forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 8:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 sty 2019, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Otóż proszę pana Komandora ja dokładnie tak oceniłem Polaków za co spotkała mnie spierdolka. Wszystkich równo bez wyjątku. Było to jakiś czas temu, kiedy Pan tu nie bywał. Dziś staram się unikać podobnych ocen. Gram wg tut. atmosfery. Niestety pomimo to coś co chlapnąłem też w uniesieniu tak jak Wątły jest mi wyrzygiwane. I pewnie jeszcze będzie. Szczerość a zwłaszcza własne zdanie chyba nie popłaca. Nawet tutaj.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 20:12 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Nie wiem co było wcześniej, ale z ostatnich wpisów wynika, ze raczej jechałeś po tej części co się patologicznie za emerytury, 500+ bez honoru sprzedała PiS, po ciemnych kalotach itp... i to ci miedzy innymi Czarna Mańka zarzuciła.

Bo mowa nienawiści jest wówczas kiedy dzieli. MY dobrzy, mądrzy z honorem i ONI ciemni, bez honoru, katole i patologia.
I odwrotnie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 20:17 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
I jedno uzupełnienie, aby nie wyszło, że po Tobie Panie Boruchu, jakoś szczególnie jadę. Podobnie piszą inny. W nurcie jesteś.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 20:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Nie wiem co było wcześniej, ale z ostatnich wpisów wynika, ze raczej jechałeś po tej części co się patologicznie za emerytury, 500+ bez honoru sprzedała PiS, po ciemnych kalotach itp... i to ci miedzy innymi Czarna Mańka zarzuciła.

Bo mowa nienawiści jest wówczas kiedy dzieli. MY dobrzy, mądrzy z honorem i ONI ciemni, bez honoru, katole i patologia.
I odwrotnie.



Widzę, że Pan tyle samo z tego zrozumiał co pani Czarna. Tak więc mniemam, że i z wykładu Wątłego też nici. Pisałem o tym, że Polacy nisko siebie cenią sprzedając się za 500 zł. Ta podłość, którą PiS uprawia wobec Polaków przewyższa tę wartość. I na to Polacy zupełnie nie zwracają uwagi. Nie wolno popierać czegoś co tylko pozornie ustawia nas w życiu ale psuje Polskę rujnuje życie reszty społeczeństwa. To bezmyślność, głupota, cynizm. Tak zachowują się tylko ludzie niemądrzy ( nie powiem inaczej bo będzie, że mowa nienawiści).

Pani Czarna niech zacznie być sprawiedliwa i przyjrzy się swoim ulubieńcom na tym fo, bo też wiele można powiedzieć. Myślałem do niedawna, że to osoba stateczna, do rozmowy. Owszem często pisze mądrze, merytorycznie. Jednak zdarza jej się pieniaczyć.

ps.

Poza tym obiecała mi pewne szczególne materiały na temat misia Wojtka. Nie chciałem być upierdliwy, bo może dziewczyna nie ma czasu, może to mało ważne. Nie otrzymałem do dziś. Chodzi tylko o to kto miał rację ja czy Pani Czarna. Tak tylko piszę. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 20:53 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Nie znam sprawy Misia Wojtka.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 21:26 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
A co do wykładu Kuby zauważ on nie mówi ONI co się na 500+ połaszczyli bo nie rozumie wartości, Oni co do kościoła chodzą, ONI co na PiS glosują. On mówi MY!

A my miedzy innymi dlatego ze w swojej głupiej ułudzie od dziesiątków już lat jakieś wartości dla przeciętnego Polaka mniej w zderzeniu z prozą życia istotnymi stawialiśmy nad jego dolą. A jak się o coś upomniał to albo homo sovieticus albo patogia co chce na naszych podatkach żerować. Niezaradna przy tym, tępa i leniwa.

A wierz mi jak jesteś głodny, nie masz na ubranie dla dzieci, prąd, lekarstwa to wartości abstrakcyjne w codziennym życiu masz gdzieś.

Naszą mową nienawiści była właśnie pogarda dla tych ludzi. Łatwo mówić o wartościach, honorze, moralizować i potępiać przy pełnym stole.

I tak jak my, pełni pogardy dla biedniejszych, mniej zdolnych, mniej zaradnych zachowujemy się - niech zacytuje:

Cytuj:
Tak zachowują się tylko ludzie niemądrzy ( nie powiem inaczej bo będzie, że mowa nienawiści).


i jest to:

Cytuj:
bezmyślność, głupota, cynizm.


Ze tak było to widać co mamy dzisiaj. PiS u władzy.

Pozwolę jeszcze odnieść do tego:

Cytuj:
Nie wolno popierać czegoś co tylko pozornie ustawia nas w życiu ale psuje Polskę rujnuje życie reszty społeczeństwa.


Po 1. nie pozornie tylko całkiem realnie, nawet jak na tę chwile zresztą.
po 2. z tą zresztą społeczeństwa to zabrzmiało tak jak by skorzystali nieliczni a cala reszta jakaś zaznacza większość przez to cierpi. To nieliczna grupa, która do tego sama zresztą doprowadziła, przez swą bezmyślność, głupotę cynizm, do tego dodam zadufanie w sobie - patrz wyżej - doprowadziła.

I aż nasuwa się pytanie, a jak było odwrotnie, i robiono transformację ustrojowo, wartościową itp pod siebie nie bacząc na rujnowanie życie reszty społeczeństwa to było OK?

Jak wmawiano ludziom przez lata, że mają zaciskać pasa bo gonimy, bo wzrost, bo konkurencyjność, ze bogatym nie wolno odbierać bo kapitał musi się kumulować, bo święte prawo wartości, nadzieją ze kiedyś, ale cholera wie kiedy, to się skończy a i teraz jakiś okruszek im spadnie z pańskiego stołu. Albo nie, Ale za to mają wartości. Wolność słowa, wolność wyjechania za pracą, wolność demonstrowania... to było OK?

Ja na ostatniej obniżce podatków i wprowadzenia jednego progu zyskałem ok 3000 rocznie. Ile zyskała patologia? nie więcej jak 200 złotych. A ile wymądrzając sie o tej patologi roszczeniowej redaktor, profesor czy inny ekspert czy zwykły celebryta zarabiający - aby nie przesadzać ledwie 20 tyś miesięcznie? Ano pewnie z kilkadziesiąt tysięcy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2019, 21:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czarna_Mańka pisze:
I nagrobek A.Kopiczyńskiego.
Miś i nagrobek - to waga jednak waga lekka przy tym o czym tutaj rozmawiamy.

ps. tłumaczenie nawet dużymi literami jest bezcelowe,
:roll:


Co do nagrobku to mam już jasność, dzięki Pani :D

Sprawa misia już mnie nie interesuje. Tak jak rozmowa o czymkolwiek z Panią.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2019, 18:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przemiana Głódzia

Cytuj:
Pojednawczym, raczej niespotykanym u niego dotąd tonem, zwrócił się dwa dni po śmierci Pawła Adamowicza do widzów "Wiadomości". – Mamy dość wojen, tych zewnętrznych i wewnętrznych. Nam trzeba spokoju, solidarności i miłości. Trzeba zacząć od prostych słów, o których mówił papież Franciszek: dziękuję, proszę i przepraszam – tak komentował sytuację po zabójstwie prezydenta Gdańska.


:mrgreen: :lol: :lol: Przemiana :lol:

https://natemat.pl/261241,przemiana-sla ... rcybiskupa

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 sty 2019, 18:27 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Pitygrili dla ciemnoty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 sty 2019, 16:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Na pogrzebie Pawła Adamowicza głos zabrał dominikanin ojciec Ludwik Wiśniewski. Honorowy obywatel Gdańska zaapelował, że należy skończyć z nienawiścią. Dodał, że osoby, które budują swoje kariery na kłamstwie nie mogą w Polsce pełnić wysokich funkcji. Na słowa zareagowano aplauzem.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxMMtImg1


Panom już dziękujemy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group