forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sty 2019, 9:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Boruch pisze:
Tak więc kto jest winien Panie Komandor?

A wie Pan jak ja się wkurwiłem na pewnego starszego Pana prezesa pewnej partii, który nazwał liberałów, lewicowców ( wśród nich i mnie) gorszym sortem, a dzień później dodał, że to jak folksdojcze? Jego koleżanka z klubu i nie tylko ona nazywała mnie lewakiem. A wie Pan kto to lewak? To ekstremista lewicowy, terrorysta.
Wie Pan jak ja się poczułem wtedy i jak kurwa czuje się do dziś?! Wie Pan jak naziści traktowali żydów? Wg ich pojęcia to nie byli ludzie "gorszy sort". Tak więc ja też poczułem się tak jak ci żydzi w czasie wojny. I co ja mam mówić? Jak reagować? Mam być potulny i grzeczny, kiedy okrada się państwo,w którym się urodziłem i wychowałem, układa mi się życie wg przepisu starego pojęcia starszego Pana, który nie ma rodziny, nie ma dzieci i nie ma pojęcia o prawdziwym życiu, mnie się stygmatyzuje i spycha na margines stworzeń tego świata, a ja mam siedzieć cicho?! Czy nie mam prawa określić tego starszego Pana, prezesa i jemu podobnych co o nich myślę? Ciężko jest żyć w kraju z piętnem gorszego sortu, lewaka, terrorysty, podejrzanego typa.


Emocjonalnie jak pensjonarka.
Uważaj Pan tylko aby to pytanie jak reagować do jakiegoś głupiego wniosku Pana nie doprowadziło.
Do pogrubionego się teraz odniosę.
No właśnie dokładnie tak samo jak Pan myślą wyznawcy wrogiej Panu sekty. Oni też, przez nazywanie ich kaloską hołotą, patologią, bydłem (określenia wzięte z tego forum i nie wszystkie) czują się jak zwierzęta wyzute z godności. też jak "gorszy sort". Ba oni przez swoją biedę, wyrzucanie z mieszkań na bruk - gorszym sortem byli nie tylko się czuli.
I też uważają, że mają prawo o pewnym rudawym panu i jego kolegach mówić to co myślą. I mówią. Jak Pan!

Obie strony świecie przekonane, że nic złego nie robią tylko prawdę mówią i właściwie reagują.
I fajnie do czasu jakiś psychol nie zareaguje. A właściwie nie do czasu. Bo fala hejtu z obu stron, ze strony najbardziej zagorzałych wyznawców obu sekt leje się dalej. Z obu bo i takie też są - "Pisowska zdziro obyś zdechła w męczarniach bo masz krew Adamowicza na rękach" (nie z tego forum) No ale to tylko ktoś powiedział co myśli, i miał prawo do tego. I to mowa miłości.

PS. CK 0 - nie pamiętam Pana ze starego Fo, ale ciesze, że jest tu jeszcze kilka myślących ludzi i Pan do nich należy.


Panie Komandor oni zaczęli pierwsi ten spektakl na nienawiść. Niech się więc liczą z tym, że nie każdy z przeciwnej strony będzie cicho. Nie ma takiego człowieka na świecie, który bez słowa, bezkarnie pozwalałby się spychać, stygmatyzować, obrażać, itp. Ja dobrze pamiętam kto tę wojnę zaczął. Nie jest to usprawiedliwienie, ale ktoś kiedyś napisał "Oko za oko ząb za ząb". W takiej kulturze żyjemy. Niestety.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 10:03 
Ja Ciebie rozumiem Boruchu, może już najwyższy powiedzieć; dosyć!!?
Były już apele, prośby, próby podjęcia dialogu- co robili? Wyłączali mikrofony, siłowo narzucali swoją wolę, cwaniactwem, arogancją przepychali swoje wizje. Krzyczeli z mównic, sortując społeczeństwo. Były kontrmiesięcznice-wystawiali snajperów, były białe róże-odpowiadali pałami.


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2019, 10:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No, chociaż Ty nie nazywasz mnie forumowym Krystyną Pawłowicz. Niestety ja nie wierzę w to aby coś zmieniło się na lepsze. Dziś i jeszcze przez kilka dni będą właśnie takie głosy jak Twój, potem jednak wszystko "wróci no normy". I właśnie dlatego ja nie szczędzę słów krytyki, czasem bardzo ostrych względem moich Rodaków. Bo mi się w pale nie mieści, że normalny człowiek może popierać to na wskroś zepsute PiSowskie polityczne towarzystwo.

Przed chwilą nadano fragment wypowiedzi Owsiaka, temat jego rezygnacja. Tylko tyle "dziki kraj, dziki kraj". Czy ma rację, czy jest jak Krystyna Pawłowicz?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 11:01 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No to może by tak jak w Albanii. Co Wy na to?

https://wiadomosci.wp.pl/dzieci-krwi-pr ... 998928513a

Gdzie te czasy kiedy na tym forum panowała powszechna radość (i zgoda w tej radości) z powodu lądowania we mgle? Kiedy z entuzjazmem układano listę pasażerów drugiej tutki? eh... jakie to piękne było.
Pomysły co zrobić z oszołomami spod krzyża też były niezłe...

A kto to zaczął? Już chyba nikt nie pamięta kto. Teraz to przybiera na sile tylko i bardziej rzuca się w oczy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 11:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jest jedno rozwiązanie waszych problemów-wybory.
Przekonajcie patologię żeby wybrała waszych.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 11:13 
Boruch pisze:
No, chociaż Ty nie nazywasz mnie forumowym Krystyną Pawłowicz. Niestety ja nie wierzę w to aby coś zmieniło się na lepsze. Dziś i jeszcze przez kilka dni będą właśnie takie głosy jak Twój, potem jednak wszystko "wróci no normy". I właśnie dlatego ja nie szczędzę słów krytyki, czasem bardzo ostrych względem moich Rodaków. Bo mi się w pale nie mieści, że normalny człowiek może popierać to na wskroś zepsute PiSowskie polityczne towarzystwo.

Przed chwilą nadano fragment wypowiedzi Owsiaka, temat jego rezygnacja. Tylko tyle "dziki kraj, dziki kraj". Czy ma rację, czy jest jak Krystyna Pawłowicz?



Uważam, że PiS- a akurat PiS, bo teraz oni dzierżą stery, powinien poczuć na własnej skórze wkurw narodu, tudzież jego części. I zdaje się, że mam rację, bo na szybko zwoływane spotkanie na Nowogrodzkiej, to nie przypadek.
Inaczej gówno z tego wyniknie. Z terrorystami nie wygrywa się malując kredą kwiatki na asfalcie.


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2019, 11:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
No to może by tak jak w Albanii. Co Wy na to?

https://wiadomosci.wp.pl/dzieci-krwi-pr ... 998928513a

Gdzie te czasy kiedy na tym forum panowała powszechna radość (i zgoda w tej radości) z powodu lądowania we mgle? Kiedy z entuzjazmem układano listę pasażerów drugiej tutki? eh... jakie to piękne było.
Pomysły co zrobić z oszołomami spod krzyża też były niezłe...

A kto to zaczął? Już chyba nikt nie pamięta kto. Teraz to przybiera na sile tylko i bardziej rzuca się w oczy.


To prawda Panie Komandor z tym drugim Tu154. Nie siej Pan jednak defetyzmu. Bo kto to zaczął każdy wie. Już w tym samym dniu ukazały się pierwsze komentarze zajadłej prawicy, że to zamach Tuska i Putina. Pokazywano wizytę Putina w Sopocie na Molo. A dalej to już poszło, bo zabrał się za odkrywanie prawdy spec od prawd wszelakich Macierewicz. Jedyna wina PO, to to, że wszystko to zlekceważono. I niech Pan już przestanie bo coś Pan chce udowodnić, tylko sam Pan chyba nie wie co.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 11:33 
Komandor głupi nie jest. Udowadniać pewnie nic nie zamierza. Ale otwiera oczy temu misiu. :)


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2019, 11:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
AGAFIA pisze:
Ja Ciebie rozumiem Boruchu, może już najwyższy powiedzieć; dosyć!!?
Były już apele, prośby, próby podjęcia dialogu- co robili? Wyłączali mikrofony, siłowo narzucali swoją wolę, cwaniactwem, arogancją przepychali swoje wizje. Krzyczeli z mównic, sortując społeczeństwo. Były kontrmiesięcznice-wystawiali snajperów, były białe róże-odpowiadali pałami.

Ojej, to przecież nic Agafia, takie tam zabawy posłówpisowskich.
Ważne jest to, żeby tego nie krytykować, nie nazywać hołotą i przyjąć policzek ze spokojem.
Krytyka hołoty i ich haniebnych posunięć, jest dla niektórych nie do przyjęcia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 11:50 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =BoxOpImg2

Cytuj:
Marcin Makowski
Obejrzałem jeszcze raz na spokojnie materiał "Wiadomości" po morderstwie Adamowicza, traktujący o "nienawiści politycznej", a cytujący tylko Owsiaka, Tuska, Sikorskiego, Schetynę, Komorowskiego, Wałęsę i Stępnia. Po dziennikarsku i po ludzku, nie do obrony. Zwyczajnie wstyd.


Cytuj:
[Szef "Wiadomości" Jarosław Olechowski odpowiedział krytykom ostatniego wydania programu. Okazuje się, że zwroty "wyginiecie jak dinozaury" redakcja programu uznała jako "najbardziej drastyczne" i "wzywające wprost do stosowania przemocy" przykłady wypowiedzi polityków.


Ostatnio zmieniony 15 sty 2019, 11:59 przez maerose, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group