forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 lut 2019, 10:28

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113  Następna
Autor Wiadomość

korbaczeska pisze:
Bojkot TVP to jest dobry pomysl, ale musi byc konsekwentny.
Cytuj:
Niektórzy "eksperci" mówią, że ogłaszając bojkot TVP Platforma pozbawia się możliwości przebicia się ze swoim przekazem do części elektoratu. Z pewnością :lol:

A znacie może kogoś kto głosował na PiS, ale ostatnio stwierdził: "zagłosowałbym na PO, ale potrzebuję jeszcze kilku informacji, to sobie zobaczę w TVP czy warto"? :lol:

Tych co ogladaja to szambo nic nie przekona.

W ogole zapraszanie politykow do tv to jakis chory zwyczaj.

No, to ja oglądam a przecież nawet nie myślę o glosowaniu na PiS.
Może to dlatego, że mam spaczenie zawodowe i wolę znać przeciwnika. Rozpoznanie,

Ale przede wszystkim oglądałem i oglądam "Woronicza 17". BO TYLKO TAM mogę posłuchać co w dyskusji mają do powiedzenia politycy SLD (lub ich koalicjanci) czy ludzie od Biedronia (ostatnio był jego partner). Jakoś tak się składa, że TVN ich do "Kawy na ławę" nie zaprasza. Albo sporadycznie - chyba jak im ktoś inny wypadnie.

Komandorze!!
Tu nie chodzi, kto i gdzie, tu chodzi o wspólne stanowisko..A zresztą, przeciętnego odbiorcę gówno to wszystko obchodzi. Ja mam już pewność, z taką opozycją podzieloną na obozy i oboziki, pisowski moloch będzie rządził do końca świata i jeden dzień dłużej.
Bo oni strzelają do jednej bramki, a opozycja, każdy do własnej.

A to to swoją drogą.
Na dodatek największe - czyli PO (i trochę.N) oprócz jechania na PiS nie mają nic do zaoferowania. Przebijają się tylko na zasadzie - ty ukradłeś rower, złodzieju! - a ty telewizor, bandyto! itp.
Co chce zmienić PO, .N, PSL, ktoś wie? Jaką mają wizję państwa? Oprócz obietnicy ze utrzymają (a nawet poprawią) socjalne pomysły PiS?
No jeszcze jest to sztandarowe - "aby było tak jak było". Tylko, ze jakby Polacy chcieli aby było jak było to rządziło by dalej PO.

Ale ja nie odpowiadałem na te tematy, tylko odnosiłem się do pomysłu bojkotu, a i też oglądania TVPiS czy TVN.

Awatar użytkownika

Tak trzeba zjednoczyć zwolenników aborcji i antyaborcji.

Awatar użytkownika

z dzisiejszych występów pokoków w tvn24:
wszelkie dywagacje reżymowej tvp na temat majątków polityków noszą znamiona szczucia i prowokowania nienawiści..
dziękuję za uwagę..

Still, Dla władzy wszystko możliwe. Już to przerabialiśmy. Wiele razy. Palikot zjednoczył niedawno antyklerykalnych ateistów z ludźmi wielkiej wiary, ekologów z hodowcami norek itp.
U Kukiza jeszcze lepiej jest. A i w .N różna ta nowoczesność.

Cytuj:
Ale ja nie odpowiadałem na te tematy, tylko odnosiłem się do pomysłu bojkotu, a i też oglądania TVPiS czy TVN.

Jedno ma związek z drugim. Skoro nie mogą dogadać się w tak trywialnej kwestii jak występy w telewizji, to o czym mowa..

Awatar użytkownika

W zasadzie ma Pan rację na takie ugrupowanie mogą głosować wszyscy.
Niestety jest jednokadencyjne bo żadnego postulatu nie zrealizuje.
Co nie przeszkadza powołać nowego za 4 lata.

Noo, i dlatego jw. PiS jak WOŚP.

Awatar użytkownika

Komandor pisze:
A to to swoją drogą.
Na dodatek największe - czyli PO (i trochę.N) oprócz jechania na PiS nie mają nic do zaoferowania. Przebijają się tylko na zasadzie - ty ukradłeś rower, złodzieju! - a ty telewizor, bandyto! itp.
Co chce zmienić PO, .N, PSL, ktoś wie? Jaką mają wizję państwa? Oprócz obietnicy ze utrzymają (a nawet poprawią) socjalne pomysły PiS?
No jeszcze jest to sztandarowe - "aby było tak jak było". Tylko, ze jakby Polacy chcieli aby było jak było to rządziło by dalej PO.

Pan się myli Komandorze. PiS miał kiedykolwiek jakiś program? Niech Pan nie kpi. Wygrali wybory siejąc defetyzm, populizm i nadymając do granic możliwości afery w jakie wplątała się poprzednia koalicja. Do tego podpięli obiecanki, z których tak naprawdę zrealizowali tylko 500+. I to dobrze okrojone. W niebieskiej teczce, którą pokazywała niedoszła jeszcze premier Szydło miały być ustawy a wszyscy wiedzą, że była to tylko okładka. Po prostu ryzykowali, uda się może nie. Tym wygrali. Reszta to wielkie oszustwo od początku do końca.

Można byłoby zapytać to dlaczego dzisiejsza opozycja nie potrafi zrobić tego samego co PiS, czyli wykorzystać w podobny sposób afery, które z udziałem PiSu wybuchają z cotygodniową częstotliwością? Widać nie posiedli takich umiejętności mącenia w głowach Polaków jak Kaczyński i jego oficerowie. To trzeba umieć. Co do braku programu. Nikt programem się zajmował nie będzie bo to dla Polaków jest nudne. Mało przekonujące. Biedny naród szuka tego kto go okrada, zwłaszcza, że retoryka PiS taka właśnie była. I to jest dla społeczeństwa najważniejsze. Nikt nie pyta, prawda to czy fałsz. Gonić złodzieja! Nikt nie pyta, a może potrzebujemy trochę więcej czasu i cierpliwości abyśmy nareszcie się dorobili. Błędy też w to trzeba wliczyć. My chcemy już, bo przecież ciężko pracujemy, co jest zresztą prawdą.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.