forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 6:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 paź 2019, 13:47 
Bo jam mądry jest jak nie wiem co.
Taka ostoja ( jak mawia jeden czernoroboczij) :)


Na górę
  
 
Post: 06 paź 2019, 13:51 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Przecież, - kurwa, - cały czas to wszystkim staram się przekazać...... :roll:














:lol: :lol: :lol:
p.s
Pomyślałem przez chwilę czy aby nie mam podobnie....... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 paź 2019, 21:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Komandor pisze:
Ale ogólnie to mądrze gadacie. :lol:
Coś na kształt jak kandydując na radnego NY z Harlemu byście zaczynali od głoszenia, że ciemna murzyna to ciemna murzyna, żyje z rozbojów i podatków, patologia, narkomania i hip-hop. Że biali to kultura, inteligencja i w ogóle a czarni to tumany i tak dalej.
A potem się dziwili, ze nie tylko nie wygraliście wyborów ale jeszcze Wam ryja oklepali.
No to życzę sukcesów...

"Słusznie prawicie Kumie".....jak powiedział pewien klasyk :lol:
Z sukienkowymi trzeba działać ostrożnie, uśmiechać się, czasami powiedzieć dobre słowo, bez lizusostwa oczywiście.
Słuchać, obserwować, a w odpowiednim momencie skoczyć do gardła i szybko odciąć od tego co tak lubią, pieniędzy i władzy.
Teraz mają wszystko i nic im zrobić nie można, a oni mogą dużo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2019, 9:00 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I to jest, - chyba, - jedyny sposób, aby się tej zarazy pozbyć.
Nie prowadzić otwartej wojny bo oni w chwili obecnej są zbyt silni.
A wieszając na nich psy otwarcie powodujemy, że na przekór, ich elektorat pokazuje nam
środkowy palec.
Ty Cani całkiem mondry facet jesteś......chyba przyjmę Twoją metodę i zacznę kościelną mafię
z lekka wychwalać...... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2019, 13:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Cytuj:
Była asystentka i sekretarka Roberta Biedronia żądała wpłat na fundację polityka w zamian za intratne stanowiska w Słupsku - donosi Radio Gdańsk. Do takich sytuacji miało dochodzić podczas prezydentury lidera Wiosny w tym mieście.

Chodzi o Barbarę Wiśniewską, byłą sekretarkę Biedronia, zatrudnioną w słupskim ratuszu za czasów jego prezydentury. Żądania wpłat na fundację polityka miała kierować do "osób, które otrzymały w Słupsku stanowiska w samorządzie, spółkach miejskich i radach nadzorczych za kadencji Roberta Biedronia”


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2019, 14:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Aha, za 3 dni wybory.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2019, 16:37 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
Z drugiej strony, Panie małpeczka, tak postępują w zasadzie wszyscy, którzy coś mogą ( w firmie, też 'szef" paczy dmuchnąć sekretarkę, zanim ta otrzyma podwyżkę.....) - więc specjalnie mnie to nie dziwi. Tym bardziej, że dobrowolnie to jedynie ten naród zrzuca się na WOŚP.....a i to czasem tylko obecność postronnych kibiców powoduje, że ktoś sięga do portmonetki...... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2019, 16:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
stary praktyk pisze:
........a i to czasem tylko obecność postronnych kibiców powoduje, że ktoś sięga do portmonetki...... :roll:


70% to jedyny powód.

PS
Przesadziłem, zapewne 95


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2019, 18:50 
Pantryglodytes pisze:
Cytuj:
Była asystentka i sekretarka Roberta Biedronia żądała wpłat na fundację polityka w zamian za intratne stanowiska w Słupsku - donosi Radio Gdańsk. Do takich sytuacji miało dochodzić podczas prezydentury lidera Wiosny w tym mieście.

Chodzi o Barbarę Wiśniewską, byłą sekretarkę Biedronia, zatrudnioną w słupskim ratuszu za czasów jego prezydentury. Żądania wpłat na fundację polityka miała kierować do "osób, które otrzymały w Słupsku stanowiska w samorządzie, spółkach miejskich i radach nadzorczych za kadencji Roberta Biedronia”

Jeżeli otrzymały te osoby jakieś stanowiska i je piastowały akuratnie to chyba były do nich PROŚBY, nie żądania.
Cóż za małość umysłowa w tej propagandzie-grandzie!


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2019, 8:51 
Komandorze, może zamiast zniżać się do kloacznego poziomu dyskusjami o spawaczach, choć mnie akurat nie dziwi fascynacja samozwańczego Ształdyngera akurat tym zawodem, poczytaj sobie mojego Kolegę ( :D ) który zdecydowanie sprawniej posługuje się językiem polskim, a i przekaz jakby trochę ambitniejszy od intelektualizowania własnych fobii i nienawiści.

Cytuj:
Podobno słowem „demokratura” posługiwał się w swej literackiej twórczości Szwed Vilhelm Moberg. Rozumiał pod tym pojęciem powszechny stan umysłów, które żyją w warunkach zgrzytliwie przeczących demokracji, ale przekonanych, że to właśnie demokracja nas wszystkich otula.

Ja też mam skromny udział w opisywaniu tego paradoksu. Np. w 2012 roku napisałem do Profesora Antonio Negri krótkie zaproszenie do Polski (miałem jeszcze wtedy jakieś „moce sprawcze”), załączając nano-opis niepokojącego procesu, który pojmuję jako „przemożny”, niezależny od konkretnej woli politycznej: https://publications.webnode.com/news/c ... in-europe/ . Redaktor St. Bratkowski jasno zasygnalizował mi wtedy: na temat Mega-Neo-Totalitaryzmu nie będziemy w Studio Opinii deliberować. Szkoda…

Najlepszym, dla mnie najbardziej dobitnym przykładem demokratury jest państwo za-oceaniczne. Mój Czytelnik wie, że ogólnie nie wybieram się do Ameryki, choć mam tam dziesiątki życzliwych znajomych i czekałoby mnie wiele atrakcji. Ale są granice łamania zasad: nie będę obcował z Państwem (nie mylić z Krajem czy Społeczeństwem), które stoi na założycielskim ludobójstwie, na „zbrodniczej turystyce zatrudnieniowej” z Afryki i na ruinie zastanej cywilizacji, które ma najbardziej rozbudowaną inwigilację obywateli własnych i rządów cudzych, gdzie rządzi soldateska i giga-biznes, gdzie służby mogą z człowiekiem zrobić bezkarnie wszystko, gdzie maccartyzm dorównał opryczninie i inkwizycji razem wziętym, gdzie funkcjonują zagłębia „legalnej kradzieży” patentów i praw autorskich, odsysania i drenażu kadr artystycznych, filozoficznych i naukowych, gdzie sztaby wciąż knują, jaki by tu nowy zamach stanu sklecić kosztem obcych krajów w dowolnym miejscu Globu, a które pod pretekstem obrony przez Nie-Wiadomo-Kim jeszcze wciska obecnym polskim władzom sprzęt wojskowy, za nasze pieniądze godne kilku lepszych misji, a w rzeczywistości przenosi jedynie (my za to płacimy) swoje możliwości zaczepne bliżej wytypowanych przez siebie „enemies”. I na koniec wmusi w nas swoją Neo-Chasydię (kto chce ten znajdzie na moim blogu).

Takie oto Państwo (jeszcze raz: nie mylić z Krajem i Społeczeństwem) uchodzi za najfajniejszą demokrację świata i Historii. Wtóruje mu Unia Europejska, która wyciera sobie podłogę najlepszymi nazwiskami, a powstała na pruskim, potem hitlerowskim koncepcie Großdeutsches Reich (Rzesza Wielkoniemiecka), przerobionym przez czynnego ideologa nazizmu, „pominiętego” przez wymiar sprawiedliwości Waltera Hallsteina, później pierwszego „przywódcę demokratycznej Europy”.




Więcej: https://publications.webnode.com/news/n ... -skrocony/

P.S.
A to powinno być motto przewodnie partii lewicowej, a nie pierdolenie o feminiźmie, LGTB i reszcie liberalnych bzdurek nowoczesnych biedroniowców i zandbergowców.

Kto pierwszy w Europie pozwoli szarym ludziom na błądzenie, byle szli z grubsza w kierunku samo-rządzenia się – ten wygra miejsce w Historii. Poczesne i godne.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group