forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 10:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 paź 2017, 18:59 
stanax pisze:
polar pisze:
Ale za Linuxa to chwała im.
Podpuszczasz, co nie?

:arrow: https://pl.wikipedia.org/wiki/Linus_Torvalds


Nie. Mój błąd po prostu. Wiedziałem, że Lina pochodzi ze Skandynawii, a że lubię Norwegię, więc podświadomie przypisałem jej społeczności tę niewątpliwą zasługę.
Zresztą co za różnica Nor czy Fin? Gadają podobnym językiem. :D


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2017, 19:04 
polar pisze:
lubię Norwegię

Nie dość, że socjaldemokrata, to jeszcze faszysta. Gorszy jeszcze od faszysty Stanaxa, Ten przynajmniej nie jest socjaldemokratą.


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2017, 19:12 
Pan pszerarzony pisze:
polar pisze:
lubię Norwegię

Nie dość, że socjaldemokrata, to jeszcze faszysta. Gorszy jeszcze od faszysty Stanaxa, Ten przynajmniej nie jest socjaldemokratą.


W żadnym innym kraju, podczas obcowania z dzika naturą, nie stanęły mi włosy na rękach.
Więc jako cham, grubianin bez wyższych uczuć, musiałem być naprawdę pobudzony.

Nigdzie nie czułem tak potęgi Ziemi.
Zsocjalizowałem się w 100%. Taka transcendencja.


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2017, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Pan pszerarzony pisze:
Ci roku kupujemy od Norwegów towary i usługi za ponad 3,5 miliarda euro.



Ciekawa jest struktura owego importu

2014 - kupiliśmy, surowiec, ryby i tzw owoce morza za 3,19 mld zł z całego norweskiego eksportu wynoszącego ok. 34,4 mld zł
Wychodzi że w praktyce sponsorujemy norków kosztem zlikwidowanej polskiej gospodarki morskiej związanej z połowami.

Reszta to zapewne wyrąb lasów których w Polsce ostatnio rąbać niewolno by w norki mieli co robić.

No ale ja się nie znam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2017, 19:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
polar pisze:
Gadają podobnym językiem. :D
Ze Szwedem, Duńczykiem i Islandczykiem (z tym ciężko) się dogadam.
Z Finem ni cholery. Pracowałem przez rok z jednym takim asem.
Dobrze, że trochę kłapał po norwesku (a może to był szwedzki?).
_________________________





Cytuj:
Polski eksport do Norwegii 2,235 mld EUR
Import z Norwegii 1,892 mld EUR.
Bilans w handlu między Polską a Norwegią wyniósł 0,343 mld EUR.
:arrow: https://norway.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/231075,polsko-norweska-wymiana-handlowa-w-2016-r-.html


Cytuj:
Polski eksport do Norwegii 1,542 mld EUR
Import z Norwegii 1,419 mld EUR.
Bilans w handlu między Polską a Norwegią wyniósł 0,123 mld EUR.
:arrow: https://norway.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/258265,polsko-norweska-wymiana-handlowa-w-okresie-styczen-sierpien-2017-r-.html


... Czyli Polska jest do przodu, więc skończ pierdolić bezmózgowcu.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2017, 19:39 
Ano właśnie, obżeracie Polskę z tanich bezcłowych towarów, inaczej zdechlbyśla, zarazo przeklęta, z głodu.


Na górę
  
 
Post: 21 paź 2017, 19:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Weź koło i pierdolnij się w czoło!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2017, 19:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
To takie huje, mordercy wielorybów, nie wspominając brejvika


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2017, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

- Mark Twain

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 paź 2017, 20:25 
Kiedyś se jebłem taki tekst.

Cytuj:
Żenujący szoł u Lisa. Spotkanie przedwyborcze przedstawicieli partii ubiegających się o głosy. Pokaz arogancji i ignorancji elit w stosunku do potrzeb społecznych i gospodarczych. Zacznę od mojego ulubieńca Petru. Facet zarabiający na doradzaniu w prywatyzacji, czyli ma z tego chlebek, będzie brnął w prywatyzację bez względu na koszta społeczne. Jak maniak powtarza, że prywatne jest lepsze od państwowego, bo....jest prywatne. Ani słowa o zarządzaniu. Rozumiecie....wystarczy w nazwie firmy wstawić literki sp. z o.o. czy SA, i już firma będzie hulała, że ja pier....le. Typowa małpa z brzytwą. Pięknie strzelił sobie w stopę wypowiadając się na temat repolonizacji banków w Polsce. Cyt; " to nie jest takie proste, skoro polskie firmy nie kupują banków". Jak to nie jest proste panie Petru? Przecież pana hołduje teorii o kupowaniu wszystkiego przez wszystkich. Na tym polega wolny rynek. A może po prostu nie ma polskich firm, wszystkie większe żeście już sprzedali obcemu kapitałowi, albo obcy kapitał mający w posiadaniu polskie banki nie chce się zgodzić na sprzedaż? Jakiemu bankowi pan ostatnio doradzał? :)
PSL - Piechociński...ten to od razu powinien ubrać szaty ministranta. On wie gdzie ma swój elektorat. Mdły, obleśny leń, który przez lata nic nie robienia, nauczył się pięknie lawirować pomiędzy trudnymi pytaniami.
Nowacka...Widać, że nie głupia kobieta. Jednak oderwana od rzeczywistości, operująca populistycznymi sloganami. Jak ona chce ratować szkolnictwo, jak sama dobrze żyje z nepotycznych układów na swojej uczelni? Nomen omen prywatnej.
Marcelinka Zawisza z Razem...No cóż, nie dała rady. Wyszło kompletne nieprzygotowanie do polityki, infantylna wiedza o problemach społecznych i gospodarczych. Dziecko po prostu, którym Lis się bawił. Jako przedstawicielka partii, która ma niewielkie szanse na dostanie się do sejmu, powinna być bardziej agresywna żeby zrobić wrażenie na widzach. Te nieudolna odpowiedź na temat repolonizacji banków, ta porażka w odpowiedzi na wiek emerytalny, no żałość po prostu.
Nie mając nic do stracenia, powinna twardo opowiadać się za repolonizacją, ba, za nacjonalizacją. Nie wiek emerytalny jest tu problemem, a ilość lat pracy po których nabywa się praw do najniższej emerytury i wysokość tejże. Na emerytury są pieniądze. Wystarczy uszczelnić system podatkowy. Ograniczyć wydawanie pieniędzy w setkach milionów na opłaty pożyczek których Polska nie potrzebuje ( z tego właśnie żyją petrupodobni ), zlikwidować korupcję przy wydawaniu społecznych pieniędzy przy zamówieniach publicznych ( autostrady, wojsko ) i może okazać się, że Polak nie musi rugać przez 40 lat! żeby dostać 800 zł emerytury. Ale to trzeba wyraźnie powiedzieć, a nie bać się oszołomów z którymi podobno chcecie walczyć.
No i na koniec mędrzec rodem z KORWiN...Taa...Ten popisał się równie jak Petru...Piękna robota dla prokuratorów i możliwość odzyskania społecznych pieniędzy. Chłop przed milionami telewidzów chwali się, że jak był jakimś tam doradcą, widział w jaki sposób firmy/ doradcy farmaceutyczni wyprowadzają pieniądze ( miliony!!! ) z NFZ-tu. Prywatne firmy z państwowego NFZ. Ale dalej prywatne jest lepsze. Prywatne okrada państwowe,...ale jest lepsze. Przecież to są jaja. Ci ludzie powinni skończyć w więzieniach, a nie wypowiadać się o sytuacji gospodarczej kraju.
Dno i kompletna degrengolada, przestępcy w białych rękawiczkach, nieudacznicy - to Polska scena polityczna XXI wieku.
Żeby to zmienić trzeba naprawdę jaj. I Zmiany.


Dwa lata temu, po pijaku, tek se pisałem. A wokół mnie pierdolone anioły były. :lol:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group