepną.
Czy mylisz że kopidoły budowlane zorganizowały by kiedykolwiek coś podobnego do strajku stoczniowego w r. 80?
Nie wydaje mi się.
Do tego potrzeba tych z korporacji (jak kiedyś z KOR).

Są zapowiedzi powołania nowego AK , to może znajdą się i tacy co powołajom nowy KOR, a może i ROPCiO.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 11:54 
nie żartuj....
To AK to nacjonalistyczno-kibolska bojówka siedząca zazwyczaj (poza ustawkami) w kruchtach.
Przynajmniej jeżeli chodzi o ,,głowy" tego interesu.
Bo to jest interes.
Mozna niejeden milionik ukręcić, o ile uda się oficjalne struktury MON pozytywnie nastawić do tej ,,łobywatelsky jiniciatiwy".


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2015, 13:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jebani górnicy nie dają się tak łatwo zlikwidować jak reszta Polskiego przemysłu przez co forumowicze Nie muszą do nich dopłacać.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2015, 13:24 
Gdy już korporacyjne szmaty uporaja się z górnikami to z całą resztą pójdzie im jak po maśle.
A jeszcze trochę zostało do wzięcia. Także zastanówcie się po której stronie muru stanąć z wzieciem pod uwagę wszelkich konsekwencje.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group