forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 sie 2019, 13:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Oczywiście jest to z mojej strony taki żarcik. Choć jeżeli chodzi o łamanie prawa i wszelkich procedur nikt im nie dorówna. Tak więc daję 1% na to, że Kuchciński zostanie jutro owacyjnie poproszony żeby został.

A tu mam jeszcze jedne dowód na to, że to są ludzie chorzy. Mamy nowa jednostkę chorobową spowodwaną wirucsem tzw virustuskus. Ma to niewątpliwie prezes i jego gromadka:

Cytuj:
Nie złamał prawa, nie złamał istniejących w tej dziedzinie obyczajów. Ale skoro państwo mają inne zdanie i część opinii publicznej ma inne zdanie, to mogę powiedzieć, iż decyzja pana marszałka jest dowodem postawy, która jest związana z naszym hasłem: "słuchać Polaków, służyć Polsce" – wytłumaczył. :lol:

Dalej poradził, by dziennikarze zajęli się lotami... byłego premiera Donalda Tuska. – Trzeba się tym zająć bardzo poważnie, my się będziemy tym zajmowali – stwierdził. :o

– Jeśli trzeba słuchać opinii publicznej, to reguły muszą być takie same dla wszystkich. Donald Tusk odbył 281 lotów do Gdańska. Oczekuję od państwa zainteresowania tym. Odbył też szereg podróży do krajów egzotycznych, atrakcyjnych turystycznie – przekonywał dalej.


A to szkodnik ten Tusk.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 15:06 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Myślę, że wśród owacji uprze się jednak przy dymisji.
Nie po to Kaczyński dzisiaj plótł coś o służeniu Polakom i jakichś postawach, żeby przed wyborami się wycofywać z decyzji.

Więc sądzę, że Sejm, rzewnie płacząc, przyjmie dymisję. Czy wystarczy Prezydent?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 15:13 
Będziemy kradli bez Penelopy-Kuchcińskiego. :)

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 08 sie 2019, 15:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kwiatki pewnie będą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 sie 2019, 17:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

:evil:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2019, 0:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Obrazek

:evil:


A najlepsze było to, że jak jaro bełkotał to Kuchta odwrócił sie i oglondał swego bożka na telebimie. Jaja to mało powiedziane.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2019, 10:33 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Oj tam, oj tam.
Pewnie borowcy zapomnieli Jarowi porcięta odprasować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 sie 2019, 10:41 
Obszczanych spodni się nie prasuje.
Się wyrzuca.
Albo pierze.
On od góry i od dołu jak łachudra wyglada.


Na górę
  
 
Post: 09 sie 2019, 10:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Obrazek

Kuba Watły

Cytuj:
Przyjęcie tak kuriozalnej czy wręcz idiotycznej uchwały, umacnia jedynie zależność państwa od kościoła katolickiego. A właściwie podkreśla, że Polska to już jedynie wasal Watykanu.

Czy coś z tym robimy? Ależ tak! Powtarzamy w kółko, że to przesada lub nie jesteśmy w stanie wywierać na tyle silnej i zorganizowanej presji, by politycy zwyczajnie nas się bali. Bali się tak, jak bać się należy wkurwionego do czerwoności obywatela świadomego swoich praw i możliwości.


To, że to przejdzie jestem pewny. Samymi głosami PiSu. Ale interesuje mnie jak zachowa się opozycja. Czyli w kraju gdzie mamy ponad 80% katolików oni są prześladowani? Dobre! Jeżeli taka uchwała zostanie zaklepana a zostanie to będzie to największa głupota i absurd polityczny ostatnich lat w Europie. No gdzieżby indziej mogło to się zdarzyć jak nie w Polsce.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sie 2019, 3:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Lepszym numerem jest, że skazaniec będzie rządził wszystkimi mundurowymi policmajstrami

Cytuj:
Premier Mateusz Morawiecki powierzył obowiązki w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji ministrowi Mariuszowi Kamińskiemu - poinformował na Twitterze rzecznik rządu Piotr Müller.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-ma ... gn=firefox


Przynajmniej wie z doświadczenia jak iść w ślinę z psami rodzaju żeńskiego co wypróbował w praktyce.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group