forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 4:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 paź 2017, 15:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Tak, Zritko,niektóre z tych rzadkich imion są naprawdę wyjątkowe i nosiły je w historii takież wyjątkowe osoby. Dodam jeszcze,że ja też coś o imionach rzadkich, ekskluzywnych i starożytnie królewskich wiem ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 16:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Czy ich trupy wyglądają bardziej elegancko?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 16:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Killashandra Ree pisze:
Tak, Zritko,niektóre z tych rzadkich imion są naprawdę wyjątkowe i nosiły je w historii takież wyjątkowe osoby. Dodam jeszcze,że ja też coś o imionach rzadkich, ekskluzywnych i starożytnie królewskich wiem ;)

Ja pamiętam Twoje imię.
I kocham tereny,z których może pochodzić.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 16:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Czytajcie zanim Boruch do końca Was otumani. ;)




Czyżbym miał takie właściwości? Ejże Panie Polar czy Pan aby mnie nie przecenia? A nie poniża i nie beszta Pan przy tym pozostałych forumowiczów? Czyż oni poza Panem i kilkoma wyjątkami z Panem Baryckim i jego sługą Panem Przerarzonym na czele nie posiadają zdolności myślenia i są pod moim wpływem? A wie Pan, że ja bym wcale tego nie chciał choćby była to prawda? choćby mi drabinkę na Krakowskim stawiali.

Poza tym Pan Przerarzony napisał ostatnio o mnie, że jestem jak ameba. Tak więc wasz :lol: waść słowa drugą razom, bo się Pan narazisz :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 16:23 
A co z błogosławioną Beatą niosącą wszystkim szczęście?


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2017, 16:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Pan pszerarzony pisze:
A co z błogosławioną Beatą niosącą wszystkim szczęście?

Widocznie atrakcyjna.
I reszta Beat równie.
Każda koza może być Beatą.
Kempą.Mazurek.Szydło.A na każdą pochyłą kempę,oczywiście,gdy nie ma tam szydła,
a mazurek (choć w przypadku mazurka trzeba raczej mówić o głosie i
o najczęściej powtarzanych sylabach
) klepie sylaby,kozy skaczą..

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 20:37 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Rzecznik Praw Obywatelskich zwrócił się o budżet wyższy o 5 mln zł od tegorocznego. Wykazał, na co zamierza wydać te pieniądze. Sejmowa Komisja Sprawiedliwości powiedziała „nie”. A Krystyna Pawłowicz stwierdziła, że na jego miejscu lepiej „poszukałaby oszczędności”.

– RPO nie wykonuje swoich konstytucyjnych zadań i jest rzecznikiem środowisk patologicznych obyczajowo, zdrowotnie i seksualnie – stwierdziła Krystyna Pawłowicz. Dodała, że Bodnar „ogranicza prawa obywatelskich takich jak drukarz z Łodzi, lubi rozbudowywać zastępców o osoby, które bronią tych osób z problemami seksualnymi, może minister zdrowia powinien się nimi zajmować”. Poza tym „zajmuje się działalnością antyrządową, krytykuje rząd za granicą i bojkotuje reformy”.

Bodnar wnioskował o większy budżet niż w zeszłym roku, przedstawił swoje szczegółowe zamierzenia. Wśród nich znalazło się otwarcie biura terenowego w Białymstoku, zatrudnienie brakującego personelu w zespołach skargowych, a także zwiększenie zatrudnienia w zespołach zapobiegających torturom i okrutnemu traktowaniu w domach opieki, więzieniach oraz szpitalach psychiatrycznych. RPO chciałby również przeprowadzić remont swojej siedziby. Jak podkreślał, nie jest to wyłącznie fanaberia, zobowiązała go do tego Inspekcja Pracy.

Chce Pan też na wschodzie Polski zbudować kolejną antyrządową placówkę. Na to zgody nie ma, a sprawę remontu budynku jakoś załatwimy – podsumowała Pawłowicz. – Należałoby się przyjrzeć i nie tylko nie dawać podwyżki, ale zaproponować oszczędności. Niech pan szuka oszczędności.

Posłowie PO i Nowoczesnej zasiadający w sejmowej komisji sprawiedliwości usiłowali bronić projektu przedstawionego przez Bodnara. Ale zostali zakrzyczani. Kamila Gasiuk-Pihowicz usłyszała, że „jest urlopowaną pracownicą BRPO, więc broniąc budżetu RPO zapewne ma nadzieję na podwyżkę po powrocie do pracy”. Ireneusz Zyska z Wolnych i Solidarnych zarzucał Bodnarowi, że nie bronił ofiar reprywatyzacji, „kiedy był na to czas”, prócz tego stwierdzenie o odpowiedzialności Polaków za Holokaust „dyskwalifikuje go jako RPO”.

strajk eu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 21:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Afera z 19. milionami na billboardy przykrywa dziesiątki innych, drobniejszych.
Jak choćby tą z promocją polskiego rolnictwa "Polska Smakuje".
Ktoś słyszał / pisał tu na forum o niej? No właśnie...


Na pomysł, jak skubnąć 2 miliony złotych wpadł ktoś z Państwowej Agencji Rynku Rolnego.
"Polska Smakuje" wystartowała jako strona internetowa – taki sobie katalog produktów
żywnościowych produkowanych w Polsce. Z czasem Agencja uznała, że trzeba iść za modą.
Oprócz strony internetowej zażądała aplikacji mobilnej.



Obrazek



Nie podbiła ona serc użytkowników, oceny i opinie są okrutne – średnia w Google Play to 1,8
Chyba i tak na wyrost, bo kto poza samymi programistami ocenił to dzieło na „piątkę"?
Aplikacja mobilna okazuje się daleko gorsza od strony internetowej. Nikła liczba pobrań
o tym świadczy i nic dziwnego…



Obrazek



We wrześniu dziennikarze Jagiellonski24.pl zapytali Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa o to,
ile kosztowało stworzenie aplikacji mobilnej „Polska smakuje”, towarzyszącej jej strony
internetowej oraz ich wypromowanie, poproszono też o ujawnienie liczby użytkowników
zarówno strony jak i aplikacji. Odpowiedź pokazuje, że z pisania oprogramowania można
żyć naprawdę nieźle, o ile zna się odpowiednich ludzi. A jeszcze lepiej można żyć z marketingu
oprogramowania.

Łączny koszt produkcji strony internetowej, aplikacji i ich promocji wyniósł 1 975 930 zł i 32 gr.
Na promocję wydano z tego aż 1,64 mln złotych. Pomimo tak intensywnych działań, pozyskano
19 374 użytkowników. Nieźle, wychodzi po stówce na użytkownika. Czy gdzieś można zgłosić rekord?

A co z marketingiem? Tu pieniądze trafiły głównie do radia i telewizji – publicznych, by było jasne.
Ponad 300 tys. zł za udział w „Lecie z radiem”. Budowa 20 namiotów promocyjnych na regionalnych
koncertach Polskiego Radia – 670 tys. zł. Realizacja audycji promocyjnych towarzyszących promocji
– 246 tys. zł. Reportaże w „Pytaniu na śniadanie” w TVP – 138 tys. zł. „Strefa relaksu” z leżakami
z logo Polska smakuje na lotnisku w Okęciu – ponad 150 tys. zł.

2 miliony psu w dupę oczywiście z pieniędzy podatnika!


Źródło - http://jagiellonski24.pl/
Screeny - moje

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2017, 21:37 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Dobrze że Bodnarowi nie dali tych 2 milionów.
Mógłby je wykorzystać na rzecz środowisk patologicznych obyczajowo, zdrowotnie i seksualnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 paź 2017, 9:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Czy taki ksiądz mieści się w standardach Polski parafialnej? Parafie pełne są bigotów przepojonych nienawiścią do wszystkiego co wybiega poza standard cierpiącego Chrystusika. Szkoda księdza , który nikomu nie zrobił krzywdy swoja pasja sportowa , a na którego donieśli do biskupa , jego parafianie. Miłość bliźniego, a gdzież tam, niech sąsiadowi krowa zdechnie drogi Boże. Taką mamy moralność wiary. Zatęchłe umysły rządzą w zatęchłej kruchcie , która nijak da się wywietrzyć, nawet sportowym duchem.

https://www.facebook.com/natematpl/vide ... 122303667/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group