forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 4:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 lis 2017, 12:49 
A taki jak nie ma brody i pejsów, dowód osobisty R.P., na czole nie ma napisane złodziej albo zdrajca, to może? Bo jak czegoś Polak nie może a bardzo chce - to wolno... ;)


Na górę
  
 
Post: 21 lis 2017, 12:56 
Boruch pisze:
To pojedynczy incydent, więc nie może świadczyć o Polakach jako narodzie. A ci są przecież torelacyjni.


Nie wiem jak w innych regionach, ale w Kaszebii dają granty europejskie tylko zwolennikom PiSu.
Mojemu znajomemu odwalili wniosek z powodu - jak się zakulisowo dowiedział - sympatii do PO.
Tak że zdrajcy, zdecydowanie wstępu nie mają. Przynajmniej w Kaszebii. ;)


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2017, 4:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
WLR pisze:
Boruch pisze:
To pojedynczy incydent, więc nie może świadczyć o Polakach jako narodzie. A ci są przecież torelacyjni.


Nie wiem jak w innych regionach, ale w Kaszebii dają granty europejskie tylko zwolennikom PiSu.
Mojemu znajomemu odwalili wniosek z powodu - jak się zakulisowo dowiedział - sympatii do PO.
Tak że zdrajcy, zdecydowanie wstępu nie mają. Przynajmniej w Kaszebii. ;)


Czyli się zaczęło PiS-lamske żłopanie z koryta już bez ograniczeń.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2017, 7:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
To pojedynczy incydent, więc nie może świadczyć o Polakach jako narodzie. A ci są przecież torelacyjni. Tak torelcyjni, że mają w dupie takie banery.


Pan mi powie jak w Polakach powstrzymać tę złość, to wieczne oskarżanie innych o zło i przypisywanie dobra tylko sobie?

Polacy to jakaś autoagresywna masa, jesteśmy jak te ciałka w jednym krwiobiegu, które wiecznie napierdalaja się że sobą ze względu na choćby najmniejsze niedopasowanie do siebie.

Pan sobie wyobrazi jaką skłonność do współpracy ma wiecznie wkurwiony człowiek w poczuciu, że wszędzie dookoła panuje zło i niesprawiedliwsc.

Państwu może się zdaje, że te teksty tu pisane są satyryczne ale w rzeczywistości one są jadowite. Tu toksyna leje się wiadrami, że potem wszyscy jesteśmy przez to zatruci.

Wszystko tylko zjebane, zepsute, złe, niedobre, niesprawiedliwe. Kiedy człowiek takim poczuciem nasiaknie to zaczyna być sparalizowany.

Tak się wkurwilem już od rana na pojebany świat, że Pan mi powie jak ja mam teraz z ochotą pracować a jeszcze się w swojej robocie innym podporządkować?

Dopóki my Polacy nie zdobędziemy się na wzajemne zaufanie, na wzajemną przychylność, na przekonanie, że inni też przecież są dobrzy i może nawet lepsi, że można pozwolić im zdecydować za nas to będziemy w czarnej dupie.

Będziemy żyć w nędzy i bez wpływu na cokolwiek dopóki nie opanujemy naszego wkurwienia na innych w otoczeniu, dopóki nie będziemy się wzajemnie akceptować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2017, 7:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
wa ma pisze:
WLR pisze:
Boruch pisze:
To pojedynczy incydent, więc nie może świadczyć o Polakach jako narodzie. A ci są przecież torelacyjni.


Nie wiem jak w innych regionach, ale w Kaszebii dają granty europejskie tylko zwolennikom PiSu.
Mojemu znajomemu odwalili wniosek z powodu - jak się zakulisowo dowiedział - sympatii do PO.
Tak że zdrajcy, zdecydowanie wstępu nie mają. Przynajmniej w Kaszebii. ;)


Czyli się zaczęło PiS-lamske żłopanie z koryta już bez ograniczeń.


Bo stworzyliśmy koryto.
A jedynym waszym pragnienie jest przejęcie koryta zamiast zniszczenia koryta, żeby nikogo już nie niszczylo poczucie niesprawiedliwosci.

Dlaczego nie chcecie jawnej własności?
Dlaczego nie chcecie ograniczenia własności państwowej?
Dlaczego nie chcecie zamienić chorego podatku VAT na podatek od własności?
Dlaczego nie chcecie uczynić tego świata cokolwiek lepszym?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2017, 8:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
To pojedynczy incydent, więc nie może świadczyć o Polakach jako narodzie. A ci są przecież torelacyjni. Tak torelcyjni, że mają w dupie takie banery.


Pan mi powie jak w Polakach powstrzymać tę złość, to wieczne oskarżanie innych o zło i przypisywanie dobra tylko sobie?

Polacy to jakaś autoagresywna masa, jesteśmy jak te ciałka w jednym krwiobiegu, które wiecznie napierdalaja się że sobą ze względu na choćby najmniejsze niedopasowanie do siebie.

Pan sobie wyobrazi jaką skłonność do współpracy ma wiecznie wkurwiony człowiek w poczuciu, że wszędzie dookoła panuje zło i niesprawiedliwsc.

Państwu może się zdaje, że te teksty tu pisane są satyryczne ale w rzeczywistości one są jadowite. Tu toksyna leje się wiadrami, że potem wszyscy jesteśmy przez to zatruci.

Wszystko tylko zjebane, zepsute, złe, niedobre, niesprawiedliwe. Kiedy człowiek takim poczuciem nasiaknie to zaczyna być sparalizowany.

Tak się wkurwilem już od rana na pojebany świat, że Pan mi powie jak ja mam teraz z ochotą pracować a jeszcze się w swojej robocie innym podporządkować?

Dopóki my Polacy nie zdobędziemy się na wzajemne zaufanie, na wzajemną przychylność, na przekonanie, że inni też przecież są dobrzy i może nawet lepsi, że można pozwolić im zdecydować za nas to będziemy w czarnej dupie.

Będziemy żyć w nędzy i bez wpływu na cokolwiek dopóki nie opanujemy naszego wkurwienia na innych w otoczeniu, dopóki nie będziemy się wzajemnie akceptować.



Pyta Pan jak powstrzymać tę złość i filozoficznie mi tu daje wykłady. To ja podobnie Pana odpowiem. A ja nie wiem co zrobić. A może spróbować wykorzystać, spróbować zarządzać tym tak jak zarządza strachem minister płaszczak. Może to jest wyjście? Wszak złość w Polaku to "dobro narodowe". Mamy to w genach. A na ten czas - co się Pan przejmuje. O ile wiem siedzi sobie Pan poza granicami Kraju. I niech Pan siedzi i patrzy jak żyją inni. Jak sobie radzą. I niech Pan pracuje nad systemem jak zarazić tym Polaków. Zadanie trudne bo obecna władza i sprzyjająca część suwerena właśnie na tej złości, tym syfie oparły swoje fundamenty uważając, że jak zniewolą pozostałych, wtrącą do lochów i więzień, zmuszą do klęczenia i modlitwy za grzechy i przebaczenie, odnowią oblicze Polski tak, że wszyscy będą nas szanować. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2017, 9:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Ale rozumie Pan, że ktoś musi przestać obwiniać jako pierwszy i jako pierwszy zgodzić się na coś czego nie chce ale chcą tego inni?

Kto będzie tym pierwszym, który to zrobi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2017, 10:31 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ja - nie.
W zasadzie jest to nie możliwe.
Przynajmniej w chwili obecnej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2017, 12:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
stary praktyk pisze:
Ja - nie.
W zasadzie jest to nie możliwe.
Przynajmniej w chwili obecnej.


Nikt tego nie zrobi, bo ambicją Polaków jest sprowadzenie przeciwnika na kolana a nie budowanie z nim zgnilego kompromisu.

Jakby ktoś nie rozmiał jeszcze źródła NĘDZY i braku wpływu na cokolwiek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2017, 13:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No właśnie - Pan Stary ma rację. Nie ma co liczyć na kogokolwiek. Bo zawsze ten kto zrezygnuje w późniejszym czasie może sie nagle rozmyślić, albowiem stwierdzi, że był głupcem a jego dobroć ktoś haniebnie wykorzystał. Jedyna rada to czekać na geniusza, który to wszystko zdoła pogodzić. Ten właśnie będzie mógł stanąć na cokole. Nasz historia nie zanotowała kogoś takiego. Nie są to ani zeszli byli do domu pana ani z dotychczas żyjących. W zadnym razie nie jest to Jarosław. On natomiast jest z tych najgorszych bo wydaje mu się, że znalazł złoty środek. Takie gnidy są najgorsze. Tak więc przyjdzie nam czekać jak żydom na mesjasza.

A być może jesteśmy jak ten lud co wierzę Babel budował i buk im języki za karę splątał. Może i my czymś buka rozgniewaliśmy, przeto on nas pokarał i nienawiścią do siebie wzburzył? Może to tajemnica, którą jakiś klecha gdzieś trzyma?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group