forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 cze 2019, 11:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
musze pracowac, mimo ze nie jestem motlochem.! nawet miliarderzy musza pracowac.......za to ludzie ktorzy sie zdecydowali na niepracowanie musza zyc z jalmuzny i laski innych a ta laska to na pstrym koniu jezdzi :) nie laska a laska dzie el ma tako falke na koncu :) na czubku? no wita rozumita, czy :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 11:37 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Tak przy okazji to co najmniej zastanawiające jest przypisywanie wszelakich cech negatywnych, niegodziwości i zbrodni wyborcom jednej partii , nie ważne teraz czy to PiS czy PO czy inna. Podobnie jak wyznawcom jakiejś religii czy niewierzącym. To wiele mówi o przypisującym. Takie trochę odczłowieczanie tych innych inaczej myślących. Inaczej wierzących itp.
Powiedziałbym wręcz średniowieczne a może nawet starożytność. Kiedyś wszelkie złe cechy, niegodziwości, zbrodnie przypisywano barbarzyńcom (Grecja, Rzym itp) potem poganom i innowiercom (średniowiecze i kawałek czasu po).
Przecież jak ktoś bestialsko zamordował albo coś innego zrobił to na pewno boga w sercu nie miał. Naszego boga.

Ale cóż, na fanatyzm czy tylko czarno-białe widzenie i myślenie: "MY - dobrzy, ONI - źli" nie nie poradzisz. Bo to w sumie ludzkie jest. Atawizm taki. I żadne przekonanie o swoje nowoczesności, tolerancji i wyższości intelektualnej tego nie zmieni.

PS, Odnośnie kasy, która mogły by dostać szpitale na wyżywienie np. Bzdury jak zwykle i niewiedza. Ta kasa jest ze składki na NFZ nie podatku (chociaż praktycznie razem płacone).

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 11:42 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 11:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Problem w tym, że w przypadku pisu wszystkie opinie o nich opierają się na faktach.
I żadne próby relatywizowania rzeczywistości tego nie zmienią.

PS.
Błagam cię, geniuszu, pisiory nie takie numery potrafią robić kasą.
Dla tych magików nie ma rzeczy niemożliwych.
Potrafili wymyślić patologiczny program 500+?
Pisałem, przestań wydziwiać.
Bo wypisujesz coraz większe bzdety.
Nie ośmieszaj się. Nie warto.
Z bredniami o wiedzy będzie mi tu wyjeżdżał.
W Państwie pis nie wiedza się liczy.
Ciekawe, w imię czego rżniesz głupa, Komandorze.


Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 11:55 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 11:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Polskie społeczeństwo w większości to konserwatyści. Nawet ci, którzy popierają PO trudno nazwać liberałami. Polacy mentalnie w wielu przypadkach jeżeli nie tkwią w średniowieczu to niewiele od tego odbiegają. Dlatego więc różnego rodzaju skrajne zachowania u nas jeszcze są spotykane częściej. Co nie znaczy, że np na zachodzie takich nie ma. Tu mamy przykład wyrzucenia chorego faceta, pewnie pracownika firmy w lesie. Na zachodzie mamy przypadki więzienia i wykorzystywania ludzi do niewolniczej pracy. Ale skoro jesteśmy już takim wzorcowym społeczeństwem, przynajmniej za takie się uważamy to dlaczego coć tak perfidnego się zdarza?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 11:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pewnie, że to samo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 11:49 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Komandor pisze:
PS, Odnośnie kasy, która mogły by dostać szpitale na wyżywienie np. Bzdury jak zwykle i niewiedza. Ta kasa jest ze składki na NFZ nie podatku (chociaż praktycznie razem płacone).


Dla ścisłości - składka na NFZ jest częścią podatku dochodowego.
Własnie dlatego przy sporządzaniu PIT-a od naliczonego podatku odejmuje się kwotę naliczoną na NFZ.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 11:51 
MMM pisze:
polar pisze:
Być prawdziwym polskim przedsiębiorcą, zwolennikiem wolnego rynku i Balcerowicza, nienawidzącym PiSu i podatków, pogardzającym motłochem muszącym pracować.
Wystarczy.


Jestem motłochem, muszę pracować.
Wstyd się przyznać ?


Goha, to przedsiębiorcom to zamierzone było.
Nadmieniam, że pisząc na wirtualnej klawiaturze, system sam podpowiada właściwą opcję, i babola musisz zrobić z premedytacją. Nie musiałaś poprawiać. :lol:

Jednak to tylko świadczy, że nie wszyscy wiedzą, bądź urzywają, tu system znowu chciał "ż", a ja chuja zmusiłem do "rz".
Takie pożywki rzucam sobie. Pasę swoją trzódkę wyznawców. :lol: Daję im szczęście po prostu.

Ale nie o tym chciałem...źle zinterpretowałaś moją wypowiedź. Chodziło o pracodawcę, który pogardza motłochem, który musi pracować u tegoż pracodawcy.

Teraz nie musisz się wstydzić. ;)


Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 11:52 przez polar, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 25 cze 2019, 11:57 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Wielki Wezyr pisze:
Problem w tym, że w przypadku pisu wszystkie opinie o nich opierają się na faktach.
I żadne próby relatywizowania rzeczywistości tego nie zmienią.

PS.
Błagam cię, geniuszu, pisiory nie takie numery potrafią robić kasą.
Dla tych magików nie ma rzeczy niemożliwych.
Pisałem, przestań wydziwiać.
Bo wypisujesz coraz większe bzdety.
Nie ośmieszaj się. Nie warto.
Z bredniami o wiedzy będzie mi tu wyjeżdżał.
W Państwie pis nie wiedza się liczy.
Ciekawe, w imię czego rżniesz głupa, Komandorze.

Rozumiem. Jak już wygracie to proponuje ich jakoś potem oznaczyć. Jakimś żółtym trójkątem czy zielonym kółkiem. Bo wiesz lepiej wiedzieć kto zacz. Jeszcze tyfusem zarażą.



@Nikusia.

Jest razem płacona a nie jest częścią i wliczona w podatek. Dlatego właśnie potem się ją odpisuje. To osobna i niezależna od budżetu kasa. Jest jeszcze budżet MZ na pewne koszty, które nie obejmuje składka NFZ

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 11:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Oznacz się sam, geniuszu.
Doskonale wiesz, że pisiory mogą przeforsować wszystko, co im do głowy przyjdzie, a pieprzysz, jak mały Kazio.
Wodolejstwo masz opanowane, nie ma co.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 12:18 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Ale się zdenerwowałeś. Nóżką jeszcze zacznij tupać.

A jeszcze do tego, bo dopisałeś a nie zwróciłem uwagi.
Tylko do cześć hehehehe merytorycznej


Cytuj:
Błagam cię, geniuszu, pisiory nie takie numery potrafią robić kasą.
Dla tych magików nie ma rzeczy niemożliwych.



Pisiory to wedle Ciebie kto?
To że nie takie numery mogą zrobić i rzeczy nie ma niemożliwych sugeruje politykow PiS.
Ale wcześniej pisaleś o wyborcach.

Ale to dwie różne rzeczy. Nie trzeba być takim geniuszem jak ja by to rozumieć.

A te negatywne cechy i niegodziwości przypisałeś (a raczej przypisujecie tu gremialnie) właśnie tym wyborcom, narodowi itp

- zakatowali dziecko - no na pewno wyborca PiS. Bo kto inny?
- pedofil - jak wyżej.
- zatrudnia Ukraińców na czarno i do lasu na śmierć wywozi - no to już tylko pisior jak nic.

Tak przy okazji, to jak to koresponduje z Waszymi wyczynami na innym wątku gdzie Ukropów też od czci i wiary odżegnujecie bo to bydło przecie w odróżnieniu do dzielnego bratniego narodu Rosji i nas,
Toż to powinieneś wdzięczność czuć wielką i z tej kobiety bohatera zrobić. Za Wołyń, za Odessę, za ...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group