forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 11:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 350  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 kwie 2017, 17:15 
Uczciwych - to nie ma w ogóle. każdy dba jedynie o stan własnego portfela.
Wyjątkiem bywają idealiści. Jednak w dzisiejszych sqrwiałych czasach to rzecz rzadsza od św. Graala.


Na górę
  
 
Post: 14 kwie 2017, 17:05 
Offline

Rejestracja: 07 wrz 2014, 9:05
Posty: 127
wa ma pisze:
Menda domaga się kasiory bo ponoć głoduje i brakuje mu na wojaże po Italii oraz na degustowanie włoskich win.

Cytuj:
Jan Rokita wystąpił do sądu o odszkodowanie w wysokości 550000 złotych za kilka miesięcy internowania w 1982 roku. Uważałem Rokitę za jednego z najinteligentniejszych i najbardziej przenikliwych polityków. Uważałem również, że jest w polityce ze względu na zasady, a nie osobiste korzyści..............


http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-pol ... ana-rokity

Niech idzie na kebab jak jest głodny.Punktów z szamą miliony.Ceny też nie są wygórowane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2017, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2017, 8:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2017, 12:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Byłem wczoraj na poczcie, a tam takie coś.... :lol: :lol:


Załączniki:
IMG_20170516_160804.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
IMG_20170516_160804.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg [ 125.77 KiB | Przeglądany 3000 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2017, 12:39 
Teraz na poczcie może Pan się dowiedzieć wszystkiego o historii kościoła i wszystkich świętych, a też o prawdziwych polskich patriotach, którzy w stanie wyższej konieczności patriotycznej mordowali polskie dzieci i ich matki, ale nie uzyska Pan żadnej informacji, co dzieje się z Pańska paczką nadaną na poczcie, która następnego dnia miała trafić do adresata, a już piaty dzień leży w rozdzielni we Wrocławiu, ale nikt, ani kierownik poczty, ani w centrali nie może dodzwonić się do Wrocławia, aby dowiedzieć się, co zamierzają w tej tajemniczej rozdzielni z tą paczką zrobić. Węgorze już szlag trafił, mam tylko satysfakcję, bo szczelnie folią opakowałem skrzyneczkę, że w końcu gazy z rozkładającego się mięsa rozsadzą paczkę i wybuchająca skrzynka zabije jakie skurwysyna zaczytanego w żywotach świętych.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2017, 21:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Dla dobra ojczyzny zostanie nawet prezydentem ... Piotrkowa
Bo to jest Miś na miarę
http://gazetatrybunalska.pl/2017/04/bar ... piotrkowa/

Cytuj:
Pomimo ogromnych nacisków politycznych odznaczył się niepospolitą odwagą, stawiając czoła zgranym politykierom i ich poplecznikom. Należy podkreślić jego lojalność wobec partii, gdyż nawet po atakach ze strony niektórych prominentnych członków Prawa i Sprawiedliwości, nie odpowiedział pięknym za nadobne, wolał spowolnić swoją karierę polityczną, niż zaszkodzić rządowi Beaty Szydło.


:lol: :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 maja 2017, 8:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
"Skandal goni skandal, czyli kilka pytań do prezesa TVP

To, że kolejni artyści odwołują swój występ podczas opolskiego festiwalu pod rządami Jacka Kurskiego jest faktem. I słusznie. W obliczu działań prezesa popieram absolutnie. I bardzo cieszy mnie tak szeroki odzew na mój poprzedni kurskoopolski komentarz. Ale Jacek Kurski nie przestaje zadziwiać. Skoro ustala kto zasługuje na to, żeby w Opolu wystąpić, może również decydować o tym, kto zasługuje, żeby być częścią opolskiej publiczności. Poważnie!!! On naprawdę przechodzi już samego siebie.



Prezes Kurski – mam nadzieję - goni już w piętkę. I w odruchu obronnym usztywnia swoją postawę, staje się coraz bardziej stanowczy, nerwowy i arogancki. Mam nadzieję, że poczuł nareszcie, że nie jest nie do ruszenia, i nie może pozwolić sobie na wszystko. Ale zanim odpadnie, próbuje jeszcze tupać nogą. Niestety niszczy tym coraz bardziej telewizję publiczną, ale na szczęście popada w kompletną śmieszność.
No bo przyznacie, że zapewnianie jednego z artystów, że na widowni zasiądzie publiczność mu przychylna, organizowanie tej publiczności przez odpowiednią dystrybucję zaproszeń itd. zalatuje trochę Koreą, prawda? Tą północną, oczywiście.

Na wszelki wypadek, po moich niedawnych „doniesieniach” o skreślaniu z opolskiej listy niektórych artystów, uznanych przez imć Kurskiego, pan prezes w panice odwołuje mającą zapowiadać festiwalowe specjały uroczystą konferencję prasową. Nie dziwi to, ponieważ mogłyby się na niej pojawić różne niewygodne pytania. Ale to można by jeszcze jakoś sprytnie, albo chamsko ominąć. Gorzej, że musiałby pan Prezes ogłosić też listę artystów, którzy wycofali się już z udziału w tegorocznym festiwalu, albo wyjaśnić dlaczego inni, którzy jeszcze nie zrezygnowali z samego występu, nie chcą pojawić się u prezesowskiego boku uśmiechem autoryzując jego festiwalowe decyzje.

A jest jeszcze kilka innych powodów, dla których warto taką konferencję odwołać. Ot, choćby taki, że w obecności władz Opola trudniej byłoby prezesowi „oszczędnie gospodarować prawdą”, odpowiadając na takie na przykład pytania:

- Czy prawdą jest, że Prezes Kurski obiecał panu Janowi Pietrzakowi, że zapewni mu przychylność publiczności, i dowiezienie tej „właściwej” publiczności na widownię, co stało się m.in. przyczyną konfliktu z miastem, które na takie numery zgodzić się nie chciało?

- Czy prawdą jest, że część biletów, szczególnie na koncert sobotni, trafi w ramach tego zapewniania właściwej widowni panu Janowi i przy ewentualnym wyjściu na scenę samego pana Prezesa, do „Klubów Gazety Polskiej”?

- Czy prawdą jest, że miasto Opole dość mając fanaberii, pomysłów i nacisków prezesa Kurskiego ma zamiar odciąć się od festiwalu, żeby nie brudzić sobie rąk?

- Czy prawdą jest, że piątkowy koncert miała poprowadzić Barbara Kurdej-Szatan, ale prezes Kurski dowiedziawszy się, że rzeczona pani angażuje się w marsze KODu kazał ją z koncertu wykreślić?

- Czy prawdą jest, że – i to naprawdę już zalatuje Bareją – artyści, którzy jeszcze gotowi są w Opolu w tym roku wystąpić, w negocjacjach stawiają warunek, żeby podczas ich koncertu na scenę nie wychodził pan Jacek Kurski?

Ja znam odpowiedzi na te pytania, ale ciekaw jestem jak wiłby się pan Prezes przymuszony do odpowiedzi. Moich telefonów nie odbiera, ale może ktoś z koleżeństwa dziennikarstwa wyciśnie zeń jakiś konkret. Będzie śmiesznie.


A co do tej ewentualnej organizacji widowni, to nie dziwi nic. Pamiętamy przecież jak w roku ubiegłym opolska publiczność przyjęła pojawienie się na scenie pana prezesa, prawda? Prezes skórę ma grubą, i zniósłby to ze stoickim spokojem, na pewno. Wszak obrazić mogą go tylko ludzie, których szanuje, którzy są dla niego ważni, a jakoś nie wydaje mi się, że w tej liczbie znajdowali się tzw. zwykli ludzie.
Inna sprawa, to pan Jan Pietrzak, który na takie gwiżdżące powitanie nie może sobie pozwolić.

I żeby było jasne, nie mam wątpliwości, że pan Jan jest w stanie swoimi sympatykami zapełnić opolski amfiteatr, albo nawet i jakiś mniejszy stadion. Chodzi jednak o to, że specyfiką festiwalowej publiczności jest to, że nie jest to grupa jednorodna. A relacja na żywo niesie niebezpieczeństwo. I pan Jan Pietrzak nie może pozwolić sobie na takie ryzyko. I ja to rozumiem. Po latach tłumaczenia nam przez pana Janka, że jest jedynym prawdziwym głosem prawdziwej polskiej satyry i jedynym, którego Polacy chcą słuchać naprawdę, nie może stanąć w obliczu milionów telewidzów wśród gwizdów. No jak by to wyglądało? Jak gówno w lesie, że pozwolę sobie zacytować barejowskiego Stanisława Anioła.

W każdym razie, chcąc zadość uczynić tym oczekiwaniom ulubionego satyryka prezesa PiS-u, pan Jacek Kurski, według moich informacji gotów jest popaść w konflikt z Opolem, z opolanami i sztucznie, ręcznie zmienić społeczny przekrój publiczności. Spora część tych, którzy chodzą na festiwal od lat, w tym roku nie pójdzie.

I pytanie dodatkowe jeszcze: - Czy prawdą jest, że wbrew woli samego zmarłego Wojciecha Młynarskiego i jego rodziny, chce prezes Kurski, wywołując awanturę, przeforsować koncert z Jego piosenkami podczas tegorocznego festiwalu?"

http://www.wtelewizji.pl/kilka-pytan-do ... R1Mhdx8uHs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 maja 2017, 9:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wszelkie tego typu imprezy już dawno się zdewaluowały. Kiedys to był festiwal. Przed TV siadała cała Polska. I nie ma tu znaczenia kto będzie go organizował. Może nawet ojciec dyrektor to zrobić. I tak dupa z tyłu.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 maja 2017, 10:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Boruch pisze:
....dupa z tyłu.


A która artycha dobrowolnie zgodzi się na konfrontację? Chyba że desperat chcący zaistnieć.
Struganie wariata i przyssane się do jakiego cycka jest skuteczniejsze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 350  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group