forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 11:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 cze 2019, 13:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tu jest specjalna komisja, która sama się powołała do ścigania mowy nienawiści. Niech ona wskaże. To forum zaczyna stawać się powoli zniewolone. Coś jakby Polska a tu PiS zaczął rządzić. Gratulacje. To zaczyna być nieznośne. Zaczynam tęsknić za czasami, kiedy tu Barycki karty rozdawał. Przynajmniej było kwieciście siarczyście i zajebiście. Teraz nuda jak w polskich filmach. Dialogi niedobre............. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 13:17 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No Wy. Czy to jednoznaczne z PO? Wy to tak myślący jak Wy.
A zaznaczać wyborców PiS bo to przecież bydło, wywożą ludzi do lasu, mordują, gwałcą dzieci albo na to pozwalają, dla kasy i władzy zrobią wszystko. Może też i tyfus roznoszą. Np 500+ sy na plaży co dzieciom tyłek w morzu i śmiecące w pensjonatach.

A w którym miejscu jest to mowa nienawiści proszę księdza?
Ze wyraziłem przypuszczenie, ze jak dalej pójdzie to będziecie piętnować?. Już w sumie stygmatyzujecie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kojarzenie z hitlerowskimi stygmatami to właśnie mowa nienawiści.
Jeśli tego nie widzisz, to twój problem.
Nie jesteś tu "jedynym sprawiedliwym".

Przykro mi, wyborcy pis, to taki sam element, jak owa "partia".


Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 13:23 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 13:23 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Wielki Wezyr pisze:

A to nie jest patologia?

Nagrał pijaną matkę trójki dzieci. Kobieta dzień wcześniej odebrała 500+

https://www.popularne.pl/pijana-matka-trojki-dzieci/


I co? A teraz poproszę o dowód, ze jest wyborcą PiS anie np Wiosny albo w ogóle nie glosowała.

I to uważasz, usprawiedliwia aby o każdym co bez wstrętu bierze 500+ mówić patologia?. I o każdym wyborcy PiS?

No gratuluje...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 13:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie jest istotne, czyim jest wyborcą.
Istotne jest to, że to dowód, że 500+ to program patologiczny i mijający się z celem.
Służący jedynie pisowi. A przy tym kierujący pieniądze często nie tam, gdzie naprawdę są potrzebne. (Przykład wyżywienia w szpitalach).
Masz jednak trochę racji, to nie ludzie biorący tę kasę to patologia (choć nie zawsze), a cały program jest patologiczny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 13:38 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Wielki Wezyr pisze:
Kojarzenie z hitlerowskimi stygmatami to właśnie mowa nienawiści.
Jeśli tego nie widzisz, to twój problem.

Przykro mi, wyborcy pis, to taki sam element, jak owa "partia".


A do kogo skierowana? Adresata mi wskaż.

Znaczy jak powiemy, ze może niedługo nasi z ONR zaczną jawnie chodzić pod znakiem swastyki i piętnować Żydów i komuchów to jest mowa nienawiści? Rozumiem.

Natomiast napisanie, że wyborca PiS to taki sam element i na dodatek zbrodniarze, złodzieje, pijaki, gwałciciele już nie jest ani stygmatyzowaniem ani mową nienawiści. No gratuluje jeszcze raz.

Cytuj:
Istotne jest to, że to dowód, że 500+ to program patologiczny i mijający się z celem.


bo jedna kobita na tysiąc, no niech będzie na 100, biorących się schleje?

Mam ci np przytoczyć przykład jakiegoś patologicznego nauczyciela jako dowód, że cale to środowisko to patologia a edukacja co do zasady jest patologiczny? Bo przecież szkoła zawodzi. np jakiś gówniarz koleżankę zamordował nożem a drugi w szkole strzelał no i najważniejsze, kształci (w tym nauczyciele bo oni bezpośrednio kształcą (wykształcili) to ciemne, tępe bydło glosujące na PiS.
A pieniądze dla nauczycieli powinny iść tam gdzie potrzebne - na wyżywienie w szpitalach.

JA TEK NIE UWAŻAM ale mniej więcej taki jest Twój (i nie tylko Twój) tok rozumowania. Uogólnianie na postawie mniej lub bardziej częstych incydentów i przypisywanie całej grupie jakiś cech - negatywnych i związana z tym pogarda dla niej.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 13:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Nie pisałeś o ONR, tylko zasugerowałeś, że JA, jak wygram, powininienem oznaczać pisdzielców, jak Żydów w getcie.
A to spora różnica.
Też ci gratuluję dobrego samopoczucia, Panie Ostatni Sprawiedliwy.

Część się schleje, inna część tej kasy w ogóle nie potrzebuje.
Co do nauczycieli, też masz częściowo rację.
Część gówniarzy wychodzi, czasem głupsza, niż weszła do szkoły.
Ale część, i to duża, czegoś się uczy. Wielu nie wychodzi jako wyborcy pisu (chwała nauczycielom).
Ciebie też ze szkoły nie wypuścili debilem.
Jest jeszcze inna kwestia. Bez edukacji, na obojętnie jakim poziomie obyć się nie można.
Podobnie, jak bez szpitali.
Bez patologicznych programów, służących werbowaniu wyborców, już tak.
Gdyby ten program miał służyć deklarowanym celom, kasa rozdawana byłaby naprawdę potrzebującym.
Ale daje się ją, po równo, wszystkim. I alkoholikom, i bogaczom, i ludziom, którym ta kasa rzeczywiście pomoże.
Twoi rodzice potrzebowali jakiś pieniędzy odebranych emerytom, chorym w szpitalu, czy nauczycielom, żeby cię wychować?
A Twoje dzieci nie dałyby sobie rady bez nich?
Bez żartów.


Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 14:09 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 13:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Komandor pisze:
Wykasuje. Ale najpierw proszę mi wskazać gdzie moich takowa jest. Albo osobiste wycieczki o geniuszach, robieniu z siebie idioty, rżnięciu głupa...

PS. Wymieniłem ale się za nie nie obrażam, nie wymagam ich usuwania.
PPS. "Pan Komandor" się prawie nigdy nie wkurza, proszę więc nie przypisywać mi swoich stanów emocjonalnych.

Ostatnio tylko osobiste wycieczki, ale się nie dziwię, mądrych tu piszących trudno nieraz zrozumieć. :lol:
Co do ulubionego przez ciebie motłochu:
To ten, który nie pracuje, żyje z naszych i podatków i jeszcze głosuje.
Rozumiecie? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 14:04 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
I teraz aby ustalić pewne terminy i ich definicje.

Bo widzę ze wiele osób używających wręcz wprost z definicji mowy nienawiści nie widzą tego a doszukują się tam gdzie jej nie ma.

Cytuj:
Mowa nienawiści (ang. hate speech) – negatywne emocjonalnie wypowiedzi, powstałe ze względu na domniemaną lub faktyczną przynależność do grupy, tworzone na podstawie uprzedzeń[1]. Narzędzie rozpowszechniania antyspołecznych uprzedzeń, stereotypów i dyskryminacji ze względu na rozmaite cechy, takie jak: rasa (rasizm), pochodzenie etniczne (ksenofobia), narodowość (szowinizm), płeć (seksizm), tożsamość płciowa (transfobia), orientacja psychoseksualna (homofobia, heterofobia), wiek (ageizm, adultyzm), światopogląd religijny (antysemityzm, chrystianofobia, islamofobia)[2][3].


wiki

Cytuj:
Mowa nienawiści (ang. hate speech) jest zjawiskiem, które polega na używaniu języka w celu rozbudzenia, rozpowszechniania czy usprawiedliwiania nienawiści i dyskryminacji, jak również przemocy wobec konkretnych osób, grup osób, przedstawicieli mniejszości czy jakiegokolwiek innego podmiotu będącego „na celowniku” danej wypowiedzi. Akceptacja mowy nienawiści w wymiarze społecznym prowadzi do utrwalania się stereotypów, uprzedzeń i powodując mniejszą akceptację przedstawicieli grup ‘hejtowanych’ może także prowadzić do tzw. przestępstw z nienawiści (ang. hate crimes). Mowa nienawiści przyjmuje różne formy i dlatego istnieje trudność w jednoznacznym określeniu czym ona dokładnie jest. Mimo iż żadna z wielu powstałych dotychczas definicji tego zjawiska nie jest powszechnie akceptowana i używana, to dosyć często mowę nienawiści rozumie się zgodnie z definicją Rady Europy.


https://uprzedzuprzedzenia.org/czym-mowa-nienawisci/


W przypadku występującym na forum "na celowniku" są wyborcy PiS jako grupa społeczna, beneficjenci 500+, wierzący.

I polega na przypisywaniu im a priori wszelkich negatywnych cech i plugastw a także przypisywaniu im negatywnych cech charakteru i intelektualnych oraz zachowań. Również dotyczy to domniemanych wyborców bo jak ktoś jest podły i głupi to musi być PiSior, nie?

Ad. nie sugerowałem a pytałem czy może zaczniecie w ten sposób piętnować? Już to przecież, na razie werbalnie robicie. I takie piętnowanie to nie wymysł Hitlera duzo starszy. Trochę to było analogiczne do pojawiających się tu przypuszczeń co PIS zrobi jak wygra, a np katole wówczas zrobią np ze będą może palić na stosie za banana. No ale może faktycznie przesadziłem. OK. Przepraszam.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2019, 14:11 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
maerose pisze:
Komandor pisze:
Wykasuje. Ale najpierw proszę mi wskazać gdzie moich takowa jest. Albo osobiste wycieczki o geniuszach, robieniu z siebie idioty, rżnięciu głupa...

PS. Wymieniłem ale się za nie nie obrażam, nie wymagam ich usuwania.
PPS. "Pan Komandor" się prawie nigdy nie wkurza, proszę więc nie przypisywać mi swoich stanów emocjonalnych.

Ostatnio tylko osobiste wycieczki, ale się nie dziwię, mądrych tu piszących trudno nieraz zrozumieć. :lol:
Co do ulubionego przez ciebie motłochu:
To ten, który nie pracuje, żyje z naszych i podatków i jeszcze głosuje.
Rozumiecie? :lol:


Aby było jasne. Nie uważam tego za jakoś mi umniejszające a nawet więcej. Uważam te (do mnie bezpośrednio a nie do jakiegoś hipotetycznego motłochu) uwagi za mieszczące się kanonach gorącej dysputy przecież nie akademickiej (a i tam takie wycieczki się zdarzają).

To było raczej do MMM, która jakąś mowę nienawiści w naszych postach zobaczyła. Nie tam gdzie trzeba. Bo w naszej wymianie zdań TAKIEJ NIE BYŁO!

Jest gdzie indziej ale tu już obowiązuje "zasada trzech małpek"

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group