forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 9:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 gru 2017, 15:52 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Samodzielne myślenie nie jest mile widziane w szkole, przecież dobrze narysował.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 16:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Wcale nie na beretce nie ma ogonka.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 gru 2017, 17:37 
Panie WW, jak Pan chcesz, to zrobie na pański użytek kilka memów w tym stylu, a Pan to oczywiście kupisz.


Na górę
  
 
Post: 07 gru 2017, 19:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Rób.
Byle były róznie zabawne.
Sucharów nie kupuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 11:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Siedzę i popijam sobie poranną kawkę. W TV śledzę obrady sejmu nad ustawami o SN i KRS - stacja TVN24. Ekran podzielony jest na dwie części. Po prawej stronie pokazuje się wypowiadających się posłów, przeważnie opozycji, wytykających niekonstytucyjność ustaw. Po lewej stronie pokazywana jest ława gdzie siedzi sobie prezes Jarosław. Upajam się i kąpię odbiorem nieocenionej dla wszystkich tych, którzy zawodowo, bądź hobbystycznie zajmują się badaniem zachowań ludzkich. Z miny prezesa można wyczytać - butę, arogancję, podkreślaną szyderczym uśmieszkiem gębusi a nawet szczerzenia ząbków jak przy wystąpieniu zdaje się posła Nitrasa z PO. Buta, arogancja, twarz, która mówi pieprzcie sobie ile chcecie a mnie obchodzi to, że moja prawda jest najmojsza. podejrzewam, że nawet popierających PiS nie przyjdzie do głowy to, że pan prezes ma w tym samym miejscu ich i opozycje. Ciekawe czy kiedykolwiek zorientują się, że dla prezesa nie znaczą nic. Na buźce prezesa widnieje - mam gdzieś prawo, Konstytucję, Polaków. Nie myślałem, że kiedykolwiek dożyje takich czasów. Bo nawet za czasów PRLu tamtejsi notable mieli więcej skrupułów. Każdy wie, że największym bogactwem narodu jest jego różnorodność, bo na poziomie ścierania się poglądów i wymiany myśli naród się rozwija. Dziś ten mały butny człowieczek niszczy to bogactwo, a Polacy jeszcze to popierają. Niebywała głupota i krótkowzroczność.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2017, 16:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Siedzę i popijam sobie poranną kawkę. W TV śledzę obrady sejmu nad ustawami o SN i KRS - stacja TVN24. Ekran podzielony jest na dwie części. Po prawej stronie pokazuje się wypowiadających się posłów, przeważnie opozycji, wytykających niekonstytucyjność ustaw. Po lewej stronie pokazywana jest ława gdzie siedzi sobie prezes Jarosław. Upajam się i kąpię odbiorem nieocenionej dla wszystkich tych, którzy zawodowo, bądź hobbystycznie zajmują się badaniem zachowań ludzkich. Z miny prezesa można wyczytać - butę, arogancję, podkreślaną szyderczym uśmieszkiem gębusi a nawet szczerzenia ząbków jak przy wystąpieniu zdaje się posła Nitrasa z PO. Buta, arogancja, twarz, która mówi pieprzcie sobie ile chcecie a mnie obchodzi to, że moja prawda jest najmojsza. podejrzewam, że nawet popierających PiS nie przyjdzie do głowy to, że pan prezes ma w tym samym miejscu ich i opozycje. Ciekawe czy kiedykolwiek zorientują się, że dla prezesa nie znaczą nic. Na buźce prezesa widnieje - mam gdzieś prawo, Konstytucję, Polaków. Nie myślałem, że kiedykolwiek dożyje takich czasów. Bo nawet za czasów PRLu tamtejsi notable mieli więcej skrupułów. Każdy wie, że największym bogactwem narodu jest jego różnorodność, bo na poziomie ścierania się poglądów i wymiany myśli naród się rozwija. Dziś ten mały butny człowieczek niszczy to bogactwo, a Polacy jeszcze to popierają. Niebywała głupota i krótkowzroczność.


Masz Pan zdrowie Panie Boruch aby oglondać te szopke . Mnie ogarnia najzwyklejsza qrwica gdy usłyszę te pierdy które wypierdują PiS-lamce i PO-jeby w tzw. parlamencie.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2017, 15:42 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... wa/wjg4yg3

Dla wielbicieli pisu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2017, 16:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Krytycznym opiniom w sprawie ustaw i projektów ustaw, dotyczących reformy sądownictwa w Polsce nie sprzeciwił się żaden z członków Komisji Weneckiej. Tak wynika z ustaleń reportera TVN24.
Za częścią rozwiązań w ramach reformy sądownictwa w Polsce opowiadał się jedynie przedstawiciel Węgier. Reporter TVN24 Michał Tracz ustalił jednak, że przy finalnym podejmowaniu decyzji żaden członek Komisji nie sprzeciwił się przyjęciu krytycznych opinii.


https://www.wprost.pl/kraj/10091480/kom ... iniom.html

Ustalił wprawdzie reporter TVN24 co napawać musi obrzydzeniem :lol: jak przy kontakcie ze śmierdzącym, :lol: ale podaje to WPROST, ten sam co ujawnia taśmy afery podsłuchowej. Wierzyć, nie wierzyć? O ile to prawda to wynika z tego tyle, że nasz bratanek wystawił nas po raz kolejny do wiatru. A ściślej Orban wystawia do wiatru Kaczyńskiego. Coraz bardziej widać, że jesteśmy jak ten dupek na oceanie, który wybrał się tratwą objechać świat dookoła :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2017, 11:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Propozycja zabezpieczenia swojej karty wyborczej
:lol:
Obrazek

Artykuł 41. po zmianie zaproponowanej przez PiS, która została zaakceptowana przez nadzwyczajną komisję, brzmi: "dopisanie na karcie do głosowania dodatkowych numerów list i nazw lub nazwisk albo poczynienie innych znaków lub dopisków na karcie do głosowania, w tym w kratce lub poza nią, nie wpływa na ważność oddanego na niej głosu".

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 96978.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2017, 12:32 
ja już od dawna uprawiam literaturę na kartach do głosowania, a teraz nareszcie będą to czytać.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group