forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 12:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 lis 2017, 19:27 
Panie Polar, że też Panu się chce z tym piwnicznym banderowcem gadać, wlr-a do południa w cyrku pokazują, a potem na forum nie wysyłają bo ma ochronę teściowej swołocz.


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2017, 19:27 
Bez żalu na pewno.
Ale wstyd zostanie. ;)


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2017, 21:04 
polar pisze:
Bez żalu na pewno.
Ale wstyd zostanie. ;)


Na chwilę wpadłem Panu oznajmić, że jeszcze na razie,
nie bycie faszystą nie jest wstydem. Na razie! ;)


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2017, 21:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
WLR pisze:
Cierpliwości Prol! Jeszcze wrócą dobre czasy, że i z kolegami w mordę gudłajską mi dasz i w sklepie szyby powybijasz. Mundurek masz? ;)


Z drugiej strony istnieje taki stopień koncentracji kapitału - czytaj koncentracji własności lub koncentracji władzy spod którego wyzwolić można się już tylko biciem w mordę. W takim wypadku bicie w mordę właścicieli czy władców nie tyle jest usprawiedliwione co zwyczajnie naturalne.

Podejrzewam, że gdyby Żydzi wiedzieli co ich spotka, to po prostu wszystko rozdaliby i od nowa powolutku zaczelby sobie rzepke skrobnac a nikt nie miałby do nich pretensji.

Trzeba rozumieć, że nie wolno zdobywać zbyt nadmiernej władzy nad drugim człowiekiem, bo z pokornego służącego przekształci się w śmiertelnie groźna bestię.

Jeśli faszyzm się odradza to jedynie z tego powodu, że kapitał się koncentruje. Władza człowieka nad człowiekiem wzmaga a wraz z tym odmienia się ludzka moralność.

Czy bestia winna jest bycia bestią? Bo może winne jest środowisko, które bestie uczyniło?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 18:25 
Zanim zapędzicie się w infantylnej nienawiści do ludzi których kompletnie nie znacie, zanim rozsądek i pragmatyzm zostaną przygniecione kolesiostwem i zwykłym maglem, przeczytajcie opinie człowieka który doradzał Józkowi Oleksemu i Kaczmarkowi. Tak, kurwa, przeczytajcie opinie prawdziwej lewicy, nie podszytej tym co próbuje Wam wmówić frustrat i trefniś któremu teksty pisze chory umysł.
Cytuj:
1.Mateusz jest byłym posłem, i to nietuzinkowym, bo rzecznikiem rządowego ugrupowania (Samoobrony). Nieznane są żadne fakty, na mocy których możnaby oskarżyć Mateusza o sprzeniewierzenie się Elektoratowi, o niedotrzymanie obietnic;

2. Mateusz jest zarówno kochającym Polskę patriotą, jak też wrażliwym społecznie „rzecznikiem” ludzi krzywdzonych przez Transformację: w tym sensie jest tożsamy z ludźmi, których nazywa się „oburzonymi”;

3. Po kuriozalnym „rozproszeniu” Samoobrony – nie schował się do dziury, nie zamilkł, tylko założył partię (partyjkę) o symbolicznej nazwie Zmiana – i zaczął wszystko od początku, próbując „pożenić” racje patriotyczne z lewicowymi, a przy tym zdołał uniknąć „wariatuńciowatości”;

4. Nie znam ani wypowiedzi, ani czynów Dra Mateusza Piskorskiego, w oparciu o które możnaby oskarżyć go o zdradę Stanu albo wytknąć mu przeszłość kryminalną. Jeśli utajnione dochodzenie po prawie 20 miesiącach aresztu nadal „trwa” – to jest prawie pewne, że takiej wiedzy nie mają też ci, którzy doprowadzili do aresztowania;

5. Mateusz jest czynnym naukowcem: nawet jeśli nie publikuje sążnistych artykułów i książek – to uczestniczy jako kreator w międzynarodowych i krajowych debatach w swojej branży (jest – przypominam – politologiem);

6. Mateusz doświadcza od dłuższego czasu pomówień: ludzie lewicy nazywają go co najmniej „przyjacielem faszystów”, a ludzie o przekonaniach narodowych posądzają go o lewactwo: nikt rozumny nie zauważył, że Polacy, „zwykli ludzie” – tacy właśnie są: trochę parafialni, trochę roszczeniowi;

7. Mateusz jest pacyfistą, i to ortodoksyjnym: jego „antyamerykanizm” nie wynika z niechęci do Amerykanów (tych rdzennych i tych „napływowych”), tylko ze sprzeciwu wobec globalnej polityki państwa o nazwie USA (w tej roli Ameryka zastąpiła Polakom ZSRR)

I jeżeli to zanegujecie, to niech Was pis jebie po kres Waszego życia, a byłe klechy indoktrynują Wasze małe pseudointeligenckie umysły.
Naplujcie na Józka w imię, kurwa, paru butelek wódki wypitej na spotkaniu integracyjnym.
;)
I banuj Goha, banuj ile wlezie.


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2017, 18:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A mogę mieć to w dupie, zwłaszcza, że uny Mateusz chuj mnie interesi? :lol: :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 18:34 
jesteś bochaterem.


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2017, 18:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
jesteś bochaterem.


"bochaterem"? Chyba tak. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2017, 18:43 
Boruch pisze:
A mogę mieć to w dupie, zwłaszcza, że uny Mateusz chuj mnie interesi? :lol: :mrgreen:


Ależ oczywiście. Tym bardziej, że My też mamy Cię w dupie. :lol:


Na górę
  
 
Post: 01 gru 2017, 18:45 
nawet nie rozumiesz prostej ironi ladaco? Ja pierdolę, to się nam trafił filozof... :lol:

BOCHATERZE!!!
:lol: :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group