forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 lip 2019, 1:53

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 132  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Pani Czarna

Nie jestem aniołkiem. Jestem człowiekiem z wadami jak też zaletami. Nie musi mnie Pani czytać - mówię wyraźnie. Takich jak ja którym słowo poleci spod klawiatury i nie tylko jest na tym fo wielu i w życiu. Z księżyca Pani spadła?

Nie mam zamiaru na ten temat z Panią więcej wykłócać. Może jestem zbyt mało inteligentny jak na Panią, no i oczywiście brak mi kultury. Proszę więc poszukać sobie innego obiektu. Może na innym forum, wie Pani na jakim i kogo.

Kto jest niewinny niech pierwszy rzuci kamieniem. Jakoś to tak było. Daję Pani fory, proszę rzucać. Może nawet Pani rzucić we mnie.

Ostatnio zmieniony 14 sty 2019, 19:25 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Moim zdaniem, podkreślam moim, bo mogę się mylić, obecnie rządzący zrobią ze sprawcy wariata. Podobnie, jak w Europie, ktoś tam z nożem wyskoczył, z bombką, kulkami ludzi potraktował, nie, to nie jest terrorysta, muslim, etc..to wariat.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Moim zdaniem, podkreślam moim, bo mogę się mylić, obecnie rządzący zrobią ze sprawcy wariata. Podobnie, jak w Europie, ktoś tam z nożem wyskoczył, z bombką, kulkami ludzi potraktował, nie, to nie jest terrorysta, muslim, etc..to wariat.

Dobrze przewidujesz.
Ten zabójca, w pierwszym przesłuchaniu, nie przyznaje się do winy.
No, wariat !

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Cytuj:
A to mord o podłożu politycznym?
Ja widzę zwykłego, zdegenerowanego bandziora, który stroi się w nieswoje piórka.||

a potem

Cytuj:
Zgadzam się, że to efekt przyzwolenia obecnej władzy na przemoc.
I nie tylko obecnej.
.
Moim zdaniem to się wyklucza Mańka..Moim zdaniem do tej tragedii by nie doszło, gdyby PiS od rana do wieczora, od lat nie szczuł Polaków, na Polaków.

Bandzior stroi się w piórka ofiary polityki PO.

Nic się nie wyklucza.

Przyzwolenie na przemoc to przyzwolenie. I nie ma usprawiedliwienia.

Jak ktoś przede mną słusznie zauważył to się dzieje małymi kroczkami.
To nasze schamienie i znieczulenie.
Prawie niezauważalnie.

Spójrz na to forum.

Zrita dokładnie, jak mówisz - czyli filmik jest, na scenie trimfował z nożem, ale się nie przyznaje.. ekstra, wariat jak ta lala..Wszystko jasne, to wariat. Kurwa..

Cytuj:
Bandzior stroi się w piórka ofiary polityki PO.

Nic się nie wyklucza.
Teraz to już Ciebie nie rozumiem. Widzisz degenerata wariata, czy polityczny podtekst mordu?

Czarna_Mańka pisze:
Boruch pisze:
Choć w szczególnie głęboka refleksję Polaków nie chce mi się wierzyć, to jednak jestem ciekawy rezultatu. I co jak się czuja Ci, którzy tak bronią PiSu i oburzają się na to, że pewne rzeczy nazywa się po imieniu? Co, zatkało kakao?! :mrgreen:

A tak, zatkało na chwilę z podziwu dla Ciebie. Zero refleksji i świetne samopoczucie. Tylko podziwiać.

Jak dla mnie to jesteś forumową Pawłowicz.
Kipisz z frustracji i nienawiści.

Mnie też przytkało, baaaaa siedzę i drapie się w potylicę jaką by tu ripostę skrobnąć- wiem!

TO WINA TUSKA
A wydawało się że tu rozsądni ludzie piszą

Widziałam filmik z tym mordercą.
Moim zdaniem zachowywał się jak swir i usiłował robić za celebrytę.
Zresztą uważam, ze każdy morderca ma nie po kolei pod sufitem, nikt normalny nie zabija drugiego człowieka.

Jeśli wierzyć dotychczas podanych w internetach informacjom, ten 27-latek jest po 5letniej odsiadce wyroku za napady
na banki, a przed więzieniem brylował w luksusowych kurortach. Na ogół 22-latki nie mają aż takiej kasy.

Natomiast mowa nienawiści, dominująca w ostatnich latach, może u takiego świra powodować uczucie rozgrzeszenia, a nawet poczucie dumy.
Komentarze po ataku na Pawła Adamowicza typu "ten sprawca to polski bohater", nagrodzenie chuliganów rzucających kamieniami
w okna Michała Tuska posadami w spółkach skarbu państwa powodują u mnie uczucie grozy.
Gdybym była młodsza, spierdalałabym z tego kraju w podskokach.

A nie przyznawać to on się może. Są nagrania.

Awatar użytkownika

Z tym nazywaniem go wariatem to najprostszy sposób, żeby się wyłgać od odpowiedzialności. Skoki na banki, udane, nie robi byle kiep. Że siedział w psychiatryku dowodzi tylko tego, że jest inteligentny. Udawanie wariata w zamian za całodobową opiekę (pielegniarki?) zawsze lepsze niż siedzieć z kryminalistami. Zresztą wyszedł, czyli zdrowy.

Zastanawiam się nad innym scenariuszem. Ile warte jest przejęcie gdańskiego ratusza dla mafii warszawskiej? Milion, dwa? Facet jest złakniony wakacji pod palmami, wystawnego życia, drogich fur i pięknych dziewczyn. Za trzy kolejne lata w pensjonacie z personelem w białych fartuchach i dwie banie w banku na Kajmanach...

PS
Reakcja Owsiaka to błąd. Teraz capi di tutti capi każe zniszczyć WOŚP. Łatwo pójdzie, bo nikt Owsiaka nie jest w stanie zastąpić. Krycha się posikała ze radości.

Ostatnio zmieniony 14 sty 2019, 20:07 przez stanax, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

EDYTA: to niżej to do Agi nie do Stana ofc.

Zarzuciłaś mi, jakoby moja wypowiedź była wewnętrznie sprzeczna.
Nie była.

Bandziora widzę.
Jasno napisałam.

I przyzwolenie na przemoc. I skutki tego przyzwolenia.

Gdzie ta sprzeczność?

ps. a że bandzior robi z siebie ofiarę polityki PO to inna rzecz,
może faktycznie coś mu w tym więzieniu odbiło, wychodzi, że Tusk mu nie dał na wczasy na Kanarach, to musiał napadać na banki

Ostatnio zmieniony 14 sty 2019, 20:44 przez Czarna_Mańka, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Boruch pisze:
Pani Czarna

Nie jestem aniołkiem. Jestem człowiekiem z wadami jak też zaletami. Nie musi mnie Pani czytać - mówię wyraźnie. Takich jak ja którym słowo poleci spod klawiatury i nie tylko jest na tym fo wielu i w życiu. Z księżyca Pani spadła?

Nie mam zamiaru na ten temat z Panią więcej wykłócać. Może jestem zbyt mało inteligentny jak na Panią, no i oczywiście brak mi kultury. Proszę więc poszukać sobie innego obiektu. Może na innym forum, wie Pani na jakim i kogo.

Kto jest niewinny niech pierwszy rzuci kamieniem. Jakoś to tak było. Daję Pani fory, proszę rzucać. Może nawet Pani rzucić we mnie.

Zaraz, zaraz...nie tak szybko.

Na imieninach u cioci może sobie Pan gadać, co Pan chce. Nic mi do tego.

A to jest forum PUBLICZNE,
publiczne nawoływanie do przemocy i mowa nienawiści są karalne.

O czym zapominasz unosząc się 10 cm nad ziemią w samozachwycie.

Opamiętaj się trochę.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1320 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 132  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.