forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 7:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 gru 2017, 13:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
Ciekawe jak jest u Ewenków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 13:16 
A kogo to obchodzi. Kurwa ja tutej rzyje i tutej zaraze zwalczam nie u żadnych jebanych ewenków, kurwa! I nie pierdol lwa bo lew sra!


Na górę
  
 
Post: 28 gru 2017, 14:13 
nie jestem pewien czy świat by przetrwał, gdyby wszyscy to ogarniali.


Na górę
  
 
Post: 28 gru 2017, 14:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
W XIV wieku w samym Awinionie było 50 kościołów.
Wiem, bo jestem oczytana. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 14:38 
i tak do księgi Guinnessa sie nie łapio.


Na górę
  
 
Post: 28 gru 2017, 14:47 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Dla czego zamykają kościoły, które kiedyś stały otworem,.......zapytuje mój przyjaciel, - Boruch:

Z przyczyn prozaicznych:
Klechy się podorabiały sporych majątków z których część, to wyposażenie tych "fabryk" gotówki więc w razie gdy trafia się w okolicy ktoś nie bardzo wierzący w świętość takich obiektów w dodatku wychodzi z założenia, że buk nakazał się dzielić a miejscowy klecha przykazania nie przestrzega, - próbuje sobie osobiście część dóbr księżowskich przyswoić.
Kolejną przyczyną jest, - moim zdaniem, - wzrost świadomości społecznej spowodowanej postępowaniem większości tych szemranych urzędników Pana B. Ludzie nie sa az tak durni, by nie zauważyć, ze większość z pracowników tej "firmy" - zupełnie co innego mowi a co innego czyni mając w głębokim "poważaniu" nakazy zapisane w katechiźmie.
I, - co ciekawe, - nie ponoszą za to żadnych konsekwencji którymi natomiast samemu są straszeni.
Tylko zupełny idiota by na to nie zwrócił uwagi. Biorą więc przykład idący od góry co oczywiście wzbudza zrozumiały protest "pasterzy" - jako, ze nikt nie lubi konkurencji.
Wszystko to, powoduje, że lemingi zaczynają pomału myśleć. No bo skoro Szef wszystkich Szefów dopuszcza , by jeden olewał jego nakazy natomiast drugiemu tego robić nie wolno, - to albo coś z tym Szefem jest nie tak, albo jego istnienie to kit wciskany w sobie tylko wiadomych celach.
Wniosek nasuwa się sam:
Myślenie ma przyszłość.......czego oczywiście kościół nie przyzna.
Co było do udowodnienia..........amen! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 15:50 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
korbaczeska pisze:
Pomieszkalibyscie w Turcji to od razu by wam przeszło narzekanie na kościelne dzwony. :lol:

Szczególnie w czasie ramadanu gdy już o trzeciej nad ranem dobosz goni ulicami napirdalajac w bęben taka pobudka ichnia by wstawali szykować jedzenie , bo o szustej wszyscy na tepichy i modły ,potem imam co godzinę drze ryja - to jest hardkor kurwa. Przeżyłam , to na ost anatoli. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 16:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ladaco pisze:
i tak do księgi Guinnessa sie nie łapio.



W XIV wieku nie było takiej księgi ani Guinnessa :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 gru 2017, 16:40 
w sumie, to modlę się, żeby nigdy nie nastąpił deficyt durniów.


Na górę
  
 
Post: 28 gru 2017, 17:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zwłaszcza, że tobie Pimpuś też nic nie brakuje , prawda? :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 207 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group