forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 5:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 267  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 lip 2017, 13:44 
i jeszcze opcha 2x mniej gazu za 2x większą kasę...


Na górę
  
 
Post: 06 lip 2017, 13:56 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A gdyby dajmy na to, na Atlantyku poczęły krążyć krążowniki chińskie alibo radzieckie?
To my byśmy tego gaza nie dostali, bo żaden kubełek z gazem się nie przeciśnie, tak?
A gdyby jeszcze tam postawili pełno przedszkoli, w przyszłości?
To oni by staruszkę przejechali, tak?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lip 2017, 23:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wielki Wezyr pisze:
:lol: :lol: :lol:
Obrazek



:D :D :D
Trump w Polsce. "Ameryka szuka miejsca na upchnięcie swojego węgla"

Donald Trump będzie chciał przekonać między innymi nasz kraj do kupowania amerykańskiego gazu i węgla. Problem w tym, że kupując amerykański węgiel tylko przyspieszymy upadek naszego górnictwa - mówi w rozmowie z money.pl dr Michał Wilczyński, były Główny Geolog Kraju i niezależny ekspert.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 41863.html

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 4:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Wielki Wezyr pisze:
Trump w Polsce. "Ameryka szuka miejsca na upchnięcie swojego węgla"

Donald Trump będzie chciał przekonać między innymi nasz kraj do kupowania amerykańskiego gazu i węgla. Problem w tym, że kupując amerykański węgiel tylko przyspieszymy upadek naszego górnictwa - mówi w rozmowie z money.pl dr Michał Wilczyński, były Główny Geolog Kraju i niezależny ekspert.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 41863.html

Wezyr to nie bezpośrednio do Ciebie.

Nie wiem czy jakiś oszołom, będzie chciał sprzedawać węgiel do teoretycznego państwa, czy za pośrednictwem teoretycznego państwa pozostałościom Ukrainy, ale w artykule ten główny ekspert zniekształca rzeczywistość.

Nagonka, pseudo tematyczna i histeryczna na wizytę Trumpa w teoretycznym państwie wyrwała się już spod kontroli mediów, podkręcenie negatywnej propagandy przynosi w dłuższej perspektywie odwrotny skutek do zamierzonego.
O ile grupa, która z powodu wybrania Trumpa nie zdecyduje się na jego fizyczną eliminację, to generalnie mogą mu naskoczyć i żadne manipulacje nie odwrócą zmian które im zagrażają.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 7:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Zasadniczo nie mam nic szczególnego przeciw Trumpowi.
Kon, jaki jest, każdy widzi.
Nienawidzę jednak systemu, który on reprezentuje.
Obłudy tego państwa i całego zła, które czyni na świecie.
To państwo zła.
Problem lezy gdzie indziej.
W wasalizmie i włazidupstwu ludzi, którzy nazywają się polskim rządem.
Wczorajszy dzień był jednym z najbardziej żenujących w moim życiu.
Takiego pokazu wazeliniastwa i obłudy świat dawno nie widział.
Kiedy czytałem te zachwyty nad tym, że Trumpowie pomachali Polakom ze schodków samolotu, rzygać się chciało.
Zwłaszcza,że to włazidupstwo odbyło się kosztem polskich obywateli, których pieniądze stały się wazeliną mającą ułatwić wejście w dupę Trumpowi.
Kupiliśmy najdroższy gaz w historii i Patrioty. Nie usłyszałem natomiast, co sprzedaliśmy jankesom. Podejrzewam, ze tylko honor i suwerenność państwa.
A Trumpowi trudno się dziwić. Skoro znalazł frajerów, którzy chcą kupować od nich paciorki za duży szmal i jeszcze mają z tego radochę, to im sprzedaje. Bo i czemu nie?
Co do sprzedaży węgla Polsce przez USA.
Jestem pewien, że gdyby padła tylko taka propozycja, to nasze rządowe gnidy, z pocałowaniem ręki, kupiłyby go za każdą zaproponowaną cenę.
I jeszcze cieszyliby się, że oto wspaniałe USA chce nam sprzedać węgiel.
Tak więc, obrzydliwi w tym wszystkim są Polacy, a nie Trump.

Obrazek

Tak wyglądają stosunki polskiego wasala z panem:

Strona amerykańska zażyczyła sobie, aby prezydent USA, z pominięciem naszego prezydenta, przejął rolę gospodarzy, a prezydent Andrzej Duda na to przystał. Mówiąc metaforycznie, plac Krasińskich stał się na chwilę eksterytorialny – mówi dr Janusz Sibora. – Trudno wyobrazić mi sobie sytuację, w której prof. Joachim Sauer, mąż Angeli Merkel, spotyka się pod Łukiem Triumfalnym z mieszkańcami Paryża, mówi parę zdań o pojednaniu obu narodów, zapowiada wystąpienie Angeli Merkel, a prezydent Francji Emmanuel Macron siedzi i słuchał – mówi ekspert. Jak zauważą, groteskowość sytuacji polega również na tym, że w dyplomacji obowiązuje zasada wzajemności. – Jak ja tobie czerwony dywan, to ty mi też czerwony dywan. Nie mam pewności, czy prezydent Duda podczas swojej wizyty w USA zostanie uhonorowany w podobny sposób – dodaje dr Janusz Sibora.

Krajobraz po Trumpie, czyli obłuda i żenada.

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 11:08 
Nie martw się WW!

Makrela swojego wasala kupiła dekadę wstecz odwdzięczając się stanowiskiem w UE.
A Amerykański ,,zarządca'' musi dług wobec koncernów spłacić.
Stąd taki a nie inny charakter wizyty.
Poza tym - demontaż starej generacji pocisków kosztuje naprawdę sporo. A tu szast prast się podmaluje i sprzeda... To jest że tak powiem deal stulecia.


Na górę
  
 
Post: 07 lip 2017, 16:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Wielki Wezyr pisze:
Problem lezy gdzie indziej.
W wasalizmie i włazidupstwu ludzi, którzy nazywają się polskim rządem.
Wczorajszy dzień był jednym z najbardziej żenujących w moim życiu.
Takiego pokazu wazeliniastwa i obłudy świat dawno nie widział.

Masz rację, ale nie oni to zaczęli, a jedynie kontynuują wzbogacając o swój brak stylu uprawiania polityki.
Obiektywnie Wezyr, przypomnij sobie co robili poprzednicy obecnej grupy u władzy w analogicznych okolicznościach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 18:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wiem, że Pis nie jest pierwszy.
Ale teraz osiąga to jakieś nieznane dotąd obszary.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lip 2017, 18:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Wielki Wezyr pisze:
Wiem, że Pis nie jest pierwszy.
Ale teraz osiąga to jakieś nieznane dotąd obszary.

Nie Wezyr, zwyczajnie wyostrzyłeś uwagę na to ugrupowanie, co nieco blokuje obiektywizm, i chodzi mi tylko o stosunek obecnych ludzi u władzy do bankruta, a nie całokształt ich osiągnięć.
Do poprzedników jeszcze nieco im brakuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lip 2017, 15:38 
Mysle, ze troche za bardzo panikujecie. Zadne umowy nie zostaly podpisane. Trump to biznesmen i jak Polsce nie bedzie sie cena podobala, to przeciez nie musi zadnej umowy podpisywac. Moze negocjowac. Trump jest pamietliwy i sprawiedliwy. Nie ukrywa, ze dla niego Ameryka jest najwazniejsza, rowniez szanuje polski patriotyzm.
Mnie osobiscie bardzo podobala sie ta wizyta. Polacy przyjeli Trumpa bardzo ladnie - rowniez spotkanie Trump - Putin przebieglo w serdecznej atmosferze.

To wszystko zweryfikuje i pokaze czas.

Z okazji spotkania prezydenta Rosji Władimira Putina z prezydentem USA Donaldem Trumpem podczas szczytu G20 w Hamburgu, włosko-rosyjska firma Caviar wypuściła na rynek smartfony z podobizną obydwu przywódców.
https://pl.sputniknews.com/swiat/201707 ... putin-g20/
(...) "prezydenci patrzą w tym samym kierunku, co ma symbolizować „wspólne pragnienie postępów w relacjach USA-Rosja".

- A, ze moze cos niezrecznie mu wyszlo w przemowieniu - swoja droga bardzo dobrym - to amerykanscy prezydenci juz tak maja. Taki slang. :)

Eddie Izzard - Kennedy w Berlinie
https://www.bing.com/videos/search?q=Ed ... ORM=VDRVRV


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 267  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group