forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 lis 2017, 17:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
krystkon pisze:
polar pisze:
No i ilu was zostanie?
Para z Bydgoszczy, norweski, gdański i lubelski. Dream Team :lol:
Będziecie se z dziubków spijać.

No, ale załatw mi to. Ja sam osobiście nie mogę. Ty dasz radę. :D


Polar ja to widzę tak, kiedy tracisz wpływ na cokolwiek, poczucie sprawiedliwości, poczucie powodzenia, przekonanie o panowaniu dobra, kiedy tracisz nadzieję wówczas ogarnia cię niesamowite wkurwienie a wkurwieni ludzie nie szukaja pokoju, szukają wroga i wojny.

Śmiałes się ze mnie i z moich frustracji a teraz proszę, zaczynasz przeżywać to samo co ja.

Przygotuj się na to, że będzie gorzej i nie dlatego, że zapanuje kryzys i nie będziesz miał co zjeść lecz dlatego, że twoje i innych wkurwienie będzie narastac i będziesz czuł coraz większą potrzebę wyładowania złości w bójce.


Ależ Panie krystkon chyba Pan niewłaściwą dyjagnoze stawia. Pan Polar ma powody do radości przecież. W kraju wreszcie dzieje się dobrze, gospodarka kwitnie, ludziska som radośni czego dowody dali w dniu 11 listopada podczas marszu w Stolycy pokazując kto tu rządzi. Co prawda na rynku jaj i masła oraz ostatnio seróf twardych jakieś nieporozumienie mamy, ale jak zapewnia rzunt, to chwilowe, bo dostawy z Filadii oraz Grecji uruchomimy. A wszystko to przez Putina, który dybie na życie naszego macierewicza. Tak więc powody wkurwienia Pana Polara są chyba inne. Jakie, ja nie wiem, bo Pan Polar często pisze o tym ale ja nie mogę zgłębić o co mu chodzi. Pan Polar pisze, że ja do PRLowskich szkół chadzałem i dlatego mam tyły. No nie wiem.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2017, 17:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
poruchany, chyba zacząłem ci współczuć.


Robisz postępy Panie ladaco. Niedawno napisałeś, że zaczniesz mnie lubić - obiecałeś? Dziś gotowy jesteś mi współczuć. To ja Ci powiem Panie ladaco - jeszcze nie dziś. Jak będzie trzeba to Ci powiem. Ale trzymam za słowo. Dobrze jest wiedzieć, że ma się do czynienia z ludźmi serdecznymi. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2017, 17:31 
krystkon pisze:
Polar ja to widzę tak, kiedy tracisz wpływ na cokolwiek, poczucie sprawiedliwości, poczucie powodzenia, przekonanie o panowaniu dobra, kiedy tracisz nadzieję wówczas ogarnia cię niesamowite wkurwienie a wkurwieni ludzie nie szukaja pokoju, szukają wroga i wojny.


Pan, Panie Krystyna przeceniasz siebie. Chuja sie Pan znasz na ludziach.


Na górę
  
 
Post: 20 lis 2017, 12:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Nie ma w naszym kraju miejsca ani zgody na ksenofobie, nie ma w naszym kraju miejsca na chorobliwy nacjonalizm, nie ma w naszym kraju miejsca na antysemityzm. Taka postawa oznacza wykluczenie z naszego społeczeństwa. Ludzie, którzy tak się zachowują, są wykluczeni, mają postawę, której nie da się inaczej nazwać (jak) tylko postawą niegodną- podkreślił prezydent.


Duda Andrzej prezydent RP. Człowiek wybrany na najwyższy urząd w Państwie, który ma gdzieś prawo, Konstytucję, łamię kilkakrotnie. W Polsce niemal co tydzień mają miejsce wydarzenia o rasistowskim podłożu, marsze narodowców gdzie ich uczestnicy idą z hasłami nacjonalizmu, rasizmu, homofobii, niosą faszystowskie okrzyki, palą się kukły żyda. Łamią przy tym polskie prawo. Organy ścigania, prokuratura ale też i sądy traktują lekceważąco narastającą siłę nazizmu. Zauważa to cały świat. A prezydent daje taki występ, który na tle tego wszystkiego co w Polsce się stało jest czystą farsą z rzeczywistości. Farsą z Polaków, Europy i Świata. Ten występ jest tak żenująco niewiarygodny, jest tak nieudolną próbą przykrycia prawdy, że trudno uwierzyć, iż te słowa wypowiada normalny człowiek.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 20 lis 2017, 13:02 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2017, 13:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Już tylko 2 lata i wszystko zmienicie. Nie denerwuj się Pan bo Panu żyłka pęknie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2017, 13:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jest Pan kolejnym, który nie widzi zagrożeń. To źle. Oby Pan tego kiedyś nie żałował. Pójdzie Pan sobie na spacer z aparatem fotografować jakieś wydarzenia, przyrodę, architekturę, nieświadomy zagrożeń. I może spotkać się Pan z przykrym zderzeniem, krótkim napakowanym karczkiem, który ryknie Panu z śmierdzącej paszczy sieg heil. I dobrze będzie jak Pan nie zarobi po głowie. co do czasu - mam wątpliwości czy bedzie to za dwa lata. Chyba dłużej się pomęczymy z tą opcją polityczną. Strach tylko co oni przez ten czas z tym biednym krajem zrobią.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2017, 13:26 
wiesz Pan co, posłuchaj Pan Pana Stacha, wybierz się Pan na ryby i oby Panu żyłka nie pękła...


Na górę
  
 
Post: 20 lis 2017, 13:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
. co do czasu - mam wątpliwości czy bedzie to za dwa lata


No z takim podejściem to Pan zmiany władzy nie doczekasz.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2017, 14:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Może i nie. Ale, że ja dobry człowiek jestem życzę więc Panu Panie Stasiu aby Pan doczekał.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2017, 14:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
wiesz Pan co, posłuchaj Pan Pana Stacha, wybierz się Pan na ryby i oby Panu żyłka nie pękła...



To dobra rada - bardzo chętnie bym się wybrał, tylko aura niestety nie sprzyja relaksacyjnie. Zimno, wietrznie i pada. A moja rada dla Pana Panie ladaco jest taka - ić Pan wpizdu, co? :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group