forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 0:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 lut 2018, 10:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Albo – albo
Seweryn Krajewski – Leon Pasternak

„W mojej ojczyźnie nigdy normalnie
albo wstydliwie,
albo nachalnie,
albo jest zdrajca,
albo jest bożek,
albo jest odwilż,
albo przymrozek,
albo jest klęska,
albo powstanie,
albo do piwnic,
albo na szaniec,
albo entuzjazm,
albo nie wierzym,
albo niech żyje,
albo precz reżym,
albo milczenie,
albo gadulstwo,
albo anarchia,
albo ni stąd, ni zowąd wmordekujstwo.
W ostatnim „albie” z rytmem fatalnie,
w mojej ojczyźnie nigdy normalnie.”

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 12:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
MagnificencjaS pisze:
Albo – albo
Seweryn Krajewski – Leon Pasternak

„W mojej ojczyźnie nigdy normalnie
albo wstydliwie,
albo nachalnie,
albo jest zdrajca,
albo jest bożek,
albo jest odwilż,
albo przymrozek,
albo jest klęska,
albo powstanie,
albo do piwnic,
albo na szaniec,
albo entuzjazm,
albo nie wierzym,
albo niech żyje,
albo precz reżym,
albo milczenie,
albo gadulstwo,
albo anarchia,
albo ni stąd, ni zowąd wmordekujstwo.
W ostatnim „albie” z rytmem fatalnie,
w mojej ojczyźnie nigdy normalnie.”


Normalnie oznacza dla każdego - tak jak ja tego chcę i to co ja uznaję za słuszne.

A każdy chce czegoś innego zależnie od preferencji genetycznych, preferencji mementycznych, wieku, płci, stanu zdrowia, stanu przemęczenia, warunków atmosferycznych, geograficznych, stanu środowiska, pozycji społecznej itd.

Nie ma żadnego Normalnie.
Nigdy nie było żadnej Normy są tylko różne warianty.
Normalnie to tylko projekcja umysłowa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 13:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
MagnificencjaS pisze:
Albo – albo
Seweryn Krajewski – Leon Pasternak

„W mojej ojczyźnie nigdy normalnie
albo wstydliwie,
albo nachalnie,
albo jest zdrajca,
albo jest bożek,
albo jest odwilż,
albo przymrozek,
albo jest klęska,
albo powstanie,
albo do piwnic,
albo na szaniec,
albo entuzjazm,
albo nie wierzym,
albo niech żyje,
albo precz reżym,
albo milczenie,
albo gadulstwo,
albo anarchia,
albo ni stąd, ni zowąd wmordekujstwo.
W ostatnim „albie” z rytmem fatalnie,
w mojej ojczyźnie nigdy normalnie.”


Normalnie oznacza dla każdego - tak jak ja tego chcę i to co ja uznaję za słuszne.



A każdy chce czegoś innego zależnie od preferencji genetycznych, preferencji mementycznych, wieku, płci, stanu zdrowia, stanu przemęczenia, warunków atmosferycznych, geograficznych, stanu środowiska, pozycji społecznej itd.

Nie ma żadnego Normalnie.
Nigdy nie było żadnej Normy są tylko różne warianty.
Normalnie to tylko projekcja umysłowa.


Typowo PiSowskie rozumowanie, które obecnie jest realizowane.
Normalnie znaczy tak, że każdy znajduje swój obszar do urządzenia sobie życia w sposób dla siebie wygodny i tak by innym nie szkodzić. PiS urządza Polakom Polskę pisowską, wg wyimaginowanej wersji katobolszewika kurdupsona. Mam w dupie taką Polskę. "Normalnie" może nie jest możliwe, bo trudno osiągnąć ideał. Ale zbliżyć się maksymalnie do tego stanu ile można jest możliwe. Jednak nie w Polsce, kraju durniów, rządzonym przez kanalie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 13:55 
O tak!!! Jasne, że jasne!!!
Jak ja bym rządził to tę swołocz pisowską zagnałbym do obozów jakichś, kamieniołomów.
Komunistów resztki do dołów z wapnem.
A resztę skurwysyństwa do roboty pod batem!!!
Tylko moja rodzina i znajomkowie mieliby paszporty i pieniądze na wyjazdy.
Reszta - morda w kubeł i robota: Micha łycha i muzyka...
Od razu byłoby lepiej w Polsce.
Przynajmniej niektórym.
Jak obecnie, zresztą... :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 17 lut 2018, 14:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
Normalnie znaczy tak, że każdy znajduje swój obszar do urządzenia sobie życia w sposób dla siebie wygodny i tak by innym nie szkodzić. PiS urządza Polakom Polskę pisowską, wg wyimaginowanej wersji katobolszewika kurdupsona. Mam w dupie taką Polskę. "Normalnie" może nie jest możliwe, bo trudno osiągnąć ideał. Ale zbliżyć się maksymalnie do tego stanu ile można jest możliwe. Jednak nie w Polsce, kraju durniów, rządzonym przez kanalie.


Boruch bredzisz o Normie tak samo jak inni bredza o uniwersalnej prawdzie czy uniwersalnym dobrze i wyraźnie dajesz do zrozumienia, że nie odpuścisz dopóki sobie i innym świata nie ulozysz wg woli swojej.

To jest właśnie bolszewickie myślenie. Kompromisu nie będzie.

Skonczy się pewnie tak dla Ciebie, że widok słońca i gór zasłoni Ci jebitna figura Jezusa Chrystusa, króla Polski, Jezusa, który nigdy nie chciał takich pomników ale wszyscy mają wysrane na to czego chciał Jezus.

Ale twoje zarzuty Boruch mnie nie dziwią. Trochę już poznałem się na mechanizmach psychicznych i wierzę, że wierzysz w to co wyrażasz.
Ale jakich to człekokształtni nie mają wierzeń? ; )
I nie chodzi tylko o Bożkow Słońca ale także o to, że stary dziad posuwajacy nieletnia prostytutke potrafi wierzyć, ze daje jej szczęście ; ). Psychika zwierząt jest wprost niesamowita.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 14:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
Boruch pisze:
Normalnie znaczy tak, że każdy znajduje swój obszar do urządzenia sobie życia w sposób dla siebie wygodny i tak by innym nie szkodzić. PiS urządza Polakom Polskę pisowską, wg wyimaginowanej wersji katobolszewika kurdupsona. Mam w dupie taką Polskę. "Normalnie" może nie jest możliwe, bo trudno osiągnąć ideał. Ale zbliżyć się maksymalnie do tego stanu ile można jest możliwe. Jednak nie w Polsce, kraju durniów, rządzonym przez kanalie.


Boruch bredzisz o Normie tak samo jak inni bredza o uniwersalnej prawdzie czy uniwersalnym dobrze i wyraźnie dajesz do zrozumienia, że nie odpuścisz dopóki sobie i innym świata nie ulozysz wg woli swojej.

To jest właśnie bolszewickie myślenie. Kompromisu nie będzie.

Skonczy się pewnie tak dla Ciebie, że widok słońca i gór zasłoni Ci jebitna figura Jezusa Chrystusa, króla Polski, Jezusa, który nigdy nie chciał takich pomników ale wszyscy mają wysrane na to czego chciał Jezus.

Ale twoje zarzuty Boruch mnie nie dziwią. Trochę już poznałem się na mechanizmach psychicznych i wierzę, że wierzysz w to co wyrażasz.
Ale jakich to człekokształtni nie mają wierzeń? ; )
I nie chodzi tylko o Bożkow Słońca ale także o to, że stary dziad posuwajacy nieletnia prostytutke potrafi wierzyć, ze daje jej szczęście ; ). Psychika zwierząt jest wprost niesamowita.


Przy każdej wymianie zdań dajesz do zrozumienie, że guzik rozumiesz z tego co cię otacza. Chyba ci bana pierdolne. Ty nie rozumiesz co się do ciebie mówi(pisze). I to tak podstawowych kwestii, że tylko ręce załamać. Szkoda na ciebie czasu. Jedyny twój odruch, który opanowałeś to pewnie odruch Pawłowa.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lut 2018, 14:53 
Z nim pogadasz tak jak z jakózką amerykańską... Baw się dalej to ochujejesz! :)


Na górę
  
 
Post: 23 lut 2018, 15:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Cytuj:
Zdymisjonowany w styczniu komendant miejski wrocławskiej policji Zbigniew Raczak
odszedł z policji na rentę – podaje radio RMF.
Tym samym nie zostanie ukarany w postępowaniu dyscyplinarnym, które wszczęto
wobec niego po tym jak znaleziono go w środku nocy na ulicy obok Lidla przy Hubskiej,
częściowo bez ubrania i bez butów. Być może także pijanego.


Choć obstawiano odejście na emeryturę, to widać jednak,
że komendant chory.Ciekawe, czy na głowę.
Obrazek

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lut 2018, 15:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:36
Posty: 1179
Moze leczył sie w AA inkoguto i sie rypło :lol:

_________________
Najważniejsze w życiu jest zeby sie dzieci samolotów nie czepiały


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2018, 8:37 
Mój program, czyli zapchajdziura
2018-02-26 07:31



Czuję potrzebę wyjaśnienia swojej (szaro-obywatelskiej) pozycji startowej przed jesienią 2018. Nie z powodów politycznych (nie mam zamiaru „liczyć się” w rozmaitych grach), tylko dla jasności wobec wichur hejterskich na tle „to oni zaczęli proszę pani”.

A więc:

1. Polska po gwałtownym i źle (kosztownie, nieelegancko) przeprowadzonym rozwodzie z Moskwą – wdała się w podwójny flirt: z Europą-karmicielką i Ameryką-obrońcą. No, orgietka niemal. Zarówno karmicielstwo, jak i obroństwo są mniej-więcej takiej miary: jak sobie, Polaczkowie, poradzicie, to wam pomożemy, a na razie otwierajcie spiżarnie, dawajcie wszystko co macie najlepsze, coś tam sporządzimy. Dyrdymalenie o suwerenności i podmiotowości – to w tych warunkach samo-obłuda;

2. Transformacja nawiała na Polskę wielkie zaspy rozmaitości: namacalność dostatku i wirusy przekręciarstwa. Kto sobie z tym poradził (albo chociaż tak to sobie wyobraża) – ten jest kontent, chwali Europę, Amerykę, Wolność, Demokrację Przedsiębiorczość i co tam jeszcze sprzedają nam mediaści, świadomie ślepi na postępujące asymetryczne rozpołowienie Polski;

3. Większość z nas nie poradziła sobie z Transformacją: już nie mówię o kopniętym w zadek sektorze PGR-owskim, o szaleńczej prywatyzacji „byle coś skubnąć”, o tornado niszczącym wszystko by zyskać „plac” pod „nowe, zagraniczne” – ale mówię o konkretnych spazmach społecznych, z których najbardziej spektakularne to Tymiński (na świeżo, tuż po „terapii szokowej”), lepperiada (rozpaczliwa obrona przed systemowym walcem), kukizonada (kilkadziesiąt organizacji pokrzywdzonych przez „państwa w państwie”);

4. Polska europejskość stała się wyprzedażą, aby potem rabusie łaskawie nam „dawali” z tego, co wcześniej wynieśli, przy czym „dają” na konkretnych warunkach: ustanówcie nas waszymi oficjalnymi mistrzami-dobroczyńcami. Polska amerykańskość okazała się – że zacytuję agenta wpływu – murzyńskością, na mocy której przyłączyliśmy się do zamorskiej gangsterki, dopłacając do niej na każdym kroku i tracąc dziewictwo przyzwoitości;

5. Od 1989 roku nasza pozycja w świecie stale i konsekwentnie maleje, karleje, porasta śmiesznością: najmocniej klepią nas po plecach i chwalą ci, którzy najwięcej korzystają na naszej geo-politycznej głupocie, my zaś sobie to klepanie i dusery poczytujemy za szczery podziw i braterstwo. A kiedy do głosu dochodzi nasze „hola-hola-sprawdzam” – to biadolimy, że nas już nikt nie kocha;

6. Wobec narastającej żywej (nie potencjalnej) wojny amerykańsko-chińskiej – Polska nie umie się odnaleźć, ale generalnie pełni rolę chłopca na posyłki dla Wielkiego Brata. Brytania dla Nowego Jedwabnego Szlaku gotowa jest zerwać z rozklekotaną Europą, ale my nadal walczymy głównie o nasze „ego narodowe”, od którego wara ruskim, żydom, helmutom, żabojadom i kto tam się jeszcze nawinie;

7. W 2015 roku ostatecznie zdecydowaliśmy się na jawne rozróżnienie między Europą a Ameryką: postawiliśmy 99% tego co nam zostało – na Wielkiego Brata, Transformację zamieniliśmy na „amerykańskość”: paramilitaryzacja, totalna inwigilacja wewnętrzna, maccartyzm, ochłap dla „proletu”, wolność sterowana i dawkowana wedle „spolegliwości”;

8. Gomułka miał prawo dane przez Naród, by siermiężyć, Gierek miał prawo dane przez Naród, by „uzachodniać” socjalizm, Solidarność miała prawo dane przez Naród, by ściągnąć na Polskę Transformację, formacja rządząca od 2015 roku ma prawo dane przez Naród, by eksperymentować z ustrojem i z „narracją o rzeczy samej”. Każdy za swoje swawole prędzej czy później odpowie przed Historią. Przed nami nikt nie odpowie, taki z nas Suweren. Nie ma co majdanić;

9. To, czego nam nikt nie odbierze, żaden swawolnik – to prawo do bycia obywatelem. A obywatel zawsze znajdzie, nawet w paskudnie zabudowanej przestrzeni – sposób wyrażania swoich, nie „telewizyjnych” interesów. Może każde łże-wybory zamienić w wybory prawdziwe, może każdą rządową „propozycję nie do odrzucenia” zamienić w projekt typu „róbmy swoje”;

10. Polskę czeka ustanowienie „raz na zawsze” 5-letniego interwału wyborczego samorząd-parlament-prezydent, czyli zakotwiczenie w politycznych „pięciolatkach”. Kto cznia sprawy lokalno-samorządowe – nie zagra o stawkę w pozostałych głosowaniach. Ale „obywatele” nawet nie są w tej sprawie indagowani, a połowa kamaryl – nie chce tak myśleć. No, to znów będziemy mądrzy po szkodzie, zdziwieni rechotem i pluciem niosącym się z globalnych trybun;

Gdyby ktoś chciał „pogłębienia” tematów tu poruszonych – to zapraszam do mojej publicystyki uprawianej od lat.


Więcej: https://publications.webnode.com/news/m ... hajdziura/


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group