forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 3:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 sie 2019, 20:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Canis musi Pan zrozumieć, że Polska też musi mieć swojego proroka. Już chyba czas na to. :roll: :oops:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2019, 20:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Boruch pisze:
Panie Canis musi Pan zrozumieć, że Polska też musi mieć swojego proroka. Już chyba czas na to. :roll: :oops:

Jak musi to niech ma proroka, ale nie "pokrake".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2019, 8:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No. Czasem lepiej mieć do czynienia z taką kurwą niż np z takim "prorokiem" jak Jaruś.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2019, 9:33 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
W sumie na jedno wychodzi.
W uproszczeniu - kurewski charakter.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2019, 13:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Polska po reformie pana prezesa wygląda jak jeden wielki burdel na kółkach i to jeszcze drewnianych. :lol: :lol: :lol:

W MS okazuje się, że istnieje całe biuro wraz z kierującym tym gównem sędzią, gdzie oczernia się w sieci internetowej, i nie tylko, niepokornych sędziów. W więzieniach popełniają samobójstwa skazani, inni są skrycie mordowani bo posiadali wiedzę, którą się podzielili na temat moczenia kutasa w burdelach przez ludzi znanych, w tym polityków. Dziś okazuje się, że partia rządząca, a ściślej ministerstwo sprawiedliwości zgubiło ważnego więźnia. Ale na szczęście się znalazł. Ciekawe, kiedy wypierdolą się o własne nogi ci wszyscy mędrcy PiSowscy. Na co z utęsknieniem czeka cała rozsądna Polska


https://natemat.pl/282183,marek-falenta ... 69kKwRywBY

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2019, 13:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Emilka zadała się z zakapiorami, a teraz się boi.... :lol:
Wzruszające.

"Boję się, otrzymuję groźby. Nie wiem, do czego zdolni są ci ludzie". Emilia wydała oświadczenie

"Nie robiłam tego ani dla siebie, ani dla pieniędzy, ani tym bardziej, jak to gdzieś wyczytałam, dla jakiegoś miejsca na liście wyborczej. To nie jest jakiś spisek. Ani nikt mnie nie kupił" - tłumaczyła Emilia. Dodaje, że "jest zwykłą polską dziewczyną, jakich wiele". "Chciałam mieć dom, rodzinę, kochającego męża, dzieci. Kocham Polskę, moje serce było i jest po prawej stronie" - pisze kobieta. Przyznała, że "czuje się oszukana i wykorzystana". "Tak, ten cały hejt robiłam dla Polski. Ponieważ wierzyłam, że walczę ze złymi ludźmi. Przyjmowałam za prawdę, że Polsce szkodzi kasta, czyli konkretni sędziowie, którzy sprzeciwiają się robieniom porządków w wymiarze sprawiedliwości. Jak to, takie indywidua miały być polskimi sędziami? Miały wydawać wyroki w imieniu Polski z polskim godłem na pierwszej stronie? Mieli dalej krzywdzić ludzi? Byłam naiwna, wierzyłam, że proszą mnie o pomoc ci lepsi, ci, którym Polska, a nie własna kariera i kieszeń leżą na sercu. Patrioci, prawdziwi Polacy" - czytamy w oświadczeniu.

"Zostałam zdradzona, upodlona, zostawiona sama sobie, bez niczego, bez pracy, pieniędzy, dachu nad głową, ale za to z grupą wrogów - osób, na które hejtowałam i osób, które mnie do tego hejtu zaangażowały. Klapki opadły mi z oczu. Te metody, wzięte z poprzedniego ustroju. To, co robiłam, było obiektywnie złe. Nie da się tego usprawiedliwić. Przepraszam tych, których hejtowałam. Żałuję tego. Chciałabym umieć cofnąć czas" - dodaje. Emilia twierdzi, że "Polska, Polacy, muszą poznać prawdę o tym, jak działa machina propagandy i niszczenia ludzi w Polsce". "A ja chcę móc po prostu spokojnie żyć i czuć się bezpieczna. Teraz się boję. Otrzymuję groźby. Tak naprawdę nie wiem, do czego zdolni są ci ludzie, skoro byli zdolni do tego, co robili i o czym wreszcie możecie przeczytać" - napisała. "Swoje czyny przypłaciłam moim życiem osobistym, zdrowiem oraz moimi finansami. Nie mam nic do stracenia" - kończy oświadczenie.

https://www.tvn24.pl/akcja-hejtu-wobec- ... P5yX8yEatc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 sie 2019, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja pierdole co za żałosne ryki nad zasranym dzieckiem. Sama kupiła te bilety, niech teraz cierpi. Dom, dzieci, rodzina, ojczyzna. Co za banały. Myślałby kto, że taka bogoojnoojczyźniana "Matka Polka". Jedzie mi tu czołg?

ps.

Każdy normalny człowiek serce ma po lewej stronie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2019, 1:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Dziewica orleańska .

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2019, 6:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
https://www.facebook.com/notes/piotr-fi ... 990735624/

W marcu 2019 roku do mieszkania Emilii wkroczyła policja i... :?:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2019, 7:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Został już chyba tylko dół z wapnem....

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group