forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 17:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lis 2018, 16:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
"Na naszej ulycy świeci dziś słońce!"

Nic z tego nie będzie Moi Drodzy. To społeczeństwo skazane jest na chodzenie w pozycji scyzoryka, klęczenie, przebieranie w paluchach koralików, mamrotanie świętych wierszyków pod nosem, uleganie hipokrytom politykom i cuda w Sokółce, zamiast szczepień przeciwko odrze.
Tacy są Polacy w większości. Niestety mam jeszcze gorszą wiadomość. Jak wskazują wydarzenia ostatnich dni rosną nowe młode zradykalizowane pokolenia do tego stopnia, że gotowe są chełpić się ideologią, która prowadzi ludzkość ku zagładzie.

Dlaczego ta sądzę? Nie miałem tego pisać bo mi było przykro. W mojej małej miejscowości od kilku tygodni odbywa się szał religijnego strojenia domów i wszystkiego co można w obejściach świętymi obrazkami Mateczki Maryi, co to królową naszą ponoć jest. Od chorągiewek, flag biało niebieskich, żółto białych oraz naszych narodowych wstęg szarf wstążeczek oczopląsu można dostać. W centralnej części wybudowano coś w rodzaju "stairway to heaven" i jakiś ołtarz. A to wszystko z powodu, że do miejscowej parafii zawita cudowny obrazek Maryjki.

Nieliczne tylko domostwa są nieustrojone zaznaczając w ten sposób swoją herezję.

Nic nie będzie z tego narodu jeżeli tkwienie w służalstwie czarnym tak dobrze się trzyma. A takich jak moja wioska jest pewnie wiele w Polsce. I z czego my chcemy tu zbudować coś co ma inną lepszą wartość? Skoro gen polski to parobek i chłop pańszczyźniany całujący katabasa po łapach?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2018, 16:20 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A weź i spal w pizdu ten "ołtarz" - bo to przecie samowola budowlana .........!
I zgłoś do prokuratury, że obrażają Twoje uczucia bo jesteś starozakonny..........a co Ci szkodzi..... :lol:
Ino podpal go tak, by Cię nikt nie widział......bo cię jeszcze zamkną........ ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2018, 16:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Aż taki radykalny w poczynaniach to ja nie jestem. Z koniem kopać się nie mam zamiaru. I to nie chodzi o to, że mi to przeszkadza. Dziwi mnie tylko i martwi i coraz bardziej utwierdza, że chyba nie przyjdzie mi dożyć czasów,kiedy Polska będzie normalna. I zawsze Polak będzie wiernopoddańczy wobec jakiejś siły zewnętrznej albo wewnętrznej, takiej której odjebie władza.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2018, 3:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stary praktyk pisze:
A weź i spal w pizdu ten "ołtarz" - bo to przecie samowola budowlana .........!
I zgłoś do prokuratury, że obrażają Twoje uczucia bo jesteś starozakonny..........a co Ci szkodzi..... :lol:
Ino podpal go tak, by Cię nikt nie widział......bo cię jeszcze zamkną........ ;)


Prędzej ten katolski narodek go oskalpuje i ukamienuje zanim odda go w rece śfentych zebrowych prorokóf, lub chorowitych kulsonóf.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lis 2018, 21:10 
Po wyborach następnych :)

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 13 lis 2018, 8:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Miliarder Leszek Czarnecki oskarża szefa KNF. "Gazeta Wyborcza" ujawnia: 40 mln zł za przychylność dla Getin Noble Banku


https://businessinsider.com.pl/gielda/w ... nf/h3k1sq8

Kto chce przytulić 40 baniek od PiSreżimu, kto?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2018, 12:30 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Dziennikarz tłumaczył, że Czarnecki był w trudnej sytuacji, ponieważ od 2016 roku jego banki przeżywały poważny kryzys. - Był on związany m.in. z różnymi nowymi obciążeniami, które nałożył na banki rząd. Banki Czarneckiego przeżywały też kryzys związany z aferą GetBacku, dlatego że drugi bank przedsiębiorcy - Idea Bank - sprzedawał znaczne ilości obligacji tamtej firmy - mówił Czuchnowski, tłumacząc, iż bankier zdecydował, że wszystkie obligacje sprzedane z naruszeniem dobrych relacji bank-klient będą odkupione, co wiązało się ze znacznymi kosztami.


Wszystko to jedno polityczno-finansjerskie gówno, nie ma czym się zajmować, chyba, że Małgorzata Wassermann ksywa "Łomot"
wyjaśni to jak należy w odpowiedniej komisji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2018, 13:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To wina Tuska, bo nie panował na krajem. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2018, 15:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
maerose pisze:
Cytuj:
Dziennikarz tłumaczył, że Czarnecki był w trudnej sytuacji, ponieważ od 2016 roku jego banki przeżywały poważny kryzys. - Był on związany m.in. z różnymi nowymi obciążeniami, które nałożył na banki rząd. Banki Czarneckiego przeżywały też kryzys związany z aferą GetBacku, dlatego że drugi bank przedsiębiorcy - Idea Bank - sprzedawał znaczne ilości obligacji tamtej firmy - mówił Czuchnowski, tłumacząc, iż bankier zdecydował, że wszystkie obligacje sprzedane z naruszeniem dobrych relacji bank-klient będą odkupione, co wiązało się ze znacznymi kosztami.


Wszystko to jedno polityczno-finansjerskie gówno, nie ma czym się zajmować, chyba, że Małgorzata Wassermann ksywa "Łomot"
wyjaśni to jak należy w odpowiedniej komisji.


O tej trudnej sytuacji Czarneckiego musi być trochę prawdy,
bo jak zaczął budować Sky Tower, tzw. „ Penisa ” we Wrocławiu,
to go nie dokończył. Został przycięty z braku dalszych środków.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 lis 2018, 15:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ten Chrzanowski szef KNF podał się rzekomo do dymisji. Chyba z pokładu Dreamlinera. Żeby tylko nie dupnął o glebę lecąc z Singapuru.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group