forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sty 2019, 15:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ekspert od mowy nienawiści: Politycy, którzy szczuli na Owsiaka czy Adamowicza, dziś proszą, by nie mówić o zbrodni politycznej. To hipokryzja

Szef MSWiA Joachim Brudziński napisał na Twitterze, że sprawca to recydywista skazany za napady z bronią w ręku, a nie żaden polityk, i że „robienie medialnej politycznej burzy w celu podkręcania politycznych emocji” jest nieprzyzwoite.

- Gdy słyszę od tych samych polityków, którzy wcześniej szczuli na Jurka Owsiaka czy Pawła Adamowicza, prośby, by nie mówić, że zbrodnia ma charakter polityczny, to odczuwam z ich strony hipokryzję. Bo to obóz rządzący wspólnie z mediami przyczynił się do ideologicznego klimatu, który umożliwił zabójstwo. Adamowicz był atakowany przez drugą stronę. Budowano mu czarny wizerunek. Nazywano go Niemcem, złodziejem, homopropagatorem, unijną marionetką. Kacper Płażyński, kontrkandydat Adamowicza w wyborach samorządowych, zarzucał mu, że ten mówiąc o Wolnym Mieście Gdańsku, promuje nazistowską tradycję. W 2017 r. Młodzież Wszechpolska wystawiła mu akt zgonu politycznego. Przykłady agresji można wymieniać w nieskończoność. A dzisiejsze cyniczne wezwania do modlitwy i milczenia przypominają mi słowa „ciszej nad tą trumną” wypowiedziane przez endeckiego posła, który wcześniej szczuł przeciw prezydentowi Narutowiczowi.

całość:

http://wyborcza.pl/7,162657,24365564,ek ... CRX_UMVCdA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 16:25 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
stanax pisze:
Cytuj:
Z tym nazywaniem go wariatem to najprostszy sposób, żeby się wyłgać od odpowiedzialności



Kamiński, Ziobro, Brudziński. A gdzie Kurski? Łgarze nie w komplecie?!

Ale nie ma co się martwić, esemesy od wczoraj zagęściły eter do konsystencji kisielu. Poszukajcie w sieci "Raport gęgaczy.pdf". Jest tam dokładnie opisane jak to działa.

O tym, kto z nas jest bliżej prawdy zadecyduje wyrok (lub jego brak). Boruchy będą bliżsi, gdy Stefanka zamkną w psychuszce ew. dostanie maksimum dychę. Komandorzy wtedy, gdy więcej (recydywista za taki czyn - tylko dożywocie!). Robimy zakłady, jak obstawiacie?


Będę pierwszy: Stefanek w psychuszce, bo już jest bohaterem dla wielu. Taki współczesny "Żołnierz Wyklęty".



Profiler o nożowniku z Gdańska: Prawdopodobnie ma zaburzenia paranoidalne. Kierowała nim chęć zaistnienia

Cytuj:
– Widać, że ma zaburzenia osobowości, które idą w kierunku paranoidalnym. Tego typu sprawcy, zwłaszcza odsunięci na margines życia społecznego [Stefan W. 8 grudnia opuścił więzienie – red.], motywowani są chęcią zaistnienia, znalezienia się w centrum zainteresowania. Trudno powiedzieć, w jakich okolicznościach podejrzany przebywał od wyjścia z więzienia do chwili ataku, ale z pewnością czuł się odrzucony. Podmiot, który został zaatakowany, czyli prezydent miasta, jest tą osobą, która tego typu zainteresowania koncentruje na sobie. Prezydent pojawił się tam zresztą w szczytnych celach. Sprawca w swoich obsesyjnych działaniach zdawał sobie sprawę, że to zdarzenie pozwoli mu na zaistnienie. Dlatego też wykrzyczał swoje nazwisko do mikrofonu. Nie chciał pozostać anonimowy. Zależało mu bardziej na tym, aby opinia publiczna zwróciła uwagę na jego położenie. A to położenie wynikało z posiadanych przez niego zaburzeń.


http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... zenia.html

Znaczy Wyborcza ramie w ramie z PiS. Może ten spisek ma szersze kręgi? Do spółki uknuli. Np popatrzcie jaki ja ślepy bylem. ale wy też.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 16:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
I na huj gromadzić ziemskie dobra?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 16:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
.@2xUp


Spytałeś profilera o odsiadkę Stefanka? Odpierdział wyrok od dechy do dechy?

Profiler w/dla Wyborczej.
To dopiero jest pierwsze przedstawienie dla naiwnych (na 100% będzie ich jeszcze wiele). Pewnie ma u nich nawet etat. Nie? Więc skąd go nagle wytrzasnęli? Aha, sam się zgłosił.



PS
"Profiler" właśnie załatwił Stefankowi pensjonat z damskim personelem w białych fartusxkach. Na Kajmanach trwa liczenie kolejnego depozytu.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Ostatnio zmieniony 15 sty 2019, 16:56 przez stanax, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 16:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
st1111 pisze:
I na huj gromadzić ziemskie dobra?



To po kiego grzyba nakupił Pan tyle aparatów fotograficznych?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 17:08 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
stanax pisze:
.@2xUp


Spytałeś profilera o odsiadkę Stefanka? Odpierdział wyrok od dechy do dechy?

Profiler w/dla Wyborczej.
To dopiero jest pierwsze przedstawienie dla naiwnych (na 100% będzie ich jeszcze wiele). Pewnie ma u nich nawet etat. Nie? Więc skąd go nagle wytrzasnęli? Aha, sam się zgłosił.



PS
"Profiler" właśnie załatwił Stefankowi pensjonat z damskim personelem w białych fartusxkach. Na Kajmanach trwa liczenie kolejnego depozytu.


No ja wiem ze przedstawienie. Przecież piszę, ze mnie olśniło. Ja się tylko dziwie, ze Wyborcza w to wchodzi ramie w ramie tak jakby - znaczy PO, .N do spółki z PiS wykończyło a teraz ludziom wodę z mózgu robią. No na to wychodzi według ciebie.

Jak jeszcze Urban napisze, ze psychiczny to już będziemy mieli pełną jasność...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 17:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Według mnie wyszło, że Wyborczą pięknie wychujała Warszawka, bo nic tak nie uwiarygadnia Stefanka jako psychola, jak podstawiony profiler (o kurwa, z taką nazwą ekspert musi być dopiero asem nad asy) dający głos w Wyborczej.


Pelikany nie łykają kluch. To tylko takie powiedzenie. W sumie bardzo głupie.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 17:28 
Nigdy się, geniusze, nie dowiecie jak było.
Na tym to polega. :)
Dużo piany i końce w wodę.


Na górę
  
 
Post: 15 sty 2019, 17:30 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
https://www.youtube.com/watch?v=cxpSwudWuCs
Można się zgadzać albo nie, ale można posłuchać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2019, 18:01 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Cytuj:
Tym bardziej, że tragicznie zmarły Prezydent był od kilku lat skonfliktowany z PO do tego stopnia, że w ostatnich wyborach Platforma wystawiła kontrkandydata, Jarosława Wałęsę.


O, a nie mówiłem! Teraz zrobią z niego wariata, posiedzi kilka lat, zgarnie kasę za robotę...
... a za wszystkim stoi Tusk z Putinem i Merkel bo chcą oddać Gdańsk Niemcom i w zamian podzielić się Ukrainą.

Dlatego ta wyborcza tak już zaczyna kręcić i szemranym ekspertom głos oddaje.

PS. A bydło jest bydło, nie ważne komu śmierci życzy i z czyjej się cieszy (jak kogoś uraziłem to nie przepraszam)
PS2. Mój przekaz może zniekształcać fakt, ze nie zamieszczam emotek ale przy tak poważnej sprawie i tragedii okraszanie swoich wypowiedzi głupimi uśmieszkami uważam za niestosowne

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group