forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 7:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 mar 2020, 21:21 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
Boruch pisze:
mauser4 pisze:
co tak pierdolicie Hipolicie...
we Francji wala lbami na ulicach jakos nic zlego w tym nie widzicie ,Holandia ,Belgia to samo a ,ze ktos w Polsce ukleknie wielkie halo?!



Od klękania jest kościół. Ale jednak to, że tam walą na ulicach łbami o chodnik klęcząc na dywaniku to ci przeszkadza? Wiem, że przeszkadza. Drwisz z tego, zagładę widzisz dla Francuzów, Holendrów itp. Masz ich za durniów. My to dopiero narodek do naśladowania, co? Kurwa troskliwy się znalazł. Nasz ciemnogród w Polsce i opanowywanie przestrzeni publicznej już nie przeszkadza? Wpierdalanie się katoli w życie innych Polaków ci nie przeszkadza? Pojebanie z poplątaniem.

podaj mi sensowny przyklad na to ,ze katole wlaza ci w zycie ,to podyskutujemy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2020, 21:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
mauser4 pisze:
Boruch pisze:
mauser4 pisze:
co tak pierdolicie Hipolicie...
we Francji wala lbami na ulicach jakos nic zlego w tym nie widzicie ,Holandia ,Belgia to samo a ,ze ktos w Polsce ukleknie wielkie halo?!



Od klękania jest kościół. Ale jednak to, że tam walą na ulicach łbami o chodnik klęcząc na dywaniku to ci przeszkadza? Wiem, że przeszkadza. Drwisz z tego, zagładę widzisz dla Francuzów, Holendrów itp. Masz ich za durniów. My to dopiero narodek do naśladowania, co? Kurwa troskliwy się znalazł. Nasz ciemnogród w Polsce i opanowywanie przestrzeni publicznej już nie przeszkadza? Wpierdalanie się katoli w życie innych Polaków ci nie przeszkadza? Pojebanie z poplątaniem.

podaj mi sensowny przyklad na to ,ze katole wlaza ci w zycie ,to podyskutujemy


Nie bądź śmieszny, ja mam z tobą dyskutować na taki temat? Mam w dupie kto ci włazi i którędy, bądź nie włazi. Mnie nie podoba się, że katole od dziesiątek lat traktują ten bajzel jak swój. Paniał? A wiesz dlaczego tak jest? Dzięki takim ignorantom, którym wszystko jedno jak ty. A jak jesteś ślepy to przykro mi. Czuwaj!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 mar 2020, 22:04 
Offline

Rejestracja: 15 paź 2014, 20:36
Posty: 242
Od klękania jest kościół. Ale jednak to, że tam walą na ulicach łbami o chodnik klęcząc na dywaniku to ci przeszkadza? Wiem, że przeszkadza. Drwisz z tego, zagładę widzisz dla Francuzów, Holendrów itp. Masz ich za durniów. My to dopiero narodek do naśladowania, co? Kurwa troskliwy się znalazł. Nasz ciemnogród w Polsce i opanowywanie przestrzeni publicznej już nie przeszkadza? Wpierdalanie się katoli w życie innych Polaków ci nie przeszkadza? Pojebanie z poplątaniem.[/quote]
podaj mi sensowny przyklad na to ,ze katole wlaza ci w zycie ,to podyskutujemy[/quote]

Nie bądź śmieszny, ja mam z tobą dyskutować na taki temat? Mam w dupie kto ci włazi i którędy, bądź nie włazi. Mnie nie podoba się, że katole od dziesiątek lat traktują ten bajzel jak swój. Paniał? A wiesz dlaczego tak jest? Dzięki takim ignorantom, którym wszystko jedno jak ty. A jak jesteś ślepy to przykro mi. Czuwaj![/quote]
Ja nie jestem slepy , ja tego nie widze , nie widze bo to co jest teraz to pryszcz, nie warte uwagi,
widze natomiast ofensywe pedalstwa ktorego TY nie widzisz i to mnie przeraza, bo przez takich jak TY ,ktorzy widza zlo z jednej strony tylko, pozwalaja temy z drugiej na wszystko


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 8:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Inwazja pedalstwa. Hm! To zakuj dupę w pancerz jak się boisz głupolu. I ty o tolerancji chcesz dyskutować?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 10:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
mauser4 pisze:
Ja nie jestem slepy , ja tego nie widze , nie widze bo to co jest teraz to pryszcz, nie warte uwagi,
widze natomiast ofensywe pedalstwa ktorego TY nie widzisz i to mnie przeraza, bo przez takich jak TY ,ktorzy widza zlo z jednej strony tylko, pozwalaja temy z drugiej na wszystko

Co Cie te LGBT tak rozdrażniło?
Wygląda na to, że wierzysz w Boga, a zatem skąd się na tym świecie wzięli ci co mają taki układ chromosomów? Według Twojej teorii stwarzania skąd się na tej ziemi wzięli? Za czyją sprawą powstał taki bubel? Kto taką fuszerkę odstawił?
Poczytaj SODOMĘ Frederica Martela - opowieść o konsekwencjach ukrywania własnej orientacji. O podwójnym, rozwiązłym życiu najwyższych hierarchów Kościoła rzymsko katolickiego.
O homofobii biskupów i kardynałów, która ma ukryć prawdę o ich homoseksualizmie. O hipokryzji, zbrodniach i ukrywaniu seksualnych przestępców z powodu lęku przed ujawnieniem prawdy o własnych preferencjach, których realizacji nie przeszkadza ani celibat, ani rygoryzm głoszonych zasad.
Homoseksualizm w rzymskim Kościele - zdaniem Martela - to nie margines, ale system, który obejmuje wszystkie jego struktury, od seminariów, po najbliższe otoczenie papieży. To homoseksualizm kleru jest kluczem, bez którego nie da się zrozumieć pontyfikatów Pawła VI, Jana Pawła II i Benedykta XVI. A teraz jest monstrualnym problemem, z którym mierzy się papież Franciszek. To bowiem właśnie w Kościele istnieje największa społeczność homoseksualistów na świecie.
WATYKAN TRWA (od zarania) TYLKO DZIĘKI OSOBNIKOM HOMOSEKSUALNYM!
A zatem - masz ich mieć w poszanowaniu i traktować z należnym wierzącemu szacunkiem.
Amen!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 10:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ja tam uważam, że homoseksualiści są najzwyklejszym elementem natury.
To naturalny mechanizm mający na celu próbę ograniczenia niekontrolowanego rozrostu populacji na danym obszarze.
W sytuacji, gdy człowiek praktycznie wyeliminował choroby, nie ma naturalnych wrogów, to jedyny sposób natury na przyhamowanie rozrostu liczby osobników.
Który to rozrost w ostatecznym rozrachunku jest niekorzystny dla całego gatunku.
Już dziś ziemia ledwo daję radę z utrzymaniem obecnej liczby ludzi.
Jaka byłaby liczba ludzi i jaki byłby komfort życia, gdyby nie było homoseksualistów?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 13:47 
E tam. Homosie byli zawsze. Wtedy kiedy człowiek ledwie mógł opanować maczugę
i o opanowaniu chorób nawet mu się nie śniło - też byli. Pewnie Abel był gejem,
a Kain z Młodzieży Wszechziemskiej, i za to pedalstwo Abla ukatrupił.
Nie należy homoseksualizmowi przypisywać jakichkolwiek zasług, ani sensu nie ma
tłumaczyć jego istnienia żadnym wyższym planem. Ot wada genetyczna jak setki innych.
Równie sensowne byłoby bezpłodności nadawać misję ratowania zaludnionej ponad miarę ziemi.
Nie ma tez żadnego powodu do dumy z bycia homoseksualistą, jak nie daje powodu do dumy
bycie karłem, garbatym, czy choćby rudym - z całym szacunkiem do wymienionych, a zwłaszcza
rudych, jako i moja domowa przemoc. Homoseksualizm jest suchą gałęzią gatunku i tyle.


Na górę
  
 
Post: 05 mar 2020, 14:06 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
Moim zdaniem należy to wężykiem.....wężykiem i koniec.....! :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 14:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja bym tego tak nie stawiał. To nie jest żadna wada genetyczna jak napisał Magni. Ot tak natura chciała. Nie mamy żadnych uprawnień do twierdzenia, że to wada. A co do homoseksualizmu w klerze. Też mi nie przeszkadza. Skoro jest w populacji ludzkiej to dlaczego nie miałoby go tam nie być? Normalna rzecz. Dziwię się przyjętej zasadzie, że homoseksualizm i stosunki homoseksualne to jakiś grzech. Celibat to dopiero wynaturzenie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 mar 2020, 14:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Natura zna podobne przykłady regulacji populacji w obrębie gatunku.
Np. wychowywanie tylko najsilniejszych młodych, czy u gadów taka regulacja temperatury wysiadywanych jaj, żeby osiągnąć odpowiednie proporcje samców i samic w zależności od warunków środowiskowych.
Skąd wiadomo, że homoseksualiści występowali i w jakim stosunku do całości populacji u małpoludów z maczugami?
Tego nie wiemy.
Dziś natomiast wygląda na to, że homoseksualizm jest zjawiskiem występującym w środowiskach, nazwijmy to "sytych", niż biednych.
U ludów z niedoborami żywności i żyjących w trudnych warunkach to chyba zjawisko rzadsze, niż w bogatej Europie.
Nadmierny rozwój populacji w warunkach warunkach obfitości to, w dalszej perspektywie, zagrożenie dal całego gatunku.
Także nie lekceważyłbym, wykształconej przez miliony lat ewolucji, mądrości matki natury.
A samych homosi nie potępiałbym, a raczej się zastanowił, co byłoby, gdyby wszyscy ludzie, od początków istnienia gatunku, rozmnażali się bez żadnych hamulców.
Uważam, że są potrzebni w naturze.
Przekierowanie popędu seksualnego na swoją płeć może być elementem samoregulacji populacji.
Zachowują przy tym zdolność do reprodukcji. Zatem w sytuacji, jakiegoś kataklizmu, dają szansę na podtrzymanie gatunku.

Co ciekawe, ta interpretacja nie spotkała się z negatywną oceną mojej żony.
Prosiła, żebym nie wygłaszał takich teorii przy jej koleżance, która ma dziecko homo.
Ponieważ było by im przykro, gdybym ich nazwał jakimś mechanizmem, a oni zwyczajnie się kochają. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group