forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 6:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 sty 2019, 16:53 
Powtarzam, wypowiadali się w telewizji i wg. nich narracja medialna, polityczna wywołały u tego człowieka takie zachowanie.
Ja również tak uważam i teza, że zamordował prezydenta tylko dlatego, że był prezydentem, że będzie w centrum uwagi, kompletnie do mnie nie przemawia.


Na górę
  
 
Post: 16 sty 2019, 17:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Jestem za powołaniem komisji śledczej i sprawdzeniem czy nie ma śladów trotylu.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 17:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
AGAFIA pisze:
Powtarzam, wypowiadali się w telewizji i wg. nich narracja medialna, polityczna wywołały u tego człowieka takie zachowanie.
Ja również tak uważam i teza, że zamordował prezydenta tylko dlatego, że był prezydentem, że będzie w centrum uwagi, kompletnie do mnie nie przemawia.

Do mnie przemawia to, że zabito człowieka w jakimś akcie nienawiści do kogoś lub czegoś.
Roztrząsanie na słówka, wyrazy i cząstki narracji medialnej rozmywa tą niezasłużoną śmierć,
obojętnie na kogo by trafiło.
Naprawdę, ciężko powiedzieć, że zabity człowiek został specjalnie wybrany przez tego, co to zrobił.
Tam mógł być każdy.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Ostatnio zmieniony 16 sty 2019, 17:06 przez zritah, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 17:03 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Do mnie przemawia to, że zabito człowieka w jakimś akcie nienawiści do kogoś lub czegoś.
Roztrząsanie na słówka, wyrazy i cząstki narracji medialnej rozmywa tą niezasłużoną śmierć,
obojętnie na kogo by trafiło.

Słusznie prawisz, kochana.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 17:09 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Narracja medialna i mowa nienawiści na pewno miała wpływ. Ale nie decydujący. Nie demonizujmy tej narracji. Na normalnego ani nawet lekko lekko szurniętego nie działa to tak mocno. Nikt w miarę zdrowy nawet jak się naczyta szczucia nie wstanie od klawiatury i nie zacznie mordu szykować a tym bardziej dokonać. A jebnięty zdrowo psychopata lub ktoś z daleko posuniętą paranoją czy niebezpieczną schizofrenią prędzej czy pózniej, nieleczony, takiego czynu dokona. Przez tę narrację może być dodatkowo zainspirowany, dostać impuls, możne to zrobić szybciej albo cel wybrać konkretny (bo to go przed samym sobą usprawiedliwia i nadaje sens) ale nie jest głównym powodem.

A stawianie takiego pospolitego bandziora i psychola w jednym szeregu w Niewiadomskim jest nieuzasadnionym uproszczeniem o czym już pisałem. A robinie z niego zabójcy politycznego jest po prostu głupie bo go nobilituje na kogoś z może i głupimi, może haniebnymi ale jednak zasadami, poglądami i ideami. Ze nie z powodu swojej chorej psyche, nie z powodu podłości charakteru, nie bezmyślnie zabił, nie dla jakichś korzyści osobistych czy urojonej zemsty za coś, a dla idei, wiary, w obronie czegoś - NAWET JAK TO CHORE ta idea, wiara czy coś.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 17:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak więc nie idźcie drogą Macierewicza! I nie snujcie teorii spiskowych. Moim zdaniem pomimo, że facet ma problemy emocjonalne, może nawet jest psycholem nie znaczy, że to co zrobił zrobił nieświadomie i że atmosfera w Polsce jaka jest nie miała wpływu na to co robił.

Niezrównoważony typ, kryminalista i jeżeli PiS chce na każdym kroku podkreślać jak to państwo pod ich kierownictwem zdaje egzamin, to tu egzamin zawaliło. W grudniu u.r facet wychodzi na wolność po odsiadce i zaledwie po kilku tygodniach dokonuje zbrodni. Nikt mi nie powie, że nie ma tu winnych służb państwowych już poza językiem nienawiści jaki człowiek ten zapewne przyjął i zrobił z tego użytek.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 16 sty 2019, 17:19 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 17:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Ciszej już nad tą trumną.
Ogromnie mi żal, że trafiło na Pawła Adamowicza.
Przeżywam to bardzo.

Choć mam cichą nadzieję, że ta niepotrzebna śmierć
wyda jakieś owoce. Owoce pokoju.
Oby tak się stało.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 17:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Narracja medialna i mowa nienawiści na pewno miała wpływ. Ale nie decydujący. Nie demonizujmy tej narracji.


Nie wie Pan jak jest naprawdę. Trzeba poczekać do zakończenia sprawy. Problem tylko w tym czy cały proceś zostanie uczciwie przeprowadzony. Ja aparatom tej władzy nie wierzę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 17:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Jeszcze jedno słowo :
Podobno wszyscy jesteśmy winni tej tragedii, podobno obie strony wojny polsko – polskiej
niosą na sobie ciężar odpowiedzialności za to, co stało się w Gdańsku, podobno wszyscy
muszą dać krok w tył, żeby spojrzeć przykrej prawdzie w oczy.
Uderzyć się w piersi, zrobić rachunek sumienia, przebaczyć przeciwnikom.


Dlatego zawsze chodzę na wybory.
Próbując wybierać tych, którzy obiecują nie dzielić Polski.
Nie zawsze obiecanki są spełniane, ale któż o tym wie w dniu wyborów ?

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 17:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
W środę Sejm uczcił minutą ciszy pamięć zmarłego prezydenta Gdańska. Posłowie odmówili też modlitwę w jego intencji. Na sali obrad zabrakło m.in. prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz wicemarszałków Sejmu Beaty Mazurek i Ryszarda Terleckiego. "Rzeczywiście sytuacja jest niezręczna. Natomiast podkreślam: żadnego drugiego dna w tym, że myśmy się spóźnili nie było" - skomentowała sprawę rzeczniczka PiS.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... ign=chrome


Obrazek

Występ hipokrytów.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group