forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 lis 2017, 22:14 
polar pisze:
A, i koniecznie to zdjęcie. Wiesz, tę fałszywkę której nawet stopnacjonalizmowi.pl
nie zamieszcza, bo wie, że to strasznie śmierdzący fejk.
:lol:


Które? To z niemieckim faszystą, zaproszonym przez Piskorskiego?

To z oficjalnej strony jego Instytutu?

Serio chcesz raz jeszcze zobaczyć?

Nie masz jeszcze w ramkach koło łóżeczka? :lol:


Na górę
  
 
Post: 29 lis 2017, 17:33 
Wróciłem z pracy, więc pokulam jeszcze berecik z Wirusiem. :D
Wiele radości sprawia w mym marnym, stoczniowym życiu wymiana zdań z wszechwiedzącymi. Wręcz uwielbiam patrzeć jak składając literki w zdania, puchną z dumy, obwieszczając światu zwycięstwo nad marnym prolem. I w dodatku faszystą.
Ciekawym ile ich wędzidełko jest w stanie wytrzymać...chociaż nie, nie jestem ciekaw. :lol:

Ale do rzeczy...Wdzisz Wiruś świat jest tak gównianie skonstruowany, że do głosu dochodzą ludzie nie koniecznie mający coś ciekawego do powiedzenia, a robią to raczej pod publiczkę, bądź w celach zarobkowych. I mam tu na myśli cała tą intelektualną śmietankę towarzyską w postaci dziennikarzy maści wszelakiej. Od prawa do lewa. Nie będę tu się rozwodził nad genezą powstawania grup publicystycznych, ale możesz wierzyć mi na słowo, że wszyscy oni znają się doskonale. Tworzą swoista kamarylę podatną na różnego rodzaju wpływy i kierującą się przeważnie dobrem swoim, a nie społecznym. W skrócie: publikują dla szmalu. Zresztą pewnie wiesz o tym, bo korzystasz z ich pomocy podczas dyskusji, robiąc wrażenie wielce otrzaskanego z każdym tematem. :lol:
Ostatnio tą kamaryla wstrząsnął news o publicystach broniących praw kobiet w oficjalnych publikacjach, a którzy w rzeczywistości okazali się szowinistycznymi świniami, zmuszającymi swoje podwładne do zwykłego pierdolenia. Tak napisali o nich byli koledzy.
Znasz temat? Jako tolerant i obrońca praw wszelakich, znawca tematu LGBT, kolega lewicowych...ups...sorry...lewackich pismaków musisz wiedzieć o takich rzeczach. No bo skoro ja, prosty stoczniowiec, wiem....to chyba pewne kwestie wiedzowe nie powinny podlegać dyskusji. ;)
Osobiście nie wierzę w te rewelacje, bo są tak samo wiatrem podszyte jak twoje. Ale w eter poszło. Chuje, gwałciciele, skurwysyny.
Albo chłopaki podpadli swoim kolegom i ci postanowili się zemścić, organizując obrzydliwą, frajerską, prymitywną nagonkę, albo szmalczyk wziął górę na rzetelnością dziennikarską, pozwalając opluć bogu ducha winnych ludzi.
Widzisz Wiruś internet jak papier - wszystko przyjmie. I tylko od ludzi niepodatnych na prymitywną manipulację zależy ile dany news będzie wisiał w sieci i jak wpłynie na życie opluwanego.
Twoje rewelacje to prymitywny hejt podparty dowodami w stylu - ktoś go kiedyś widział, kojarzony ze środowiskiem, współpracował z tym, a z tamtym rozmawiał. Same piardy podawane ci przez szmalcolubnych, lub nie do końca w temacie pismaków.

Rozmowa z faszysta nie czyni cię naziolem? Tak, czy nie? Analogicznie były klecha nie jest chyba praktykującycm pedofilem i złodziejem, bo przecież wszyscy wiemy, że klecha to skurwysyn nad skurwysyny? Prawda? Czy może się mylę?

A teraz poczytaj uważnie to, co napiszę.
Jest wśród pozytywnych ludzi publicysta Tygodnika NIE, wielce szanowana persona na całej lewicy, dla mnie osobiście jeden z najlepszych dziennikarzy lewicowych, jak nie najlepszy, pełen szacun za jego teksty, które uwielbiam czytać. I wyobraź sobie Wiruś, że osoba ta przebywa w towarzystwie osób, wymienia z nimi poglądy czyli po prostu komunikuje się, które bardzo mocno kibicują Piskorskiemu.
Więc zastanów się pińć razy zanim zaczniesz pluć, bo może plujesz we własne gniazdo. Bezrefleksyjnie. ;)


P.S.
A teraz takie małe pytanie...
Ile zajęło by ci postawienie strony podobnej do stopnacjonalizmowi.pl i publikacja tam paru tekstów paru autorów ( oczywiście pod anonimowymi nickami ) udowadniających naziolstwo stoczniowców z Remontowej? Po rusku też dałbyś radę? ;)

P.S.S
Piskorski chce wydać książkę o Lepperze. Ale kto uwierzy faszyście. Prawda Wiruś? ;) I to jeszcze siedzącemu w pisowskim więzieniu.


Na górę
  
 
Post: 29 lis 2017, 17:46 
i teraz: Który tu jest który? Który WiR a który prol? https://youtu.be/YV33R2kSWpc?t=169
Chodzi tylko o pierwszą sekwencję. Nie umiem wycinać filmów z całości. ;)


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2017, 11:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Sygnalizowanie staje się modne. :lol: :lol:

Urzędnicy z Poznania oferują najemncom miesiąc zwolnienia z czynszu w zamian za obywatelskie zgłoszenie, że sąsiad wynajmuje komuś mieszkanie komunalne, albo że jego lokal jest pusty. W ten sposób miasto, borykające z niedoborem mieszkań komunalnych, chce przejąć takie lokale od osób, które ich nie zajmują.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017 ... a-sasiada/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2017, 13:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Bardzo słuszna koncepcja.
Pustostanom i przekrętom mówimy nie!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2017, 18:28 
polar pisze:

Ale do rzeczy...Wdzisz Wiruś świat jest tak gównianie skonstruowany, że do głosu dochodzą ludzie nie koniecznie mający coś ciekawego do powiedzenia,
a robią to raczej pod publiczkę, bądź w celach zarobkowych.Tworzą swoista kamarylę podatną na różnego rodzaju wpływy i kierującą się przeważnie dobrem
swoim, a nie społecznym. W skrócie: publikują dla szmalu. Zresztą pewnie wiesz o tym, bo korzystasz z ich pomocy podczas dyskusji, robiąc wrażenie
wielce otrzaskanego z każdym tematem.
:lol:





Otóż jesteś "w mylnym błędzie" Polar myśląc, że ktoś mi cokolwiek narzuca, czy sugeruje. Zagaiłeś kiedyś na temat partii Zmiana, więc postanowiłem się
dowiedzieć, co to za jedni. Nie wydaję sądów bez uprzedniego sprawdzenia a nie mam wszechwiedzy, abym mógł tak z głowy, na każdy temat. Otóż
najpierw przeczytałem cele i program i tutaj już włączyło mi się światełko, że już mi to jakby znajome. Później sprawdziłem założycieli i członków partyjnych
władz, którzy jak się okazało, wywodzą się ze skrajnie narodowo-faszystowskich ugrupowań. Potem jeszcze dla pewności sprawdziłem rodowody ONR i Falangi,
ich programy oraz informacje o ich przywódcach i min. w nich doczytałem się deklaracji Piaseckiego, że zakłada ONF Falangę, jako organizację faszystowską.
Ideologa Zmiany podsunąłeś mi sam. Informacje o nim, wyszukałem na rosyjskich stronach, dlatego że to Rosjanin ale też dlatego, że najmniej było najmniej
prawdopodobne, że Rosjanie będę pisali nieprawdę o doradcy Putina i ideologu prorosyjskiej partii w Polsce. I tam otóż wyczytałem, że Dugin to opetany
okultysta, założyciel faszystowskich stowarzyszeń, raz podający się za następcę Rasputina, a innym razem za reinkarnację Heinricha Himmlera, który sam
siebie tytułuje Reichsfuhrerem. Do tego wypowiedzi samego Dugina, autorów programu partii Zmiana, jej założycieli, przywódców i członków, w których sami
przyznają się do fascynacji faszyzmem i do tego, że widzieliby powrót faszyzmu, jako cel swojej partii. Ani razu nie opierałem się na ocenach wymienionych
postaci, a jedynie na ich własnych wypowiedziach i życiorysach. Moja ocena wynikająca z tej kwerendy, jest jednoznaczna - to faszyści. Taki oto obraz Partii
Zmiana mi się wyłonił i jest to oczywiście moja opinia. Sam zresztą napisałeś, że tak jest, że jesteście faszystami chcecie wprowadzenia faszyzmu w Polsce.
Nieważne jest dla mnie jak ten faszyzm zamierzacie "unowocześnić". Na żadną formę faszyzmu się nie zgadzam i więcej powiem: pojebało się wam w słabych
móżdżkach.

ED
I jeszcze jedno. Ciesz się, że nie ma już adminki wontrupki, bo za jej czasów, za propagowanie faszyzmu dostałbyś dożywotni deputat bananów.
Byli tacy jak ty już tutaj, ale faszyzm, pedofilia, czy eugenika, szybko lądowały poza forum. Obecnie niestety forum faszyzmowi sprzyja, albowiem
kierowane jest jak się wydaje przez propisowki nurt, dla którego nazizm i faszyzm tożsame są z patriotyzmem. Cóż, zmiany. To ja - jeśli pozwolisz -
postoję sobie cały na biało, skoro reszcie nie wadzi na brunatno.


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2017, 18:54 
WLR pisze:
. Sam zresztą napisałeś, że tak jest, że jesteście faszystami chcecie wprowadzenia faszyzmu w Polsce
(...) za propagowanie faszyzmu dostałbyś dożywotni deputat bananów. .

Za takie pomówienia powinienem cię zwyczajnie skarżyć, ale znając sprawność naszego wymiaru sprawiedliwości, no cóż, możesz bezkarnie pomawiać. I doskonale o tym wiesz.
Jednak gdybym kiedykolwiek cię spotkał dostałbyś za to w pysk. Z otwartej. Jak szmata, bo na nic innego nie zasługujesz.

I banami mnie nie strasz ciołku, bo gdyby to było normalne fo, bez kolesiostwa zawiązanego na wspólnych wyjazdach, nie istniałbyś tutaj. I tylko to trzyma cię przy życiu forumowym. ;)


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2017, 19:12 
polar pisze:
WLR pisze:
. Sam zresztą napisałeś, że tak jest, że jesteście faszystami chcecie wprowadzenia faszyzmu w Polsce
(...) za propagowanie faszyzmu dostałbyś dożywotni deputat bananów. .

Za takie pomówienia powinienem cię zwyczajnie skarżyć, ale znając sprawność naszego wymiaru sprawiedliwości,
no cóż, możesz bezkarnie pomawiać. I doskonale o tym wiesz.


Tak? A kto to napisał?
Cytuj:
Napisałem, że dzisiejszy faszyzm będzie się znacznie róznił od zeszłego. Podwaliny te same, ale wykonanie inne.

A to?
Cytuj:
Faszyzm to nie tęsknota, to narzędzie.


W dupy sobie wsadźcie ten wasz nowoczesny faszyzm, razem z nazistowskimi transparentami.

Cytuj:
Jednak gdybym kiedykolwiek cię spotkał dostałbyś za to w pysk. Z otwartej. Jak szmata, bo na nic innego nie zasługujesz.



Cierpliwości Prol! Jeszcze wrócą dobre czasy, że i z kolegami w mordę gudłajską mi dasz i w sklepie szyby powybijasz. Mundurek masz? ;)


Inne twoje wypociny tez sobie zapisałem, gdybyś kiedyś miał zamiar się wypierać swoich słów. Nawet Ziobrowy sąd mnie uniewinni.


Na górę
  
 
Post: 30 lis 2017, 19:21 
WLR pisze:

Tak? A kto to napisał?
Cytuj:
Napisałem, że dzisiejszy faszyzm będzie się znacznie róznił od zeszłego. Podwaliny te same, ale wykonanie inne.

Cytuj:
Faszyzm to nie tęsknota, to narzędzie.


:lol: :lol: :lol:
I to znaczy, że jestem faszystą?
Ty, kurwa, kołku nieociosany, ty tę gówniana manipulację to wśród swoich kolesi kieckowych uskuteczniaj. Tam głupców znajdziesz rówych sobie. :lol:

P.S.
Kijowo ci stanax pomaga, Cieniutkie te dowody na mój faszyzm. :lol:


Ostatnio zmieniony 30 lis 2017, 19:26 przez polar, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
  
 
Post: 30 lis 2017, 19:25 
Spoko Prol, bo się spocisz pod brunatną koszuliną.
Kim jesteś, napisałeś z nawiązką. Prola portret własny. :lol:

A teraz, bez żalu cię opuszczę. ;)


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group