forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 14:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 267  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 lip 2017, 14:27 
stary praktyk pisze:
wkurwia mnie każda nieprawość
A poglądy, - te każdy może mieć jakie uważa za stosowne.


Ja nie miałem tyle szczęścia - jebłem o beton.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 09 lip 2017, 15:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
korbaczeska pisze:
Ty praktyku jesteś taki dobry dla wszystkich, naprawde, podziwiam Cie. :)
Ze mnie chyba jeszcze bunt nie wyszedł, a nawet boje sie, ze jak patrzę na to co sie dzieje to zaczynam się coraz bardziej radykalizować :lol:

Może byłoby Ci łatwiej, gdybyś nie posiadała bagażu doświadczeń związanych z pobytem w wielu krajach świata. Zaściankowość Ci bynajmniej nie grozi, a bunt jest nieunikniony. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 19:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Zamiast robic dym wszyscy powinni siedziec po turecku i żuć rabarbar z siemieniem lnianym na zmiane, co nie agronom? A w ogole to sie okresl jedtes za czy przeciw?

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 16:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Generalnie miałem i mam to w dupie. Jeszcze od czasów tow. Lońki miałem wyjebane na podniecanie się wizytami polityków. Za bardzo ważną mam wizytę Willy Branta w Polsce, bo zapoczątkowała zmiany w stosunkach z Niemcami.

Co do samego Trumpa to mam go za buraka, ale nie za głupka czy idiotę jak twierdzą niektórzy. Zresztą buractwo to cecha endemiczna większości amerykańskich prezydentów jak i samych Amerykanów, ze szczególnym uwzględnieniem zamerykanizowanych Polonusów.
Będzie deal czy nie będzie czas pokaże. Na razie obowiązuje podpisana umowa z Katarem, jak również z FR. Umowę podpisaną trudno zerwać bo za to się płaci. Twierdzenie, że dostawy gazu LNG zdywersyfikują naszą energetykę paliw jest kłamstwem i oszustwem. Gaz LNG może stanowić jedynie tylko uzupełnienie naszej energetyki gazowej. Główne potrzeby i tak muszą być zaspokajane gazem rosyjskim.
Z tymi Patriotami jest sporo przekłamań i mataczenia. Formalnie rzecz biorąc MON brał pod uwagę PAC-3, ale praktycznie tej rakiety jeszcze nie ma, jak również radarów do niej. Co ciekawsze Pentagon wycofał się ze współfinansowania tego systemu i Lockheed/MEADS poszukują klientów do kontynuacji prac. Z kolei radar do niej miał opracować Raytheon i te też się przedłużają. PAC-2 miał być tylko systemem przejściowym w ograniczonej formie do czasu wprowadzenia PAC-3. Raytheon ad hoc próbuje zmodernizować do PAC-2 dotychczasowe radary, ale nawet po modernizacji ich możliwości są ograniczone. W każdym razie PAC-1 i PAC-2 są pociskami przeciwlotniczymi, a nie antyrakietowymi. W razie potrzeby zwalczania takowych ich możliwości są mocno ograniczone (amerykańscy eksperci szacują na 30-40%), a już w razie potrzeby zwalczania pocisków manewrujących i bardzo szybkich, jak np. Iskanderów - żadne.
Na razie MON, przez Kownackiego wydusiło z siebie informację, że sprawa wróciła do punktu wyjścia i rozpatrywane są różne możliwości.

Każdy ma prawo do własnego zdania. Można kogoś nie lubić, czy się z nim nie zgadzać, ale to nie powód by go traktować z buta chamstwem i wyzwiskami.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2017, 18:25 
Stary, napisałeś jak cza, ale ostatnie zdanie jest próbą zamachu na demokrację...


Na górę
  
 
Post: 10 lip 2017, 20:21 
Panie Barycki, pojawiają się przesłanki, że zgromadzonego wapna może nie wystarczyć.
Ponieważ chuj wie do którego wontka Pan zajrzy umieszczam tą informację na wszystkich wontkach opcjom ctrl+c, ctrl+v, w końcu Pan wymięknie i powie co z tym robimy. Jest jeszcze dobra strona, bo se postóf nabijem jak nie przymierzajonc ten samozwańczy żydjezuita.


Na górę
  
 
Post: 10 lip 2017, 21:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
agronom pisze:
Ej, Ty, Panie starodawny, ale chyba czaisz bazukę, że w nawiasach podałem ałtorki obelg, a nie adresatki, czy?


W zasadzie chodziło mi o to samo, tyle, że bez podawania nazwisk. Ci co czytają i tak wiedzą o co chodzi.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2017, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol: :lol:

Obrazek

http://wsedno24.pl/index.php/2017/07/11 ... j-duda-to/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2017, 14:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol: :lol:

Prezydent Donald Trump był bez wątpienia zadowolony z ciepłego przyjęcia Polaków, które zapewnili mu politycy Prawa i Sprawiedliwości. Jak donoszą światowe media, domaga się on tego typu społecznych reakcji na swoje wizyty także w innych krajach. Przywódca miał nawet przekazać premier Wielkiej Brytanii informację, że przyjedzie na Wyspy jedynie, jeśli tamtejszy rząd zapewni go, że poczuje się w Londynie „politycznie dobrze”.

http://pikio.pl/trump-stawia-bezwzgledn ... -w-polsce/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 18:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Wyszkolenie Amerykańskich żołnierzy może być przykładem dla Ruskich
Cytuj:
11 spośród 12 żołnierzy USA, poszkodowanych przy nocnym zrzucie spadochronowym w Rumunii, opuściło dziś wojskowy szpital w Klużu - poinformowała rzeczniczka tej placówki.

Wprawdzie skakać nie potrafią ale za to jak szybko wracają do zdrowia.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rumunia ... ym/91yshs8

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 267  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group