forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 3:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lasy Państwowe
Post: 30 gru 2014, 8:58 
Bronisław Bul Komorowski i Prezydęt Ełropy planują uregulować sprawę odszkodowań dla żydów, za mienie pozostawione w Polsce.
Roszczenie planują pokryć majątkiem Lasów Państwowych czyli majątkiem należącym do nas wszystkich, Polaków

Ciekawostką jest to ,ze roszczenia są tak wielkie iż nawet całkowite oddanie całego majątku LP i tak roszczeń Żydostwa nie zaspokoi.

Bronek obiecał Żydkowi Victorowi Ashe, że w 2015 roku rozpierdoli w porozumieniu z Tuskiem Lasy Państwowe i odda w żydowskie , lepkie od chytrości łapy.

Tusk natomiast zobowiązał się aby zmusić Ministrów Rolnictwa i Ochrony Środowiska do uległości , by bez problemów oddać Żydom nasze lasy.

http://www.fronda.pl/a/lasy-panstwowe-p ... 45575.html


Na górę
  
 
Post: 30 gru 2014, 9:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
No, nie szarżujmy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2014, 9:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
nic tylko tsza sie bedzie przechszcic z ateizma na zydostfo i sie czlek zalapie. Bo to panie tszeba miec pomysla i kiepele panie a nie kurwa pusty sagan :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2014, 10:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
To jest wybór między dżumą i cholerą.
Między idiotami, a złodziejami i krętaczami.
A wszyscy są po jednych pieniądzach.
Tak naprawdę w Polsce jest tylko jedna partia - Politycy RP.
Są tylko podzieleni na różne frakcje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2014, 14:20 
Offline

Rejestracja: 27 gru 2014, 19:12
Posty: 60
Nie było żadnego zamachu na lasy - a jeśli ktoś twierdzi inaczej, to niech wskaże przepis, który zabrania prywatyzacji lasów w obecnym stanie prawnym. Moim zdaniem nie ma takiego przepisu i prywatyzacja lasów nie wymaga żadnych zmian w konstytucji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2014, 14:51 
Ale nie rozumie pan, Panie Fidelio, że prywatyzacja Lasów Państwowych to koniec lasów rzeczywistych, sosen strzelistych, brzóz nad niedolą Polski płaczących, smreków hej na turni i kurwa dębów strojnych w żołądź obfitą.
Właściciel prywatnego lasu w dupie będzie miał plan kurwa pozyskania papierówki czy podłogówki-----
Las jest mój i baba też jest moja- i jedno i drugie będę se rżnął, kiedy mi się zechce.

I tylko jeleń ze swoją sarenką stanie i w oczach mając wyrzut zaryczy- zdechniesz Żydolubie, jako i ja zdycham domu pozbawiony przez durnotę.


Na górę
  
 
Post: 30 gru 2014, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 paź 2014, 11:57
Posty: 1998
A jak zapłacisz żydom? Przecież inaczej się nie odpierdolą. Zresztą pewnie i tak odpierdolą się tylko na chwilę.
Gdybym miał karabin i jaja, strzelalbym. Złapaliby mnie i do Tworek, ale może za mną poszliby inni i byłaby jeszcze jaka nadzieja. A tak to tylko geizm, pieniactwo i socjaldemokracja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2014, 15:12 
niemcy niech im kurwa zapłacą....Po chuj było Żyda przepraszać, w zydowską dupę mu włazić z ubojem rytualnym???

Kiego chuja u Niemca sie tego uboju nie domagają, tylko u nas????


Ps.Ja karabin i jaja mam......tylko w dupę jebana mać, nieśmiały z natury jestem :lol:


Na górę
  
 
Post: 30 gru 2014, 15:29 
Offline

Rejestracja: 27 gru 2014, 19:12
Posty: 60
hornet pisze:
Ale nie rozumie pan, Panie Fidelio, że prywatyzacja Lasów Państwowych to koniec lasów rzeczywistych, sosen strzelistych, brzóz nad niedolą Polski płaczących, smreków hej na turni i kurwa dębów strojnych w żołądź obfitą.
Właściciel prywatnego lasu w dupie będzie miał plan kurwa pozyskania papierówki czy podłogówki-----
Las jest mój i baba też jest moja- i jedno i drugie będę se rżnął, kiedy mi się zechce.

I tylko jeleń ze swoją sarenką stanie i w oczach mając wyrzut zaryczy- zdechniesz Żydolubie, jako i ja zdycham domu pozbawiony przez durnotę.


Panu coś dolega?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 gru 2014, 15:36 
fidelio pisze:
Panu coś dolega?


Tak, dolega mi ale Pan nie posiadasz antidotum na mą bolączkę. :D
Ubolewam jedynie, że Patrzysz pan na ten problem z tak wąskiej perspektywy.

Racz Pan pokazać napletek, bo wnoszę, że walczysz Pan o własna przyszłość i udziały w LP. :D


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 151 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group