forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 14:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 paź 2017, 15:50 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
polar pisze:
Taaa... Biedak wiedząc że chce się spalić bierze w kieszeń papierowy manifest.
Nie, no ja to kupuję.


Cytuj:
O tym, że mógł to być protest polityczny, świadczy fakt, że mężczyzna zostawił list. Miał go tuż przed podpaleniem się rozdawać przechodniom.

Napisali tak w onecie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 15:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
@ polar, ladaco

O i so pogadali dwa fiozolofy- czym się różni wróbelek? Bo ma jedną nóżkę bardziej niż drugą :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 15:53 
ladaco pisze:
som na tym świecie, rzeczy o jakich fizjologom sie nie śniło...

Oj są, no, bo jaki to fizjolog mógłby przewidzieć, że sraczka przybierze sobie awatar – boruch – i zacznie pisać na forum.


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2017, 16:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
polar pisze:
A jeżeli okazałoby się, że list to manipulacja opozycji, to osobiście nie znam słów opisujących ten stan rzeczy. Obelżywych oczywiście. A jako stoczniowec mam w zanadrzu pełną gamę takiego słownictwa.
Opozycja (każdy z nich) nosi przy sobie taki fejk w wielu egzemplarzach i tylko czeka na okazję,
żeby podrzucić w miejscu, w którym ktoś popełni samobójstwo. Cwaniaki takie.


maerose pisze:
http://natemat.pl/220717,atak-nozownika-w-galerii-w-stalowej-woli-co-najmniej-6-osob-rannych

Nożowik w Stalowej Woli, niebywałe.


Obrazek

Babie kazał pilnie się udać na miejsce zdarzenia... Ktoś wie do czego ona tam potrzebna?
Ma wziąć ścierę i umyć podłogi, czy poprzytulać przerażonych świadków?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 17:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stanax pisze:
polar pisze:
A jeżeli okazałoby się, że list to manipulacja opozycji, to osobiście nie znam słów opisujących ten stan rzeczy. Obelżywych oczywiście. A jako stoczniowec mam w zanadrzu pełną gamę takiego słownictwa.
Opozycja (każdy z nich) nosi przy sobie taki fejk w wielu egzemplarzach i tylko czeka na okazję,
żeby podrzucić w miejscu, w którym ktoś popełni samobójstwo. Cwaniaki takie.


maerose pisze:
http://natemat.pl/220717,atak-nozownika-w-galerii-w-stalowej-woli-co-najmniej-6-osob-rannych

Nożowik w Stalowej Woli, niebywałe.


Obrazek

Babie kazał pilnie się udać na miejsce zdarzenia... Ktoś wie do czego ona tam potrzebna?
Ma wziąć ścierę i umyć podłogi, czy poprzytulać przerażonych świadków?


Ta gnida pokazuje suwerenowi, że rzondzi wojewodamy.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 18:03 
stanax pisze:
Opozycja (każdy z nich) nosi przy sobie taki fejk w wielu egzemplarzach i tylko czeka na okazję,
żeby podrzucić w miejscu, w którym ktoś popełni samobójstwo. Cwaniaki takie.


Widziałeś tych którzy dostali te listy?
Nie przeczę że tak nie było, ale twoja pewność na czym jest oparta? Na Onecie? A jak na Onecie każą żreć gówno, będziesz żarł?
Masz może jakiś materiał z monitoringu na którym widać jak ten biedak rozdaje broszurę? Jakiś wyrok Sądu, gównianej komisji ekspertów wyjaśniającej przypadek samospalenia? Nie? To do widzenia.


Na górę
  
 
Post: 20 paź 2017, 18:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
:shock: Aha, to ja napisałem:

polar pisze:
A jeżeli okazałoby się, że list to manipulacja opozycji [...]


... I teraz mam się tłumaczyć, dlaczego to skomentowałem?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 paź 2017, 18:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jeżeli ONET tak twierdzi to znaczy, że to sprawka opozycji. Wszystko jasne. Bo przecież kto śmiałby jakimś desperackim czynem zepsuć dobry nastrój Polakom żyjącym pod bezpiecznymi skrzydłami pana prezesa kaczyńskiego i zakłócać panu prezesu mir domowy oraz poczucie dobrze wykonanej roboty uszczęśliwiania narodu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2017, 7:56 
Wtedy też byłeś taki aktywny?
Zaczynasz trącić już nie tylko polakożrcą ale również padlinożercą.

Cytuj:
Desperacka próba samobójcza pod biurem premiera. Tuż przed południem, w samym centrum stolicy, naprzeciwko budynku Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Andrzej Ż. (49 l.) oblał się rozpuszczalnikiem i podpalił. Dlaczego zdecydował się na tak desperacki krok? Zostawił list do premiera, napisał w nim o złamanym życiu, biedzie i braku perspektyw.
"Pozdrawiam Pana, Panie Premierze i życzę dobrego samopoczucia. Niech Pan wyjaśni mojej żonie i dzieciom, dlaczego nie mają już ojca" - tymi słowami zwracał się Andrzej Ż. (49 l.) do Donalda Tuska (54 l.). Mężczyzna wczoraj o 11.20 stanął naprzeciwko Kancelarii Premiera w Al. Ujazdowskich. Wyjął 3 butelki z rozpuszczalnikiem i wylał je na siebie.


Tu nie było bufonady i pierdolenia o Trybunałach, Konstytucjach i urażonej dumie z tytułu ograniczenia wyssanych z dupy swobód. Bieda i tylko bieda,
Więcej nie skomentuję tych dwóch wydarzeń, bo osobiście uważam, że wykorzystywanie jakiejkolwiek tragedii ludzkiej do celów politycznych, to najwyższy poziom skurwysyństwa i wyalienowania z gatunku ludzkiego.


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2017, 8:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
https://oko.press/dlaczego-sie-podpalil-zona-przepelnila-sie-ta-czara-corka-boje-sie-ze-pokaza-tate-jako-wariata-umniejsza-motywacje/ :shock:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group