forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 16:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 267  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 lip 2017, 16:33 
tam w stanach to wszyscy tak mają czy tylko te naturalizowane?


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2017, 16:37 
ladaco pisze:
tam w stanach to wszyscy tak mają czy tylko te naturalizowane?

niby jak maja?


Na górę
  
 
Post: 08 lip 2017, 23:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Edna pisze:
Mysle, ze troche za bardzo panikujecie. Zadne umowy nie zostaly podpisane. Trump to biznesmen i jak Polsce nie bedzie sie cena podobala, to przeciez nie musi zadnej umowy podpisywac. Moze negocjowac. Trump jest pamietliwy i sprawiedliwy. Nie ukrywa, ze dla niego Ameryka jest najwazniejsza, rowniez szanuje polski patriotyzm.
Mnie osobiscie bardzo podobala sie ta wizyta. Polacy przyjeli Trumpa bardzo ladnie - rowniez spotkanie Trump - Putin przebieglo w serdecznej atmosferze.

To wszystko zweryfikuje i pokaze czas.

Z okazji spotkania prezydenta Rosji Władimira Putina z prezydentem USA Donaldem Trumpem podczas szczytu G20 w Hamburgu, włosko-rosyjska firma Caviar wypuściła na rynek smartfony z podobizną obydwu przywódców.
https://pl.sputniknews.com/swiat/201707 ... putin-g20/
(...) "prezydenci patrzą w tym samym kierunku, co ma symbolizować „wspólne pragnienie postępów w relacjach USA-Rosja".

- A, ze moze cos niezrecznie mu wyszlo w przemowieniu - swoja droga bardzo dobrym - to amerykanscy prezydenci juz tak maja. Taki slang. :)

Eddie Izzard - Kennedy w Berlinie
https://www.bing.com/videos/search?q=Ed ... ORM=VDRVRV


Kurwa, tylko totalny debil ze sformatowanym mózgiem moze sie tak podniecać spotkaniem dwóch właścicieli swiata, którzy ruchają wszystkich, kto sie z nimi zada i jeszcze im za to dziękują. Jaki to ma związek z tym czy jutro będę miała co zjeść, albo czy dostanę lepsza prace? Czy oni równie mocno interesują sie tobą co ty nimi? Nie, maja Cie w dupie, ale ty i tak będziesz sie podniecać telefonem z podobizną i dorobiona do tego ideologia żeby towar lepiej sie sprzedał. Jebany pokemon.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 0:45 
Chyba poskarze sie Panu Bronto, ktorego lubie, ze lewacka bojowka mnie brutalnie napadla...

Sympatyzuje z prezydentem Trumpem, na ktorego glosowalam, podziwiam prezydenta Putina i podobaja mi sie poglady prezydenta Orbana. Tak juz mam i nie zamierzam sie ze swoich sympatii tlumaczyc. Nie obrzucam tez inwektywami nikogo o odmiennym zdaniu, bo kazdy ma prawo do swoich pogladow.

Nie oczekuje od zadnego polityka by dbal o moj dobrobyt. Od tego mam swojego prywatnego tubylca - masona, ktory nie poslubil mnie bym przynosila mu dodatkowy dochod. Ma takie widzi-mi-sie, ze zona sluzy do tego, by ja rozpieszczac i ubostwiac, a nie posylac do roboty za pieniadze. W zyciu jest zbyt wiele pieknych rozrywek i jeszcze tyle do zwiedzenia...

A czy politycy maja mnie w dupie? Nie mysle, by nawet wiedzieli o moim istnieniu. Nie zalezy mi.

Podobalo mi sie przemowienie Trumpa, ktory pieknie podniosl prestiz Polski.
Nie tak jak ten petak, Macron, ktory osmielil sie domagac, by Polske ukarac za nie wpuszczanie inwazji tej wscieklej dziczy w swoje granice, jakby Polska ciagle byla "bekartem Europy"

Poland Second (official) | Poland welcomes Trump in his own words #everysecondcounts
https://www.youtube.com/watch?v=XAu3QJJ8fXM

A telefon jest fajny.


Na górę
  
 
Post: 09 lip 2017, 8:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ja mam telefon z Leninem.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 9:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Edna pisze:
Chyba poskarze sie Panu Bronto, ktorego lubie, ze lewacka bojowka mnie brutalnie napadla...

Sympatyzuje z prezydentem Trumpem, na ktorego glosowalam, podziwiam prezydenta Putina i podobaja mi sie poglady prezydenta Orbana. Tak juz mam i nie zamierzam sie ze swoich sympatii tlumaczyc. Nie obrzucam tez inwektywami nikogo o odmiennym zdaniu, bo kazdy ma prawo do swoich pogladow.

Nie oczekuje od zadnego polityka by dbal o moj dobrobyt. Od tego mam swojego prywatnego tubylca - masona, ktory nie poslubil mnie bym przynosila mu dodatkowy dochod. Ma takie widzi-mi-sie, ze zona sluzy do tego, by ja rozpieszczac i ubostwiac, a nie posylac do roboty za pieniadze. W zyciu jest zbyt wiele pieknych rozrywek i jeszcze tyle do zwiedzenia...

A czy politycy maja mnie w dupie? Nie mysle, by nawet wiedzieli o moim istnieniu. Nie zalezy mi.

Podobalo mi sie przemowienie Trumpa, ktory pieknie podniosl prestiz Polski.
Nie tak jak ten petak, Macron, ktory osmielil sie domagac, by Polske ukarac za nie wpuszczanie inwazji tej wscieklej dziczy w swoje granice, jakby Polska ciagle byla "bekartem Europy"

Poland Second (official) | Poland welcomes Trump in his own words #everysecondcounts
https://www.youtube.com/watch?v=XAu3QJJ8fXM

A telefon jest fajny.



Ot i zadowolona z siebie owca w drodze na rzeź.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 10:05 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Czy na rzeź ?!
A jeśli nawet to jeżeli jej ta forma odpowiada.........ja to rozumiem i szanuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 10:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Ty praktyku jesteś taki dobry dla wszystkich, naprawde, podziwiam Cie. :)
Ze mnie chyba jeszcze bunt nie wyszedł, a nawet boje sie, ze jak patrzę na to co sie dzieje to zaczynam się coraz bardziej radykalizować :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 13:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
korbaczeska pisze:
Ty praktyku jesteś taki dobry dla wszystkich, naprawde, podziwiam Cie. :)
zaczynam się coraz bardziej radykalizować :lol:

Fakt, radykalnie, kłamiesz coraz częściej i coraz bardziej nieudolnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lip 2017, 14:02 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wcale taki dobry nie jestem. Rydzola zadusił bym własnemi rencami i bez mrugnięcia okiem.......na przykład.
Jednak wydaje mi się, że jestem demokratą a więc dopuszczam do sytuacji, kiedy człowiek może ( i powinien )
robić - co uważa za słuszne jednak nie szkodząc bliźniemu.
A Rydzyka udusił bym nie za jego poglądy a za dojenie publicznej kasy oraz szwindle i oszustwa związane ze
zdobywaniem pieniędzy.
To samo dotyczy całego kościoła który czyni podobnie choć bardziej " w rękawiczkach ".
Zresztą, - wkurwia mnie każda nieprawość, zwłaszcza u ludzi mających władzę.
A poglądy, - te każdy może mieć jakie uważa za stosowne.
Byle ich nie narzucał drugiemu. :D

p.s
No i jeszcze wkurwia mnie chamstwo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2662 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187 ... 267  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group