forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 11:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 267  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 paź 2019, 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
To prawda.
Jednak nic za darmo, najbogatszy wybuduje sobie sam, nam pozostanie co? .....
W innym wątku dałem link do filmu o największym bogactwie Afryki, tym razem okazuje się że ciąg dalszy nastąpi, tyle że u nas, zatroszczy się o nasz kraj i miejscowych, sojusznik, nie sądzę żeby miejscowi aborygeni mieli wiele do powiedzenia, bantustan nam tu szykują.

Proszę sobie poczytać, na razie głos dał lobbysta:

https://townhall.com/columnists/rossmar ... d-n2555166


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2019, 23:21 
Cytuj:
Zanim nasi biali bracia przybyli, by nas ucywilizować, nie mieliśmy żadnych więzień. Dlatego też nie mieliśmy żadnych przestępców. Bez więzień nie mogą istnieć przestępcy. Nie mieliśmy zamków, ani kluczy, więc nie mieliśmy złodziei. Gdy człowiek był tak biedny, że nie posiadał ani konia, ani tipi, ani koca, ktoś podarował mu te rzeczy. Byliśmy zanadto niecywilizowani, by przykładać dużą wagę do majątku. Rzeczy były nam potrzebne, tylko po to, żeby je rozdawać. Nie mieliśmy pieniędzy i dlatego wartość człowieka, nie mogła zostać z ich pomocą oszacowana. Nie mieliśmy żadnych spisanych praw, żadnych prawników, ani polityków, dlatego nie mogliśmy oszukiwać. Żyliśmy naprawdę w zły sposób, zanim nadeszli biali i nie wiem jak zdołaliśmy przeżyć bez tych wszystkich podstawowych rzeczy, o których mówi się, że są absolutnie konieczne w cywilizowanym świecie".
- RedHawk - Seeker Of Visions


Zapomniał o Minolcie. I Suburbanie.
Życie bez tych dwóch gadżetów okrutne jest. ;)


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 0:19 
Minoltę skojarzyłem bez problemów z fotografią. Mam starego ale wystarczającego już sądzę dożywotnio Nikona Colpix S10. Bez dzisiejszych wodotrysków ale ze znakomitą optyką i funkcjonalnością.
Suburban - tu musiałem zwrócić się o pomoc do googla. I masz Pan Panie Polar rację - jest to dla mnie przedmiot absolutnie niezbędny. Wcześniej nie wiedziałem o takiej potrzebie, bo nie wiedziałem o istnieniu tak wspaniałej maszyny. :lol:
I znów na poważnie - <to se ne wrati>


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 0:27 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Miałem podobnie! Minoltę rówież skojarzyłem a po Suburbana tyż do Googli.
Przecież taki smok by mnie zeżarł z kopytami na samo paliwo.......pozostanę przy Polonezie...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lis 2019, 8:20 
kowalew pisze:
I znów na poważnie - <to se ne wrati>


Wiem Panie Kowalew, ale marzenia piękna rzecz.
Czyż nie dzięki marzeniom latamy w kosmos?
Czasami się ziszczają.
;)


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 10:18 
Taki Ciołkowski... Nie każdy dożywa. :)


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 10:26 
Ale jego idee wiecznie żywe.


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 11:03 
Taki Hitler, nie dozył a idea tak pięknie się w polsce rozwija... :)


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 11:25 
Wielu ma wątpliwości, czy to jego idee.
A "idea" sprytnie w Polsce pielęgnowana, kwitnie w innym regionie tego jakże pięknego świata.


Na górę
  
 
Post: 11 lis 2019, 12:48 
polar pisze:
---
Czyż nie dzięki marzeniom latamy w kosmos?
Czasami się ziszczają.
;)

Marzenia podążają jednak za wiedzą, postępem, tym nawet i nawet za tym dobrze rozumianym postępem.
Gdyby wszyscy absolutnie, mieli tak skromne potrzeby jak ja czy ci ludzie z Pana cytatu
http://forum.nie.com.pl/viewtopic.php?f=4&t=298&start=2580#p318122
to w najbardziej optymistycznym przypadku bylibyśmy w przededniu epoki pary. :)

PS. Co to za region? Bliski wschód? - bez dokładniejszego wskazywania palcem?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 267  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group