forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 5:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 wrz 2017, 19:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
14 lat i już się zadeklarował? Miał rozmach i odwagę i świadomość siebie, jebany.



Panie Agronom daj Pan spokój. Chłopak popełnił samobójstwo i to jest tragedia. My wszyscy nie mamy pojęcia jaka presja musiała na niego działać, że targnął się na życie. Jaką siłę sprawczą ma podłość ludzka. O tym Pan pomyśl. Każdy pierdoli i drwi sobie albo pisze podobne szczyn jak ta kurew pawłowicz. Jego już nie ma, a co musza czuc rodzice? Czy Pan sobie to wyobraża? Jesteś Pan ojcem?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 19:13 
maerose pisze:
Homoseksualiści to nie brzydkie przedmioty, które chowa się w czterech ścianach, chora krowo.
To normalni ludzie.
Może kogoś obrzydza twoja tępa morda obnoszona po ulicach, co powiesz wtedy?


Wśród homoseksualistów mam kilkoro przyjaciół, ale żadne z nich nie zachowuje się ostentacyjnie domagając się szczególnej uwagi z tego powodu, że jest kim jest, żadne z nich nie lata z gołą dupą po ulicach czy z fiutem w garści,ostentacyjnie wymachując żeby być zauważonym.
Co do tego skąd się bierze odmienna orientacja wiem chyba więcej niż fałszywi obrońcy tejże.

"Tępa mordo" , może tak to swoje chamstwo przeniesiesz do swojego domu, albo przynajmniej go nie wynoś na publiczne forum.


Na górę
  
 
Post: 25 wrz 2017, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Bronto pisze:
Boruch pisze:

Ty kobito naprawdę jesteś przekonana, że homoseksualizm w człowieku bierze się z propagowania go? A może to wirus, a może pierwotniak jaki przenosi? Kurdwa to XXI wiek ciemna maso.


Homoseksualizm nie bierze się z nachalnego propagowania homoseksualizmu.
To wie każdy normalny człowiek.
Ty tego nie wiesz, dlatego robisz z tego nieudolny i pusty argument.


Już ci się we łbie pierdoli glupolu. Ja to wiem tylko twoja ewaj tego nie wie jak widać. Nie mogę tylko unieść wrażenia, że jeszcze dziś ktoś tak może myśleć. Dla normalnego człowieka to własnie jest zaskoczenie czubie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 19:16 
Boruch pisze:
agronom pisze:
14 lat i już się zadeklarował? Miał rozmach i odwagę i świadomość siebie, jebany.



Panie Agronom daj Pan spokój. Chłopak popełnił samobójstwo i to jest tragedia. My wszyscy nie mamy pojęcia jaka presja musiała na niego działać, że targnął się na życie. Jaką siłę sprawczą ma podłość ludzka. O tym Pan pomyśl. Każdy pierdoli i drwi sobie albo pisze podobne szczyn jak ta kurew pawłowicz. Jego już nie ma, a co musza czuc rodzice? Czy Pan sobie to wyobraża? Jesteś Pan ojcem?


Ależ wiemy doskonale skąd samobójstwo u 14 latka!
To zakłamane kołtuny wychowują swoją progeniturę na swoją modłę i stad prześladowanie, wyzywanie, bicie, wyśmiewanie każdej inności.


Na górę
  
 
Post: 25 wrz 2017, 19:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
maerose pisze:
Cytuj:
Homoseksualizm nie bierze się z nachalnego propagowania homoseksualizmu.
To wie każdy normalny człowiek.
Ty tego nie wiesz, dlatego robisz z tego nieudolny i pusty argument.


No popatrz, a twoja koleżanka tego nie wie, uświadom ją na trzystu stronach.

Sądzę, że jej nie trzeba uświadamiać pokrako obnosząca się z twoim wstydem po forum.
Jestem przekonany, ze trze by załatwić ci jakieś korepetycje z czytania ze zrozumieniem (chociaż to), no ale po tej twojej nieudanej lobotomii...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 19:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
evaj23 pisze:
maerose pisze:
Homoseksualiści to nie brzydkie przedmioty, które chowa się w czterech ścianach, chora krowo.
To normalni ludzie.
Może kogoś obrzydza twoja tępa morda obnoszona po ulicach, co powiesz wtedy?


Wśród homoseksualistów mam kilkoro przyjaciół, ale żadne z nich nie zachowuje się ostentacyjnie domagając się szczególnej uwagi z tego powodu, że jest kim jest, żadne z nich nie lata z gołą dupą po ulicach czy z fiutem w garści,ostentacyjnie wymachując żeby być zauważonym.
Co do tego skąd się bierze odmienna orientacja wiem chyba więcej niż fałszywi obrońcy tejże.

"Tępa mordo" , może tak to swoje chamstwo przeniesiesz do swojego domu, albo przynajmniej go nie wynoś na publiczne forum.



To są wolni ludzie i mogą sobie robić co chcą w ramach panującego obyczaju i prawa durna dewotko. Tobie nic do tego. Nie podoba ci się nie patrz. Ten chłopak z niczym się nie obnosił. Bo o tym przypadku mówimy. Miał 14 lat, był nie do końca ukształtowany, był zawsze czysty i ładnie uczesany, dbał o fryzurę, był wrażliwym chłopakiem w przeciwieństwie do reszty. Wlał towarzystwo koleżanek niż kolegów. Nawet nie wiadomo do końca czy był naprawdę homoseksualistą. Ot niekoniecznie pasujący do oglądu dzisiejszego młodego chojraka wygląd posiadał. I za to był prześladowany. Bo wyglądem pasował do "pedzia".

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 19:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
evaj23 pisze:
Nie obchodzi mnie co i kto robi sobie w swoich czterech ścianach, natomiast obchodzi nachalność propagowania swoich seksualnych orientacji publicznie.


A nachalność wpierdalania się w ich życie jest ok? Mnie parady nie interesują, nigdy nie byłem na żadnej choć mogłem. Nie interesuje mnie to i tyle. Jeszcze raz stara baranico - a gdyby nawet zarzucać im epatowanie swoją odmienności to i tak z patrzącego w ciekawości 14-latka,lub 14-latki gej czy lesbijka nie wyrośnie . Paniała stara dupo?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 19:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
evaj23 pisze:

Ależ wiemy doskonale skąd samobójstwo u 14 latka!
To zakłamane kołtuny wychowują swoją progeniturę na swoją modłę i stad prześladowanie, wyzywanie, bicie, wyśmiewanie każdej inności.


Pomijając twoją obrzydliwą homofobie dewotko i kołtunko oraz drwinę tym razem trafiłaś. Może będą z ciebie ludzie. Staraj się.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 19:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
No, nie wiemy. I może on też powodował presję na otoczeniu? Pianę można se bić i bić.


No tak, prowokował - tym, że nie przeklinał, był codziennie w szkole wymyty i w czystych ciuchach, dbał o nienaganność fryzury.Na swoje nieszczęście natura obdarzyła do wyjątkowymi cechami urody, prawie dziewczęcej, co u 14-letniego chłopaka jest bardzo widoczne. Tym faktycznie prowokował. Bo kto to widział facet bawidamek niedoszły. To pedzio. :evil:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 wrz 2017, 19:53 
Boruch pisze:
evaj23 pisze:
Nie obchodzi mnie co i kto robi sobie w swoich czterech ścianach, natomiast obchodzi nachalność propagowania swoich seksualnych orientacji publicznie.


A nachalność wpierdalania się w ich życie jest ok? Mnie parady nie interesują, nigdy nie byłem na żadnej choć mogłem. Nie interesuje mnie to i tyle. Jeszcze raz stara baranico - a gdyby nawet zarzucać im epatowanie swoją odmienności to i tak z patrzącego w ciekawości 14-latka,lub 14-latki gej czy lesbijka nie wyrośnie . Paniała stara dupo?



Oczywiście chujozo niewiele zrozumiałeś. To nie dzieci są winne, to dorośli są sprawcami! Swoją postawę wynoszą z domu. Nachalna reklama homoseksualizmu w ostatnich latach na gruncie kołtunskiego, katolskiego społeczeństwa musiała przynieśc wczesniej czy później takie postawy. Podam swój przykład: nigdy nie chodziłam na religię, a teraz sobie wyobraź 30to osobową klasę , gdzie jedna osoba jest "inna".


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group