forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 11 gru 2018, 15:28

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 241  Następna
Autor Wiadomość

Cytuj:
bzdury o "wyjątkowej dobroci" wobec swojego narodu i pokojowym nastawieniu do świata panującego uzurpatora tronu Kimów?

https://www.youtube.com/watch?v=rER9tnHdGG0

Cytuj:
Niestety przeciwwagą dla Kima jest w tamtym rejonie USA wraz z sojusznikami, czyli Koreą Południową i Japonią.

Nie mogę znaleźć w sieci dość ciekawego opracowania dotyczącego genezy powstania Korei Północnej i Południowej. Jednak po przeczytaniu go wątpliwym staje się fakt ( nachalną propagandą ) o zbawiennej roli USA, Korei Południowej i Japonii. Otóż w tym ciekawym opracowaniu opisano relacje jakie panowały w społeczeństwie na Półwyspie Koreańskim. Okupant japoński do działki z elitami koreańskimi drenowały do granic możliwości resztę społeczeństwa, utrzymując je w permanentnej biedzie i wyzysku. Po II wojnie z tych elit kolaborujących z japońskim okupantem, powstała Korea Południowa, a z biedoty wyzyskiwanej - Korea Północna. I to są chyba fakty historyczne. Więc przedstawianie KRLD jako zagrożenia dla demokracji światowej jest lekkim pipipipipipi, i zwykłą manipulacją mającą na celu w dalszym ciągu utrzymywanie obecnego stanu w którym istnieją dwie grupy ludzkie - grupa wyzyskiwaczy i grupa wyzyskiwana. I pewnie niektórym to pasuje święcie wierząc w to, że są w tej pierwszej.
Wydaje mi się, że jest tu pewna osoba interesująca się na tyle wchodem, że mogłaby potwierdzić rewelacje prola. Ale musiałaby zagrać do innej bramki ;)

Ale kogo to obchodzi?

edyta;
Coś znalazłem:
Cytuj:
1910 roku Japonia dokonała formalnej aneksji Korei, zapoczątkowując jej kolonialne podporządkowanie. Wszelkie patriotyczne ruchy brutalnie tłumiono. Po pierwszej wojnie światowej, w czasie konferencji w Wersalu, we wszystkich miastach Korei odbyły się w 1919 roku masowe demonstracje patriotyczne pod hasłem przywrócenia niepodległości. Władze japońskie stłumiły ten ruch niepodległościowy. Padły tysiące zabitych, przeprowadzono masowe aresztowania. Ruch ten uzyskał jedynie poparcie Chin i Związku Radzieckiego.

Tak wygląda demokracja i pokój wg wybitnych.

Awatar użytkownika

A jak wygląda prawdziwa?
Czyly, według prola ? :) :) :)

Yyyyy...taka...yyyyy....w której troglodyci chwalący się umiejętnością spuszczania wpierdol drugiemu człowiekowi, grzecznie czekają w koncie i nie przeszkadzają w poważnych dywagacjach egzystencjonalnych, nawet gdy czytają Sokratesa. ;) ;) ;)

Se kurwa znalazł interlokutora. Spawacza. :lol:

Awatar użytkownika

polar pisze:
Yyyyy...taka...yyyyy....w której troglodyci chwalący się umiejętnością spuszczania wpierdol drugiemu człowiekowi, grzecznie czekają w koncie i nie przeszkadzają w poważnych dywagacjach egzystencjonalnych, nawet gdy czytają Sokratesa. ;) ;) ;)

Se kurwa znalazł interlokutora. Spawacza. :lol:

Ejże: egzystencjalnych miałeś na myśli? Znaczy, przez myśl ci przeszło?
Nie, żebym się znęcał, ale nie zaczepiaj jak nie masz czym :) :)

Moje konto 145825483265789451235870 Każdą sumę przyjmę czekając. :)

Ostatnio zmieniony 17 lut 2018, 15:32 przez older, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

older pisze:
A jak wygląda prawdziwa?
Czyly, według prola ? :) :) :)

Jest jawna, bezpośrednia i dotyczy jedynie wysokości podatku od własności prywatnej placonego automatycznie i bezpośrednio przez kapitalistów najemnymi robolom.

Oprócz tego kapitał, czytaj własność prywatna, jest wyłącznie jawny, wyłącznie opodatkowany, którego świadectwa kryptograficznie zabezpieczone przed dostepem do nich kogokolwiek innego niz wlasciciela w tym takze demokratycznej większości zapisane są w rozproszonej księdze kapitału.

Do tego pieniądz kreowany jest zależnie od wartości opodatkowanego mienia, istnieje limit oszczędności pieniężnych.

To jest ludzka synteza na miarę współczesności tylko homo sapiens potrzebuje do tego odrzucić część swojej prymitywnej dzikości.

-------
Zaspokojenie potrzeb jednego człowieka jest w ścisłym związku z zaspokojeniem potrzeb innych ludzi. Kto innych ludzi ma za nic ten jakby siebie samego miał za nic.

Wiele gatunków wymarlo, bo ich osobnicy nie mieli zdolności do syntezy społecznej. Kto się nie integruje ten zdycha.

Awatar użytkownika

Ciebie nie pytałem, gópku, spierdalaj i nie zachwalaj! Nie mam przyjemnosci kopać się z koniem ani bić z wodą - pojebie. Wypad!!! ( Że tak powiem za posłem Melakiem 0 też krynicą mądrości wywleczonym na synekury posłowskie na trumnie brata Melaka z samolotu wiadomego ) :)

older pisze:

Ja wiem, że ty myślisz, że masz czym zaczepiać. To cię buduje, nie? :lol:
A prol se tworzy nowe słowa, słowotwurca. :lol:

http://sjp.pwn.pl/slowniki/egzystencjonalny.html

EOT
:lol:

Aha, a kąto bez swift code się nie liczy. :lol:
Napisz mi czym jeszcze mogę sprawić ci radość?
Ty norweski nie odpisuj. Twoje pomysły znam. :lol:

Awatar użytkownika

older pisze:
Ciebie nie pytałem, gópku, spierdalaj i nie zachwalaj! Nie mam przyjemnosci kopać się z koniem ani bić z wodą - pojebie. Wypad!!! ( Że tak powiem za posłem Melakiem 0 też krynicą mądrości wywleczonym na synekury posłowskie na trumnie brata Melaka z samolotu wiadomego ) :)

Pogrzalo Cię?
Swoje terytorium mam opuścić, bo małpa chce rządzić?
Nie ma takiej opcji mój drogi. To że na chwilę uleglem cwaniakom i pozwoliłem się niszczyć nie znaczy jeszcze, że nie podniose się z kolan.

Nie będzie mi czlokoksztaltny jeden z drugim stanowił praw ni przemocą ich egzekwowal. Arogancja zostanie wkoncu złamana.

Awatar użytkownika

polar pisze:
older pisze:

Ja wiem, że ty myślisz, że masz czym zaczepiać. To cię buduje, nie? :lol:
A prol se tworzy nowe słowa, słowotwurca. :lol:

http://sjp.pwn.pl/slowniki/egzystencjonalny.html

EOT
:lol:

Aha, a kąto bez swift code się nie liczy. :lol:
Napisz mi czym jeszcze mogę sprawić ci radość?
Ty norweski nie odpisuj. Twoje pomysły znam. :lol:

Bo ja wiem>>>
Mój trójmiejski przyjacielu....
Może umyj się i...dalej się motam...
Może poszukaj mało inteligentnego górala z powiedzmy, kurwa, nie wiem, jakiejś popierdolonej góralskiej wioski, gdzie są same pojeby i aborygeny i sprubój mu wytłumaczyć swoje widzenie świata. Ja się nie podejmuję ani tobie ani jemu. Życzę wam fajnej randki. Nawet, kurwa, wieloletniej. To może w końcu zaowocować otwarciem stoczni nie w Radomiu jak zrobił PiS, ale nawet w Zębie, pod Zakopanem. Kurwa, żal mi cię, taki ładny chłopak znad morza... :) :) :)

Awatar użytkownika

older pisze:
góralskiej wioski, gdzie są same pojeby i aborygeny i sprubój mu wytłumaczyć swoje widzenie świata.

I ten japiszonski szacunek dla najemnego robola i jego potrzeb. Nic tylko się poddać władzy tak pięknie wykształconych jednostek a one już urządza raj ; ).

Było już o tym, że ten złamany "kapitalizm" jest wyrazem chciwości zlamasow?

Każdego najemnego robola bez mienia i ludzkiej godności przekonuję, że kiedy ksiądz nadaje z ambony, że musisz uznać cudzą tajną i nieopodatkowana własność prywatna cwaniaków, bo Bozia tak chce, to ten ksieciunio łże. To on tak chce nie żaden Bożek.
Dlatego robolu jeśli twoje życie jest pasmem nieszczęść i mimo mijajacych dziesięcioleci stoisz w miejscu niech Cię ręka Ducha Świętego broni przed zaakceptowaniem jakiegokolwiek - musisz! Nic nie musisz ale możesz chcieć.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2406 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 241  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.