forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 sty 2019, 9:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Na początku byłem przekonany, że opozycja robi dobrze, że bojkotuje media TVP. Dziś po przeczytaniu kilku wpisów i opinii samych polityków mam wątpliwości czy tak jest dobrze. Jedyne co uważam za uzasadnienie w tej chwili to to;

Głównym logicznym uzasadnieniem moim zdaniem są zasady moralne i etyczne. Do notorycznego kłamcy, manipulatora, propagandysty, fałszerza, sługusa, wazeliniarza, szubrawcy, a nawet - i tu nie boję się powiedzieć - dupowłaza się nie chodzi. Po co, aby to co zostało wypowiedziane po raz kolejny zostało zmanipulowane i użyte przeciwko opozycji?

To jest tak jak tolerowanie podobnego łajzy w swoim otoczeniu i odwiedzanie go przy okazji urodzin, podawanie ręki. Inne aspekty czyli pijar, wizerunek własny to inna sprawa. Wydźwięk tej decyzji ocenią wyborcy.

Przyznam, że ja nie mam wyrobionego zdania w tej sprawie, bo jest tu wiele logicznych argumentów za i przeciw. To jest to co na dzień dzisiejszy o tym myślę. Polityka to nie jest zabawa, jest oparta głównie na żonglowaniu słowem i faktami. Być może, że niektórzy zacisną jednak zęby i pomimo wszystko pójdą do TVP. I to chyba też trzeba zrozumieć.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2019, 9:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Na huj tam pójdą jak Pan nie ogląda a ja jak zobaczę to wyłączę.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2019, 9:36 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
korbaczeska pisze:
Bojkot TVP to jest dobry pomysl, ale musi byc konsekwentny.
Cytuj:
Niektórzy "eksperci" mówią, że ogłaszając bojkot TVP Platforma pozbawia się możliwości przebicia się ze swoim przekazem do części elektoratu. Z pewnością :lol:

A znacie może kogoś kto głosował na PiS, ale ostatnio stwierdził: "zagłosowałbym na PO, ale potrzebuję jeszcze kilku informacji, to sobie zobaczę w TVP czy warto"? :lol:

Tych co ogladaja to szambo nic nie przekona.

W ogole zapraszanie politykow do tv to jakis chory zwyczaj.


No, to ja oglądam a przecież nawet nie myślę o glosowaniu na PiS.
Może to dlatego, że mam spaczenie zawodowe i wolę znać przeciwnika. Rozpoznanie,

Ale przede wszystkim oglądałem i oglądam "Woronicza 17". BO TYLKO TAM mogę posłuchać co w dyskusji mają do powiedzenia politycy SLD (lub ich koalicjanci) czy ludzie od Biedronia (ostatnio był jego partner). Jakoś tak się składa, że TVN ich do "Kawy na ławę" nie zaprasza. Albo sporadycznie - chyba jak im ktoś inny wypadnie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2019, 13:02 
Komandorze!!
Tu nie chodzi, kto i gdzie, tu chodzi o wspólne stanowisko..A zresztą, przeciętnego odbiorcę gówno to wszystko obchodzi. Ja mam już pewność, z taką opozycją podzieloną na obozy i oboziki, pisowski moloch będzie rządził do końca świata i jeden dzień dłużej.
Bo oni strzelają do jednej bramki, a opozycja, każdy do własnej.


Na górę
  
 
Post: 25 sty 2019, 13:30 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A to to swoją drogą.
Na dodatek największe - czyli PO (i trochę.N) oprócz jechania na PiS nie mają nic do zaoferowania. Przebijają się tylko na zasadzie - ty ukradłeś rower, złodzieju! - a ty telewizor, bandyto! itp.
Co chce zmienić PO, .N, PSL, ktoś wie? Jaką mają wizję państwa? Oprócz obietnicy ze utrzymają (a nawet poprawią) socjalne pomysły PiS?
No jeszcze jest to sztandarowe - "aby było tak jak było". Tylko, ze jakby Polacy chcieli aby było jak było to rządziło by dalej PO.

Ale ja nie odpowiadałem na te tematy, tylko odnosiłem się do pomysłu bojkotu, a i też oglądania TVPiS czy TVN.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2019, 13:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Tak trzeba zjednoczyć zwolenników aborcji i antyaborcji.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2019, 13:56 
z dzisiejszych występów pokoków w tvn24:
wszelkie dywagacje reżymowej tvp na temat majątków polityków noszą znamiona szczucia i prowokowania nienawiści..
dziękuję za uwagę..


Na górę
  
 
Post: 25 sty 2019, 13:59 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Still, Dla władzy wszystko możliwe. Już to przerabialiśmy. Wiele razy. Palikot zjednoczył niedawno antyklerykalnych ateistów z ludźmi wielkiej wiary, ekologów z hodowcami norek itp.
U Kukiza jeszcze lepiej jest. A i w .N różna ta nowoczesność.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2019, 14:11 
Cytuj:
Ale ja nie odpowiadałem na te tematy, tylko odnosiłem się do pomysłu bojkotu, a i też oglądania TVPiS czy TVN.


Jedno ma związek z drugim. Skoro nie mogą dogadać się w tak trywialnej kwestii jak występy w telewizji, to o czym mowa..


Na górę
  
 
Post: 25 sty 2019, 14:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
W zasadzie ma Pan rację na takie ugrupowanie mogą głosować wszyscy.
Niestety jest jednokadencyjne bo żadnego postulatu nie zrealizuje.
Co nie przeszkadza powołać nowego za 4 lata.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group