forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 1:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 sty 2015, 23:19 
Offline

Rejestracja: 27 gru 2014, 19:12
Posty: 60
WLR pisze:
fidelio pisze:

To jeszcze poproszę o link do projektu ustawy, który zakładał usunięcie tego przepisu z ustawy o lasach.


A śliniaczka ci nie zawiązać? Dobra, Brzemieniem moim jest nauczać ułomnych.

A więc po pierwsze, głosowana była zmiana KONSTYTUCJI a nie Ustawy o lasach,


Czyli nie było żadnych projektów zmiany ustawy o lasach, przynajmniej w zakresie, który by wpływał na proces prywatyzacji. No widzisz, dobrze, że to wyjaśniliśmy. A zmiana konstytucji nie wprowadzała niczego nowego w tym temacie, po prostu wprowadzała regulacje na poziomie konstytucji analogiczne do tych z obowiązującej ustawy o lasach. Widzisz czym okazał się wielki SPISEG! w praktyce - tanim szukaniem sensacji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2015, 23:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
Ja tam śpie spokojnie bo wiem, że PIS nas obroni przed złem tego świata.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2015, 23:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
WLR pisze:
Ja pierdolę, zostanę świętym męczennikiem. :lol:


Może nawet pomnik postawią obok JP2.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2015, 23:57 
Offline

Rejestracja: 27 gru 2014, 19:12
Posty: 60
WLR pisze:
fidelio pisze:

Czyli nie było żadnych projektów zmiany ustawy o lasach, przynajmniej w zakresie, który by wpływał na proces prywatyzacji. No widzisz, dobrze, że to wyjaśniliśmy. A zmiana konstytucji nie wprowadzała niczego nowego w tym temacie, po prostu wprowadzała regulacje na poziomie konstytucji analogiczne do tych z obowiązującej ustawy o lasach. Widzisz czym okazał się wielki SPISEG! w praktyce - tanim szukaniem sensacji.


Otóż mylisz się. Ustawa o lasach dokładnie stwierdza, że sprzedaż jest możliwa w pewnych przypadkach,
ale WYWĄCZNIE za zgodą, lub na wniosek dyrektora. Powtarzam, że BEZ aprobaty dyrektora NIE MOŻNA
lasów sprzedać.


Natomiast dopisek do konstytucji stanowi literalnie, że lasy można sprywatyzować w przypadkach określonych w Ustawie.
I tylko tyle! Art dopisany do Konstytucji już nie obwarowuje tego warunkiem wyrażenia ZGODY przez dyrektora Lasów.


To, że na poziomie konstytucji czegoś nie ma, to nie znaczy, że nie może być sprecyzowane na poziomie ustawy. Nie ma tu sprzeczności, ustawa jedynie doprecyzowuje to co jest na poziomie konstytucji. Tak jest praktycznie w każdej materii regulowanej w konstytucji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 sty 2015, 23:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
WLR pisze:
I tak na tym forumie jest zawsze - gada dziad do obrazu... a obraz - ebłebłebłe... :lol:


Trzymaj Pan rękę na pulsie i przypomnij o sprawie przed wyborami żeby ludzie nie zapomnieli bo myślę, że zapomną o PISie i o Panu i zostanie tu tylko to obłebłe. Nie pękaj Pan i dobrze się odżywiaj żeby mieć energię na przedwyborczy czas.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2015, 0:09 
Offline

Rejestracja: 27 gru 2014, 19:12
Posty: 60
WLR pisze:
To ja jeszcze temu fideliu łopatologicznie wyłożę.

Załóżmy, że ta zmiana Konstytucji przeszła. Za jakiś czas rząd sprzedaje tereny należące do Lasów Państwowych.
Leśnicy i Dyrekcja Lasów podnoszą wrzask, ze nie zapytano ich o opinię. A który akt prawny jest nadrzędny - pyta rząd
Konstytucja czy Ustawa? Wiadomo, że Konstytucja a w Konstytucji słowa nie ma o jakiejś zgodzie dyrektora. Jest napisane,
że jeżeli zaistnieje przypadek wymieniony w Ustawie, to można przeprowadzić prywatyzację. Koniec i kropka.

Czy to takie trudne do ogarnięcia?

I tak na tym forumie jest zawsze - gada dziad do obrazu... a obraz - ebłebłebłe... :lol:


Już Ci wyjaśniłem poniżej, to nie takie proste z tą nadrzędnością konstytucji jak Ci się zdaje - rozumiem, że jesteś początkującym studentem, nie martw się, wszystko przyjdzie z czasem :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2015, 0:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:25
Posty: 1154
WLR pisze:
Na PiS głosować nie zamiaruję acz fakt, że na innych patałachów mniej jeszcze,
bowiem PiS ma u mnie te dwa plusy, że emerytury mi zajebać nie chciał, ani
grzybków do wódeczki pozbawić. Cóż mnie po innych obietnicach - gejem ani
transem nie jestem a i ziela nie jaram. Co innego Mełrołz. :lol:


PISowcy za czasów AWS też prywatyzowali. Nie lasy, ale inne fajne rzeczy. Emeryture to chyba Pan będziesz miał, tylko po 67 roku. Jesteś Pan starszy ode mnie do masz bliżej.

_________________
Idźcie przez zboże, we wsi Moskal stoi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2015, 1:16 
Offline

Rejestracja: 27 wrz 2014, 4:25
Posty: 764
fidelio pisze:
WLR pisze:
To ja jeszcze temu fideliu łopatologicznie wyłożę.

Załóżmy, że ta zmiana Konstytucji przeszła. Za jakiś czas rząd sprzedaje tereny należące do Lasów Państwowych.
Leśnicy i Dyrekcja Lasów podnoszą wrzask, ze nie zapytano ich o opinię. A który akt prawny jest nadrzędny - pyta rząd
Konstytucja czy Ustawa? Wiadomo, że Konstytucja a w Konstytucji słowa nie ma o jakiejś zgodzie dyrektora. Jest napisane,
że jeżeli zaistnieje przypadek wymieniony w Ustawie, to można przeprowadzić prywatyzację. Koniec i kropka.

Czy to takie trudne do ogarnięcia?

I tak na tym forumie jest zawsze - gada dziad do obrazu... a obraz - ebłebłebłe... :lol:


Już Ci wyjaśniłem poniżej, to nie takie proste z tą nadrzędnością konstytucji jak Ci się zdaje - rozumiem, że jesteś początkującym studentem, nie martw się, wszystko przyjdzie z czasem :-)


Niech bedzie pochwalony Panie Pizdelio vel fetorowicz !

Owszem, juz smierdzielu wyjasniles .Ja obserwujac twoj belkot i rzeczowe argumenty WLR tez moge ci wyjasnic iz hujem byles hujem jestes i hujem bedziesz. I mozesz sie pochwalic zadowolonemu i pogadac o wolnej ukrainie.
Nie chcesz ? No to idz zwalic konia :mrgreen:
AMEN


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2015, 1:22 
Offline

Rejestracja: 27 gru 2014, 19:12
Posty: 60
bielinek kapusciany pisze:
fidelio pisze:
WLR pisze:
To ja jeszcze temu fideliu łopatologicznie wyłożę.

Załóżmy, że ta zmiana Konstytucji przeszła. Za jakiś czas rząd sprzedaje tereny należące do Lasów Państwowych.
Leśnicy i Dyrekcja Lasów podnoszą wrzask, ze nie zapytano ich o opinię. A który akt prawny jest nadrzędny - pyta rząd
Konstytucja czy Ustawa? Wiadomo, że Konstytucja a w Konstytucji słowa nie ma o jakiejś zgodzie dyrektora. Jest napisane,
że jeżeli zaistnieje przypadek wymieniony w Ustawie, to można przeprowadzić prywatyzację. Koniec i kropka.

Czy to takie trudne do ogarnięcia?

I tak na tym forumie jest zawsze - gada dziad do obrazu... a obraz - ebłebłebłe... :lol:


Już Ci wyjaśniłem poniżej, to nie takie proste z tą nadrzędnością konstytucji jak Ci się zdaje - rozumiem, że jesteś początkującym studentem, nie martw się, wszystko przyjdzie z czasem :-)


Niech bedzie pochwalony Panie Pizdelio vel fetorowicz !

Owszem, juz smierdzielu wyjasniles .Ja obserwujac twoj belkot i rzeczowe argumenty WLR tez moge ci wyjasnic iz hujem byles hujem jestes i hujem bedziesz. I mozesz sie pochwalic zadowolonemu i pogadac o wolnej ukrainie.
Nie chcesz ? No to idz zwalic konia :mrgreen:
AMEN


Kolega widzę bardzo pobudzony. Może jakieś pastylki warto łyknąć?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 sty 2015, 1:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Pochwalony kumie bielinku!
Jezusiemaryjojózefieświenty bój siem boga kumie. Skąd taka u waści zapiekła nienawiść do owego fidelio i te wulgaryzmy. W Nowem Roku trza z mniłościom i godnościom osobistom, a nie z bejzbolem jakowymś. I skąd wam wiadomo, że ów fidelio to fedorowicz? Amen.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group