forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 26 cze 2019, 14:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Rozumię, wszystko rozumię, (przecież napisałam, że sobie na innych odbijo)
nawet sobie podzieliłam na kalkuratorze 86 tys brutto przez 12 miesięcy wynosi ponad 7 tys zarobku brutto.
Znaczy to, że gostek poniżej 26 roku życia, zarabiający 7 tys nie będzie płacił podatku, emeryt musi płacić podatek nawet od najniższej emerytury, a wyrobnik za 1200 też. Hurrraaa!
Cytuj:
Dlaczego osoby miałyby płacić podatek po przekroczeniu jakiegoś wieku? To dyskryminacyjne traktowanie, dojdzie do sytuacji, gdy młody człowiek z małego miasteczka z małymi dochodami będzie płacił podatek tylko dlatego, że ma 28 lat, a mieszkaniec Warszawy mający dużo lepsze możliwości pracy i często mający wyższe dochody, nie będzie płacił podatku.
(Mordasewicz)


Oj tam, oj tam wszystko można poprawić. PiSowi wypada do kolejnych genialnych ustaw dorabiać średnio 5 poprawek. I będzie. I czego się czepiacie? Przecież nie wszystko można przewidzieć. Głowa nie śmietnik. O wszystkim myśl a tu całe państwo na głowie. Ten by chciał ten, ten tamto, pomiędzy tym ojca dyrektora zadowolić. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 14:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
A mnie się wydaje, że małolaci nie będą więcej zarabiać, ani przed 26, ani po.
Bo taki małolat dostanie, dajmy na to 3000 na rękę.
Gdy skończy te 26 lat, też będzie dostawał te 3 koła.
Za to pracodawca będzie mu co chwila wyrzygiwał, że ma teraz większe koszty pracownika.
I za rogiem czeka 150 chętnych poniżej 26 roku życia.
Zatem, delikwent, jeden z drugim, może zapomnieć o podwyżkach.


Ostatnio zmieniony 26 cze 2019, 14:26 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 14:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Albo będzie tak - szef firmy pyta - ile masz lat? 22 odpowiada potencjalny pracownik. A szef na to nie, nie - przyjdź za 5 lat. Wiesz, jak to wszystko tak okrzepnie, wiesz.....

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 17:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Karanie za odmowę świadczenia usług umyślnie, bez uzasadnionej przyczyny, stanowi ingerencję w wolność podmiotu świadczącego usługi, w szczególności w prawo do postępowania zgodnie z własnym sumieniem - podkreślił w uzasadnieniu środowego wyroku TK sędzia Mariusz Muszyński.

​ZIOBRO O WYROKU: CIESZĘ SIĘ, ŻE TK PODZIELA MOJE POGLĄDY
Trybunał Konstytucyjny orzekł w środę, że przepis Kodeksu wykroczeń przewidujący karanie za umyślną bez uzasadnionej przyczyny, odmowę świadczenia usług, jest niekonstytucyjny. Wniosek do TK w tej kwestii wyniknął m.in. na kanwie sprawy odmowy wykonania usługi - druku plakatów LGBT - z powodów religijnych.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-od ... ign=chrome


Fajnie jest. Łysych nie będę przewoził moją taksówką. Do czego dojdziemy? Może do tego, że lekarz odmówi leczenia geja chorego na raka? W którą stronę to pójdzie? Konstytucja, Konstytucją ale ta sprawa z pozoru błaha pokazuje, że homofobia jest w naszym systemie prawem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 18:11 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Jakby oni byli tacy głupi a Jarek niezdarny jak ich malują to by nie wygrywali wyborów jak chcą.

A jak się przeciwnika nie docenia, i uważa za głupiego to potem dostaje się lanie jak uczy historia wojskowości i nie tylko

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 18:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Jakby oni byli tacy głupi a Jarek niezdarny jak ich malują to by nie wygrywali wyborów jak chcą.

A jak się przeciwnika nie docenia, i uważa za głupiego to potem dostaje się lanie jak uczy historia wojskowości i nie tylko


To na ile oni są mądrzy zależy od stopnia mądrości Polaków.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 19:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
--------------------------------------------------------------

[/quote]


Sam domniemujesz, kręcisz kierownicą w prawo i patrzysz jak tu kopnąć wcześniejszą ekipę w kostkę, a Tuska w szczególności. Zły wniosek wyciągnąłem? Zatem jestem poniżej średniej. Zresztą leżę i robię pod siebie.

Aha, to jest też moja ojczyzna, ale co się tyczy IroBa, to nie wiem.[/quote]


tam ojczyzna moja gdzie moja bulka z maslem, ktora notabene sam sobie wypracowuje :) :) :) a poprzednia ojczyzna rekoma bliznich poprostu mnie okradla i nie bylo do czego wracac. wiec mi dajcie spokuj z gornolotnymi pierdoleniami.

katastrofe 10 kwietnia spowodowal czynnik ludzki bedycy na pokladzie samolotu.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 19:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Polska każdego dnia bardziej durnieje.

Niefortunnie skończył się spontaniczny pomysł dwóch 17-latek z Orneta (woj. warmińsko-mazurskie). Dziewczęta postanowiło wykąpać się nago w jeziorze. Teraz za odpowiedzą za to przed sądem dla nieletnich.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/orneta- ... 8Yxwjo09QI


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 19:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Dobra zmiana - dziś podano w radio, że od stycznia, dla małych i srednich przedsiębiorców, składka na ZUS wzrośnie o sto zeta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2019, 20:02 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Wielki Wezyr pisze:
Polska każdego dnia bardziej durnieje.

Niefortunnie skończył się spontaniczny pomysł dwóch 17-latek z Orneta (woj. warmińsko-mazurskie). Dziewczęta postanowiło wykąpać się nago w jeziorze. Teraz za odpowiedzą za to przed sądem dla nieletnich.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/orneta- ... 8Yxwjo09QI


O rany. to nas też już ścigają? Trzeba zorganizować jakąś paradę w Warszawie w strojach organizacyjnych :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group