forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 267  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 lip 2018, 12:43 
Nie no super, super te newsiki.
Hejt Elona przez polskiego balona.
Masz świętą racje. Jak ktoś docieka prawdy natychmiast nazwać go hejterem, matką kurka i faszysta ze Zmiany. :lol:
Dureń.

Mnie wręcz do łez rozbawił oficjalny fakt z życia Muska, w którym chwalił się, że podczas chudych lat młodzieńczych, gdy pomieszkiwał z bratem w jednym skromnym pokoiku, dzwonili razem z onym bratem do osobistości z pierwszych stron gazet i umawiali się z nimi na lancz.
W ten niebywale prosty sposób, genialny Elon, poznał prezesa banku i dostał u niego pracę.

Jakimże trzeba być skończonym idiotą, żeby pracować ze spawarką wirową, lub układać kostkę brukową, jak życie jest banalnie proste.
Bierzesz gazetę, piszą tam o Elonie, wykręcasz do niego numer podany w tej gazecie i konstruujesz w dwa tygodnie silnik kwantowy zdolny przenosić...rozum ludzi którzy wierzą w takie bajki. Silnika w sumie nie trzeba wymyślać, bo nie ma on czego przenosić. Ale dotację można wziąć.

A potem można sobie poklepać w klawkę na polskim forum nie z przedstawicielem tej rasy wierzących.
Życie jest piękne.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 29 lip 2018, 13:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
:lol: :lol: :lol: :lol:
A gdzie ja człowiecze twierdzę, że Polska to mocarstwo?
Może tu:
polar pisze:
kraj czerpiący zyski z neokolonii, między innymi takich jak Polska

:lol: :lol: :lol: :lol:

Mistrzem manipulacji jest WLR. Zostaw mu to zaszczytne miejsce.


Panie Polar a czy ja twierdzę, że Pan twierdzi...................... :D Ja nie twierdzę, Pan nie twierdzi, to kto twierdzi? :D

Tylko dlaczego to Polska prosi USA, takiego "bankruta" o wsparcie tego nie mogie pojąć. Zresztą nie tylko Polska prosi.

A Pan to świata nie rozumiesz? Od wieków tak jest, że zwycięzca po frukta sięga. Co w tym dziwnego, że Ameryka na wojnach się wzbogaciła?

My za to walczymy "o wolność waszą i naszą". Wystarczy nam rola ofiary, albo status "pokrzywdzonego".

Mówisz Pan, że na radzieckiej latają w Kosmos. A nie na niemieckiej? Tak mi się coś zdaje. No, nazistowskiej. No mój drogi Panie Polar byli zwycięzcy musieli się jakoś podzielić zyskiem.


Jest to po prostu kraj, który w przeciwieństwie do Polaki potrafi czerpać zyski ze swojej siły. A to nie powinno być przedmiotem negatywnych ocen. Chyba, że trafi na takiego skrajnego socjalistę jak Pan. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2018, 13:52 
Boruch pisze:
Jest to po prostu kraj, który w przeciwieństwie do Polaki potrafi czerpać zyski ze swojej siły. A to nie powinno być przedmiotem negatywnych ocen. Chyba, że trafi na takiego skrajnego socjalistę jak Pan. :D


Czy twierdzisz Pan, to znaczy podejrzewam, że twierdzisz, choć ja twierdzę podejrzanie, że Pana twierdzenia opierają się na mylnym błędzie, że podstawa to siła. I nie widzisz Pan nic zdrożnego w tym, że ktoś wykorzystuje swoją siłę spuszczając wpierdol słabszemu?
Czyly jak Pan Pudzianowski spuści Panu wpierdol i zabierze lodówkę, uznasz Pan to za naturalną kolej rzeczy. Taki darwinizm.Społeczny dodam.

Ja w sumie zgadzam się z Panem, no może nie do końca, ale częściowo. :lol:

Obrazek

To ruskie sałdaty w walonkach. Ci, których Elon na Marsa zabierze.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 29 lip 2018, 14:05 
polar pisze:
Masz świętą racje. Jak ktoś docieka prawdy natychmiast nazwać go hejterem, matką kurka i faszysta ze Zmiany. :lol:
Dureń.



Wiem, nie musisz się podpisywać.

Zrobię ci typowy polaczku przyjemność i przyznam rację. Musi tak być, że każdy kto łeb wychyli z szamba,
musi być złodziejem, lubo jeszcze gorszą mendą. Taki Einstein, wiadomo kto zacz - żydzisko pejsate, więc
musiał jakie podejrzane geszefty czynić. Albo Skłodowska taka - za francę się wydała bo jej Polak śmierdział,
a do tego uciekła za granicę wywożąc majątek narodowy - prolowy. Szymborska - o ta miała za uszami.
Komunistka do Stalina ody pisała, a inne - pożal się boże - wiersze takim bełkotem, którego żaden prol nie
rozumiał. Miłosz. Tfu! Nie dosyć, że na Litwina pozował, to takie brednie pisał pasożyt jeden, że dla prola
makulatura jeno, albo podkładka pod kiwającą się szafkę narzędziową. Całkiem jak ten nierób Kisielewski.
Banach. Kto? A, ten niby matematyk? Nierób jak Kisielewski. Na co komu matematyk, jak jest kalkulator?
Wolszczan. Kto do chuja? Astronom? Na co komu astronomy? Też nieroby jak Kisielewski. W gwiazdy se
patrzą i jeszcze im za to płać. Zszedłby który do zęzy, pierdolnął się łbem o gródź, to takie by gwiazdy
zobaczył, że ho ho. Owsiak. No chyba wiadomo, nie?

Pociekło ci z siurka? :lol:


Na górę
  
 
Post: 29 lip 2018, 14:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Konwersujecie sobie niezobowiązująco z upośledem? Masochiści-wolantariusze :roll:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2018, 14:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
Jest to po prostu kraj, który w przeciwieństwie do Polaki potrafi czerpać zyski ze swojej siły. A to nie powinno być przedmiotem negatywnych ocen. Chyba, że trafi na takiego skrajnego socjalistę jak Pan. :D


Czy twierdzisz Pan, to znaczy podejrzewam, że twierdzisz, choć ja twierdzę podejrzanie, że Pana twierdzenia opierają się na mylnym błędzie, że podstawa to siła. I nie widzisz Pan nic zdrożnego w tym, że ktoś wykorzystuje swoją siłę spuszczając wpierdol słabszemu?
Czyly jak Pan Pudzianowski spuści Panu wpierdol i zabierze lodówkę, uznasz Pan to za naturalną kolej rzeczy. Taki darwinizm.Społeczny dodam.

Ja w sumie zgadzam się z Panem, no może nie do końca, ale częściowo. :lol:



To ruskie sałdaty w walonkach. Ci, których Elon na Marsa zabierze.
:lol:


Ten filmik mógłby sobie Pan darować bo niczego do sprawy nie wnosi, chyba, ze imponują Panu mali skośnoocy w mundurkach z kajecikami i ołówkami w dłoniach. Mogę Panu podesłać ów wymienione wcześniej gadżety tak niezbędne w systemie socjalistycznym. Może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem ale przecież powinien Pan wyczytać, że chodzi tu o umiejętność wykorzystania zwycięstwa. I tę umiejętność uważam za pozytywną. Napadanie na inny kraj zbrojnie to nie jest pozytyw.

Przykład

Uważam, że to co zrobili Amerykanie Japońcom w II wojnie światowej byłoby usprawiedliwione gdyby nie te dwie bombki A. Ale zakładając, że USA wygrywa z Japonią konwencjonalnymi środkami i korzysta ze zwycięstwa tworząc z tego kraju swoją enklawę wpływów, co zresztą zrobili, to jest do przyjęcia.

O ile mi wiadomo, to po II wojnie światowej Amerykanie wielu zwycięstw w toczonych konfliktach nie odnieśli. Raczej były to porażki. Tak więc zysków dla nich żadnych. No może poza opróżnieniem własnych magazynów z amunicją i uruchomienie produkcji przemysłu zbrojeniowego na jakiś czas.

Nikogo też nie muszą specjalnie szantażować surowcami, szczególnie energetycznymi. Mogą liczyć na własne złoża. A jeżeli już to posiadają kilka arabskich krajów, które udało im się dobrze ułożyć. Nie potrzebują ich napadać. Tak więc myślę sobie, że ten amerykański imperializm to lekka przesada.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lip 2018, 14:39 
Przecież do ciebie nikt mówi stanaksiu. :?

Cóż za zgrabna wolta wirek.
Porównywać drobnego geszewciarza Muska do Skłodowskiej.
Zgrabna, ale prymitywna.
Popisujesz się znajomością nazwisk przy okazji hejtowania Muska.
Racz zauważyć debilu, że to nie moje słowa, a ludzi mających zdecydowanie lepsze narzędzia do opiniowania innych niż ty. A jeden z nich to pewnie zna Muska osobiście. Ale to też hejter i oszołom, bo tak twierdzi WLR.

https://twitter.com/elonmusk/status/995 ... 1664228%2F


Na górę
  
 
Post: 29 lip 2018, 14:57 
No to jadziem dalej.
Przecież jestem hejterem zazdroszczącym operatywnym ich zdolności. Taka kurwa zęzowa. Sam nie umie innym zazdrości.

Cytuj:
Elon Musk – cudowne dziecko innowacyjnych technologii. Urodzony w 1971 w RPA już w wieku 12 lat sprzedał za 500$ swój pierwszy program – grę komputerową Blastar. W 1995 założył firmę produkującą oprogramowanie dla serwisów informacyjnych, która 4 lata później sprzedał za 340 mln dolarów. Potem ze wspólnikami stworzył system płatności internetowych PayPal, którego akcje sprzedał po kilku latach za 180 mln $. Za zarobione pieniądze założył SpaceX, przedsiębiorstwo zajmujące się technologiami kosmicznymi, którego celem jest stukrotne obniżenie kosztów podróży kosmicznych i wysłanie człowieka na Marsa. Potem doszła Tesla Motors – firma produkująca słynne samochody elektryczne rzekomo oparte na genialnych rozwiązaniach Nicoli Tesli, oraz SolarCity – firma zajmująca się konstruowaniem, produkcją i sprzedażą ogniw fotowoltaicznych. Wszystkie swoje projekty i innowacje Musk przedstawiał w świetle jupiterów ogłaszając wszem i wobec sukces za sukcesem. Klientom oferował rozwiązania z XXI wieku a inwestorom kosmiczne zyski. Tylko jest jeden szkopuł – przez ostatnie 10 lat Musk robił same straty a pokrywał je z publicznych dotacji.

Przez ostatnie 10 lat Musk wziął na swoje firmy 4,9 miliarda dolarów publicznych pieniędzy. Korzystając z koniunktury na rozdawnictwo grantów na ekologiczne i innowacyjne technologie i wsparcie dla firm w formie gotówkowej jak i ulg, która rozhulała się na niespotykaną skalę za kadencji prezydenta Obamy, brał garściami publiczne dolary – zarówno z kasy państwowej jak i kas stanowych. Z kwoty 4.9 mld $ połowę, tj. 2.5 mld $ wyciągnął właśnie na rozwój SolarCity, reszta poszła głównie do Tesla Motors. Można by rzec nomen omen zielona energia.

Jedną z bardziej znacznych donacji było ‚wsparcie’ od byłego współpracownika Billa Clintona, obecnie gubernatora stanu Nowy York, demokraty Andrzeja Cuomo. Cuomo podarował Muskowi z kasy stanowej 750 mln $ budując mu fabrykę, którą ten wynajął za czynsz w wysokości 1 $ rocznie. Mimo takiego wsparcia firmy Muska przynosiły setki milionów strat rocznie. Rozwiązaniem problemów nie było dla niego cięcie kosztów czy restrukturyzacja lecz ciągnięcie jeszcze większych sum z portfeli amerykańskich podatników. Zadbał przy tym o rodzinę obsadzając wszystkie swoje firmy jej członkami.


Kłamstwa, same kłamstwa.
Pieniądze zawsze robi się uczciwie. A ci co ich nie mają, robią w zęzach tego świata.


Na górę
  
 
Post: 29 lip 2018, 15:08 
I coś czego cyniczna szmata nie zrozumie.

Jacek Karpiński
Cytuj:
Przyjmowano mnie jak króla. Byłem tym zresztą bardzo onieśmielony. Miałem zaledwie trzydzieści kilka lat. Po studiach poprosiłem o możliwość odwiedzenia całej długiej listy firm i uczelni. UNESCO zgodziło się. W Caltechu witał mnie rektor ze wszystkimi dziekanami, w Dallas - burmistrz miasta. I wszyscy chcieli, żebym dla nich pracował, począwszy od IBM, a skończywszy na uniwersytecie w Berkeley. W San Francisco proponowano mi nawet stworzenie własnego instytutu".

Dlaczego nie został w USA, gdzie mógłby w pełni wykorzystać swoje możliwości?

"Nie wiem, czy można to nazwać patriotyzmem, ale ja po prostu chciałem pracować dla Polski. Zawsze wierzyłem, że ruscy kiedyś sobie pójdą. A technologia zostanie. Poza tym uważałem, że to nie byłoby w porządku – wyjechać na delegację i zostać. Spotkałem Polaków, którzy tak postąpili, i nie sądziłem, żeby to było uczciwe. Wiedziałem, że w PRL będę żył w niewoli, ale wierzyłem też, że normy moralne obowiązują niezależnie od sytuacji. I jeszcze jedno: nie mogłem zostawić mojej mamy" - powiedział w jednym z wywiadów.


Na górę
  
 
Post: 29 lip 2018, 15:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
polar pisze:
Przecież do ciebie nikt mówi stanaksiu. :?
Typowa riposta upośleda o rozumku dziesięciolatka :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 267  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group