forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 2:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 paź 2017, 12:40 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
st1111 pisze:
A co istnieje? Jakieś telewizje się na nie powołują? A może jakieś gazety lub portale głównego nurtu?


Mówisz o gównozjadach medialnych?
Lokalny wypadek relacjonują cały dzień, a tematy niewygodne mają w dupie.
Przecież i tak biorą forsę, po co się narażać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 13:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://polityczek.pl/uncategorised/5884 ... zebija-prl

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 13:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
maerose pisze:
st1111 pisze:
A co istnieje? Jakieś telewizje się na nie powołują? A może jakieś gazety lub portale głównego nurtu?


Mówisz o gównozjadach medialnych?
Lokalny wypadek relacjonują cały dzień, a tematy niewygodne mają w dupie.
Przecież i tak biorą forsę, po co się narażać?


O ile mi wiadomo w kapitalizmie media to komercja a nie instytut sprawiedliwosci maerose.

Co znaczy klient nasz Pan jak w Mc'Donalds i dostarcza mu się to co chce usłyszeć a nie żadną tam prawdę uniwersalną.

Jeśli ktoś liczy, że media nie będą podążać za kasą to nie rozumie najwyraźniej kapitalizmu. To nawet nie jest kwestia wyboru lecz konieczności.

Teraz maerose pokaże nam jak nie być gownozjadem i jako pierwsza odwróci się woli nabywców, od woli swojego pracodawcy i zajmie się serwowaniem prawdy uniwersalnej, której nikt nie chce i za która nikt ani grosza nie zapłaci, wprost przeciwnie napluje jeszcze maerise w twarz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 14:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
http://polityczek.pl/uncategorised/5884-piotr-s-byl-czlonkiem-mensy-byl-wybitnie-inteligentny-a-teraz-inteligencja-to-przeklenstwo-propaganda-przebija-prl


I oto świetny przykład do czego prowadzi nienawiść.
Nienawiść prowadzi do śmierci.
To żadna sztuka popłynąć z fala nienawiści i zaatakować wroga czy nawet z bezsilności popełnić samobójstwo.
Sztuką jest zapanować nad tą emocja i znaleźć sposób by z wroga zrobić swojego sprzymierzenca.

Ludzie są tak różni, że nie mogą żyć wg jednakowych dla wszystkich zasad. Muszą żyć w grupach, w których panują odmienne zasady moralne. Takie odmienne moralnie grupy mogą funkcjonować obok siebie jeśli zespala je wzajemne respektowanie swoich odmienności. Pomaga w tym instytucja własności.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 14:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
krystkon długo masz jeszcze urlop :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 15:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
beton pisze:
krystkon długo masz jeszcze urlop :D


Beton jak długo jeszcze twoje fundamentalne przekonania będą zabetonowane, bo ja nie mam zamiaru odpuścić aż zapanuja moje przekonania?
Im szybciej się ze mną zgodzicie tym szybciej osiągniemy spokój. Nie licz, że ludziom o sprzecznycb przekonaniach uda się stanowić mi zasady. Nie licz też, że związany wynagrodzeniem podporzadkuje się.

Koniec nie jest bliski to się dopiero zaczyna. ; )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 16:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
ooo matko
zadarła kiece i pita w podskokach


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 16:22 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Znaczy, Becia, - masz przesrane.......... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2017, 18:51 
krystkon pisze:
O ile mi wiadomo w kapitalizmie media to komercja
Co znaczy klient nasz Pan jak w Mc'Donalds i dostarcza mu się to co chce usłyszeć a nie żadną tam prawdę uniwersalną.


A chuj tam z uniwersalną. Zwykłą prawdę chciałbym usłyszeć.
Opartą na moralności, etyce i reszcie tych wyższych pierdół które czynią nas ludźmi, a nie bezrozumnym bydłem.
Jak to własnie czyni kapitalizm.

krystkon pisze:
Jeśli ktoś liczy, że media nie będą podążać za kasą to nie rozumie najwyraźniej kapitalizmu. To nawet nie jest kwestia wyboru lecz konieczności.

Dlatego uczelnie powinny być tylko tylko prywatne, A tam bogate Krystykony powinny sponsorować akademików propagujących krystykonowe banialuki.
I koniecznie sądy.
Wyrok za kasę.
Morderstwo ( uniewinnienie )- 100.000USD
Morderstwo umysłu przez czytanie Krystykona ( uniewinnienie Krystykona ) - minimum 10.000.000 USD

Podoba Ci się Krycha? :D


Na górę
  
 
Post: 31 paź 2017, 19:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
krystkon pisze:
O ile mi wiadomo w kapitalizmie media to komercja
Co znaczy klient nasz Pan jak w Mc'Donalds i dostarcza mu się to co chce usłyszeć a nie żadną tam prawdę uniwersalną.


A chuj tam z uniwersalną. Zwykłą prawdę chciałbym usłyszeć.
Opartą na moralności, etyce i reszcie tych wyższych pierdół które czynią nas ludźmi, a nie bezrozumnym bydłem.
Jak to własnie czyni kapitalizm.




Jeśli wolno się wtrącić - w jakim systemie media mówią całą prawdę, niech mi ktoś wskaże, bo już zgłupiałem? :mrgreen:

A tak już na marginesie to uważam, że czym standardy demokratyczne w danej społeczności dojrzalsze, tam o prawdę łatwiej. Niestety nie u nas. Do perfekcji nie dojdziemy nigdy. Są nawet pewne nacje na świecie skłonne ku temu aby prawd było kilka, tak jak ks Tischner mawiał. Wpływ na to ma wiele spraw. Jedną z nich jest fałszywie rozumiana religia, jakaś utopijna ideologia, które to skłaniają rozum ludzki do błądzenia i szukania w dupie mózgu. Przykad - sprawa katastrofy smoleńskiej.

A tak naprawdę człowiek po to zaopatrzony jest w rozum aby z potoku gównianych wieści sam potrafił być jej najbliżej. Przydaje się tu tzw. ograniczone zaufanie, czyli dystans.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group