forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:13

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 mar 2019, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Sędzia będzie miał dyscyplinarkę jak nic. Już pan zbyszek o to zadba.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 10:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol:

Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami w Grudziądzu wysłał 2,5 tys. smsow ze sluzbowego telefonu sam na siebie w Konkursie na Managera Roku. Za 6000zl.
No i się wydało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 10:46 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Joanna Mucha
@joannamucha
Dzisiaj dwie różne skarpetki! Światowy Dzień Zespołu Downa, pokażmy nasze wsparcie i przyjaźń!
10:06 AM - Mar 21, 2019

W dupe sobie wsadźcie te skarpetki, oni potrzebują realnej pomocy i pieniędzy na to.

Cytuj:
Przemysław Taranek
@PrzemekTaranek
Są miliardy na „piątkę Kaczyńskiego” - nie ma pieniędzy dla niepełnosprawnych - mówi prezes Fundacji B.Alberta ks. @IsakowiczZalesk komentując decyzje @funduszpfron o obcięciu dotacji na świetlice terapeutyczne o 20 %.
9 placówkom grozi likwidacja od 1.IV

10:11 AM - Mar 21, 2019


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 11:05 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A nie eutanazji????
Przecież oprócz Polara nikt nie zareagował na wywody Waszego kolegi w wierze WRL o upośledach i faszystowskie poglądy na temat psucia gatunku przez różne takie elementy. No tak, zapomniałem WRL Was wspiera w walce z faszyzmem i katolami.

Pozwolę sobie przytoczyć:

WLR pisze:
Niech sobie Jaki chowa, ale niech nie pierdoli, że to takie same,
dzieci. Nie są takie same, bo nie tylko nie popchną cywilizacji, ale są jej ciężarem. Owszem,
niech i rodzice maja prawo do urodzenia takiego dziecka, ale badania powinny być obowiązkowe,
a rodzic decydujący się na upośledzone potomstwo, winien być pozbawiony jakiejkolwiek pomocy
ze strony państwa, bowiem robi to świadomie, na własne ryzyko i koszt. Obciążanie społeczeństwa
kosztami swoich urojeń religijnych jest sprzeczne z definicją sprawiedliwości
.

A Boruch raczył się odnieść. Ale oczywiście w kontekście hipokryzji, katoli, niewolniczego narodu itd. Bez słowa nawet krytyki do wymowy tego tekstu o wymowie faszystowskiej eugeniki.

Boruch pisze:
Jeżeli mogę się odnieść - otóż moim zdaniem w Polszcze mamy całe może hipokrytów. A szczególnie ci są hipokrytami a nawet super od których coś zależy. Moralność chrześcijańska mówi, że kobieta powinna rodzić wszystko co jej buk da. Przeto z dwoma głowami, bez głowy, pół głowy też, bo to dar boży. Tak stanowi moralność katolicka o której rozprawiają katoliccy politycy a szczególnie katabas. Wtóruje mu większość niewolniczego polskiego narodu.Skąd zatem w statystykach tych kilka setek( oficjalnie) wykonanych aborcji? Czy to same lewaczki poddały się temu zbrodniczemu procederowi?


I tak na tym forum jest, właśnie taka hipokryzja była tu od zawsze, ze przypomnę sławetny wątek , gdzie, poza wyjątkami, się nabijaliście (albo nie reagowaliście słowem na te proceder), z rożnych brzydali, kalek i upośledów właśnie.

Skąd nagle więc takie oburzenie???
Zacznijmy może od siebie.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 21 mar 2019, 11:21 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 11:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
maerose pisze:
Cytuj:
Przemysław Taranek
Są miliardy na „piątkę Kaczyńskiego”
10:11 AM - Mar 21, 2019

Mhm, są :arrow: https://businessinsider.com.pl/finanse/dymisja-teresy-czerwinskiej-ministerstwo-finansow-dementuje/2scb9xt


Cytuj:
Jak pisał w ostatnim czasie "Dziennik Gazeta Prawna" minister finansów Teresa Czerwińska nie godzi się na złamanie,
zawieszenie czy likwidację umocowanej w prawie zasady powstrzymującej państwo przed nadmierną hojnością.

Regułę, o której mowa, stworzył wiceminister finansów w rządzie PO-PSL Ludwik Kotecki. W rozmowie z "DGP" uważa,
że "piątka Kaczyńskiego" w połączeniu z już wprowadzonymi nowymi sztywnymi pozycjami w budżecie spowoduje
przekroczenie dopuszczalnego limitu wydatków aż o ok. 58 mld zł.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 11:55 
Komandor pisze:
A nie eutanazji????
Przecież oprócz Polara nikt nie zareagował na wywody Waszego kolegi w wierze WRL o upośledach i faszystowskie poglądy na temat psucia gatunku przez różne takie elementy. No tak, zapomniałem WRL Was wspiera w walce z faszyzmem i katolami.

Pozwolę sobie przytoczyć:

WLR pisze:
Niech sobie Jaki chowa, ale niech nie pierdoli, że to takie same,
dzieci. Nie są takie same, bo nie tylko nie popchną cywilizacji, ale są jej ciężarem. Owszem,
niech i rodzice maja prawo do urodzenia takiego dziecka, ale badania powinny być obowiązkowe,
a rodzic decydujący się na upośledzone potomstwo, winien być pozbawiony jakiejkolwiek pomocy
ze strony państwa, bowiem robi to świadomie, na własne ryzyko i koszt. Obciążanie społeczeństwa
kosztami swoich urojeń religijnych jest sprzeczne z definicją sprawiedliwości
[

A Boruch raczył się odnieść. Ale oczywiście w kontekście hipokryzji, katoli, niewolniczego narodu itd. Bez słowa nawet krytyki do wymowy tego tekstu o wymowie faszystowskiej eugeniki.

Boruch pisze:
Jeżeli mogę się odnieść - otóż moim zdaniem w Polszcze mamy całe może hipokrytów. A szczególnie ci są hipokrytami a nawet super od których coś zależy. Moralność chrześcijańska mówi, że kobieta powinna rodzić wszystko co jej buk da. Przeto z dwoma głowami, bez głowy, pół głowy też, bo to dar boży. Tak stanowi moralność katolicka o której rozprawiają katoliccy politycy a szczególnie katabas. Wtóruje mu większość niewolniczego polskiego narodu.Skąd zatem w statystykach tych kilka setek( oficjalnie) wykonanych aborcji? Czy to same lewaczki poddały się temu zbrodniczemu procederowi?


I tak na tym forum jest, właśnie taka hipokryzja była tu od zawsze, ze przypomnę sławetny wątek , gdzie, poza wyjątkami, się nabijaliście (albo nie reagowaliście słowem na te proceder), z rożnych brzydali, kalek i upośledów właśnie.

Skąd nagle więc takie oburzenie???
Zacznijmy może od siebie.



Cóż... Jestem za Skałą Tarpejską i zaczynam od siebie:
Otóż powinienem być z niej stracony zaraz po urodzeniu gdyz poród był posladkowy, trwał godzin ponad dwadziescia w trudnym roku 1952, powojennym dopiero co, a poza tym ci, któzy mają w dupie swiat - nawet jesli tylko to pokazali przy urodzeniu, powinni być likwidowani.
Nie mam autorytetów, wszystko mam w dupie...
<|Mam prawo zyć nie wierząc w bozię stajenke i ruchacza gołebia, który nie mając rogów przyprawił je Józkowi od Marysi, która była taka dziewicą jak Martusia K. ?:)


Na górę
  
 
Post: 21 mar 2019, 12:20 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wiara powiedział pisemnie to, o czym każdy myśli, ale boi się powiedzieć, żeby nie narażać się na kretyńskie uwagi.
Manie dziecka niezdolnego do samodzielnego życia nie jest chyba pragnieniem rodziców?
Wiara nie pisze o eutanazji, tylko aborcji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 12:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
maerose pisze:
Wiara powiedział pisemnie to, o czym każdy myśli, ale boi się powiedzieć, żeby nie narażać się na kretyńskie uwagi.
Manie dziecka niezdolnego do samodzielnego życia nie jest chyba pragnieniem rodziców?
Wiara nie pisze o eutanazji, tylko aborcji.


Dokladnie.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 13:01 
Ja poszłę dalej _ pokreślam, iż chodziło o mnie!!!
Nic dobrego ich ode mnie nie czekało.
Na koniec ich pochowałem
A mogłem nie chować.
Mogłem trzymać jak inne skarby niechowane: płyty, rysunki...
Tylko złoto zawsze chowałem.
Oni tacy złoci nie byli - wady swoje mieli...


Na górę
  
 
Post: 21 mar 2019, 13:19 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
maerose pisze:
Wiara powiedział pisemnie to, o czym każdy myśli, ale boi się powiedzieć, żeby nie narażać się na kretyńskie uwagi.
Manie dziecka niezdolnego do samodzielnego życia nie jest chyba pragnieniem rodziców?
Wiara nie pisze o eutanazji, tylko aborcji.


Nikt nie chce. To prawda. Z badaniami prawda. Ale nie zawsze badania wykryją wszystkie wady. Bo nie tylko o Downa chodzi ale i inne też. Gen zbrodni, wojownika... o każdego upośledza genetycznego BO PSUJE gatunek. Szeroko więc trochę. Wiec przyjrzycie się u siebie w rodzinie czy przypadkiem jakiegoś genu "upośleda" nosicielami nie jesteście. O niektórych nawet może nie wiecie. Bo wiele genów musi występować w całym zespole (i tech powiązań nie znamy jeszcze) aby dały o sobie znać. Jest też coś takiego jak gen aktywny i nieaktywny. Można mieć gen mordercy i nigdy nawet muchy nie zabić. I nie mieć, a zonę młotkiem zatłuc. Z tym Downem co tak WRL szczególnie wyjeżdża to też nie jest tak ze jest jakiś jakiś gen przekazywany. To raczej błąd przypadkowy w replikacji itp. Nie ma genu trisomi21. Wykryć można od 11-14 tygodnia ciąży wiec nie o zarodek a już o płód chodzi. Ale was wywody naukowe nudzą wiec żyjecie w tępocie i powtarzacie bzdury jak te od Rydzyka tylko w drugą stronę.

Ale ja się zgadzam z badaniami prenatalnymi i prawie do aborcji eugenicznej. To sprawa prosta. Ale przeczytajcie dokładnie ten faszystowski w swojej wymowie tekst Wirnika.
Tam nie chodzi o jakieś wielkie wady, praktycznie uniemożliwiające funkcjonowanie w społeczeństwie lub powodujące cierpienie potomka. ON chce wszystkie szkodliwe geny eliminować. A skłonności genetycznych to wielu chorób jest. Nie tylko do zbrodni, wojaczki ale też fanatyzmu (o na tym już prawie wszyscy leżycie), poziomu IQ, homo (o tym pisał sam), ale też bardziej przyziemnie raka, chorób serca itp.

I już sam fakt nazywanie tych chorych ludzi - nawet z widocznym Downem - "upośledami" jest podle.
Ale WRL nie ogranicza się aborcji bez mała przymusowej bo jak wiesz a nie dokonałaś to radź sobie sama i zero pomocy, nawet skarpetek.
On co prawda już żyjącym "upośledom" łaskawie żyć pozwala, ale już prawa do rozmnażania odmawia. Urzędowo. Więc sterylizować pewnie chce.
I teraz jak tak bronicie WRL i podziałacie jego poglądy to się przyjrzycie swoje rodzinie i sobie. Bo może jakiegoś genu nosicielami jesteście. Jak pisałem. No no ktoś na wadę genetyczną serca umarł, albo płuc, raka, cokolwiek innego. Wiec jak już mówicie A jak powiedzieliście to powiedzcie i B i wysterylizujecie swoje dzieci i wnuki. Oczywiście dając im żyć jak już się stało bo nie było możliwości medycznych albo światłych uwag WRL w życie nikt nie wprowadził. Ratujcie gatunek. "Takie są realia chociaż łzy po policzku płyną" - ze się podeprę klasykiem.

Przecież klasyk powiedział to co myślicie tylko boicie się powiedzieć.


WLR pisze:




Panie Boruchu, czymaj się Pan, ja z Panem.
Tak jest - eliminować.[b] Rozwijać badania genetyczne, a może już niebawem da się oznaczyć gen
odpowiedzialny za zamiłowanie do posiadania bejsbola, noża, luśni
[/b]- ogólnie do wojaczki i jak się
zawczasu zarodki takie do dołu z wapnem wrzuci, to niepotrzebne będą czołgi, haubice i kutry
torpedowe, bo i bronić się nie będzie przed kim. Podobnie jeśli dałoby się oznaczyć genetyczną
skłonność do egoizmu, sadyzmu i pedofilii, to oczywiście zarodki do wapna.
Ludzkość nie może
sobie pozwolić na genetycznie zjebane jednostk
i, bo niebawem trzeba będzie opuścić Ziemię w
ucieczce przed nieuniknioną przecież kolizją z jaką planetoidą, a warunki na ewentualnej kolonii
będą wymagały współpracy i zaufania.
Trzeba eliminować pierwszego zgniłka, jako radził Miczurin. :lol:
==========================================
i dalej bo nie przytoczyłem całości:
===========================================
Już tłumaczę, tylko się kol. skupi.

Otóż bez wahania posłałbym do wapna zarodek mojego przyszłego dziecka, gdybym
posiadł wiedzę, że jest upośledzony w jakikolwiek sposób.

Co innego już nieszczęśliwie żyjący, tutaj należy pozwolić dokonać żywota,ale dbać
by się nie rozmnażał.


Otóż więcej powiem, posłałbym do wapna nawet zarodek dotknięty skazą L i G, albowiem
po pierwsze, nie uważam zarodka za istotę ludzką, a po drugie, uważam dobro gatunku
za priorytetowe.

Gatunek ma przetrwać, a więc po pierwsze należy zadbać o zastępowalność pokoleń, a tu
niestety osobnicy L i G są nieprzydatni, a po drugie, osobnicy gatunku mają replikować
najlepsze cechy dla kondycji gatunku. Upośledzeni w fazie zarodkowej do wapna.
[...]



Więc ja tak myślicie to dzieła. Przypominam o uniemożliwieniu rozmnażania swoim potomkom jakby coś tam nie było tak i były zgniłkami.

Ja pomimo, że jestem zgniłkiem bo po pierwsze mam ten gen wojaczki, po drugie pewnie genetyczną skłonność to słabych płuc (po mamie, ze też jej nie wyskrobali albo nie podwiązali), to jednak sobie daruje. Bo ja się z poglądami WRL nie zgadzam.

Ale Wam nie przeszkadzam.


I czy to przypadkiem to nie hipokryzja tak się użalać tu nad losem "upośledów" (bo można PiS dokopać, albo jakiejś ciemnocie katolskiej) ze na nich kasy nie ma swoje po cichu myśleć?

Bóg Was jednak nie lubi. :twisted:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group