forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 12:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 paź 2019, 22:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
tytul watka nie mowi prawdy, ja lubie Polakow. :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 paź 2019, 0:24 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
Co Ty pierdolisz? Bóg jest tylko jeden. Nazywa się Halford. Rob Halford.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2019, 17:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wpierdalać kiełbachę, Stwórca będzie się radować.

Załącznik:
FB_IMG_1571933530067.jpg
FB_IMG_1571933530067.jpg [ 24.88 KiB | Przeglądany 3003 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2019, 19:03 
IroB pisze:
tytul watka nie mowi prawdy, ja lubie Polakow. :)

No chyba sobie jaja ze mnie robisz?Ty lubisz Polaków? No matko, gdybym miała typować człowieka który najbardziej nie lubi Polaków, to typowalabym Ciebie (pomijam Timermans a ,Macrona i
amerykańską doktorantke)Ogólnie jest wiadome, że Polak Polakowi za granicą jest największym wilkiem. Irek, przecież ty jesteś Niemcem bardziej niemieckim od rodowitego Niemca, przecież to ty a nie kto inny cały czas podkreślasz jacy Polacy są głupi. No ja przepraszam, ale o czym piszesz człowieku... Przecież ty rodaków nie cierpisz organicznie. I wyziera to z ciebie na każdym kroku.


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2019, 21:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
hym, Niemcem to Wy (forumowicze ze mnie robicie) ja od zawsxze twierdze ze jestem czlowiekiem w pierwszym podziale zaraz potem jestem europejczykiem, Polakiem jestem kiedy graja polscy siatkarze Niemcem kiedy gra Borusia Dortmund w pilke kopano a kiedy gra Real z Barko to jestem barcelonczykiem.
I absolutna nieprawda jest ze nie lubie polakow, ja nie lubie glupich ludzi ( w mojej subiektywnej ocenie)
Nie moge niecierpiec rodakow bo takowych nie mam, rodactwo, milosc do ojczyzny, boga wymyslili cwaniacy ktorzy chca innymi sterowac, takom mam koncepcje i mi nie mow ze od koncepcji to jestes tu Ty. :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2019, 18:39 
Irek, ja nie jestem twoim wrogiem, ale nie tylko ja, a mnóstwo osób odbiera twoje wpisy podobnie. Ty oczywiście możesz się z nami nie zgadzać, ale jak 10 osób ci pisze że twoje teksty są antypolskie, niemiłe,chamskie wręcz, uderzają w rodaków to może czas najwyższy żebyś się zastanowił? Znając ciebie wzruszysz ramiąnkami i będziesz udawał że nic się nie stało. Ale się stało. I co ja ci dalej powiem, co nie napiszesz twoje intencje są jasne. Przykro mi, ale tak to właśnie wygląda.


Na górę
  
 
Post: 25 paź 2019, 21:38 
Panie kol. Iro!
Pan nie lubisz Polaków. To nie zarzut a stwierdzenie, bo piszesz Pan, że nie lubisz ludzi głupich.
Oglądałem dzisiaj reportaż z Podkarpacia w którym przepytywano tamtejszy elektorat, na kogo
głosował i dlaczego. Miażdżąca większość na PiS, a dlatego że:
Kradną jak wszyscy, ale się dzielą.
Latają samolotem na otwarcie sraczyka, ale samochodem trzęsie i daleko.
Na PełO broń Boże, bo to panie złodzieje i mafia. W telewizji panie mówili. Jak to jakiej? Państwowej.
Tusk jest wróg Polski, bo nabudował "Orlików", żeby młodzież od kościoła odciągać.
Pan Kuchciński jest miły i u nasz we wiosce był. Jaka afera? W telewizji nie mówili. W państwowej, bo jakiej?
Dają pińcetplusa a one nie dawały. Dlaczego? Bo kradły na ośmiorniczki.
Pan Morawiecki tak mówił? Że Polak za miskę ryżu ma pracować? No i dobrze. Ryż jest zdrowy, a Tusk nawet ryżu żałował.
Itd, itp do urzygu.
I z dzisiaj. Ksiądz gwałcił? I co z tego? Tylko Bóg ma prawo sądzić księdza. (tu psalm do MB Rozkraczewskiej)
Pan Prol popiera coraz to bardziej upośledzonych i bredzi coś o uwolnieniu Polski od brzemienia niespełna 5000
amerykańskich żołdaków, w czym mają mu pomóc byli oficerowie polskojęzycznych oddziałów Armii Czerwonej,
którym nie wadziło stacjonowanie w Polsce 65000 żołnierzy sowieckich. Samych marynarzy było 7000.
Pan Kowalew za to poparł specjalistę demonologii Bosaka i JKM hajlującego na sali plenarnej w Brukseli.
Mógłbym tak zresztą wymieniać bez końca, więc ograniczę się do opinii, że ponad połowa Polaków,
to mędrcy o zasobach intelektualnych Kononowicza. Ja też ich nienawidzę za głupotę, ale się tego nie wstydzę.
Wyjdź Pan z szafy.

____________________
I ty mnie też. Ty wiesz kto.


Na górę
  
 
Post: 25 paź 2019, 22:06 
Jesteś, w końcu jesteś. :lol:
Witamy inteligencję Wysp Zjednoczonych i jej postrzeganie świata.
Biała rasa po Oksfordzie rules!!!
Tęskniłem. :D


Na górę
  
 
Post: 25 paź 2019, 22:10 
Kurwa!!!! Pisz!!! Coraz wiency Pisz.
Pisz? Albo nie Pisz.
Więcej intelektualizmu we wsi Pisz, niż w tym co piszesz.
Ale walczymy o demokrację. Pisz.
:lol:


Na górę
  
 
Post: 25 paź 2019, 22:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
AGAFIA pisze:
Irek, ja nie jestem twoim wrogiem, ale nie tylko ja, a mnóstwo osób odbiera twoje wpisy podobnie. Ty oczywiście możesz się z nami nie zgadzać, ale jak 10 osób ci pisze że twoje teksty są antypolskie, niemiłe,chamskie wręcz, uderzają w rodaków to może czas najwyższy żebyś się zastanowił? Znając ciebie wzruszysz ramiąnkami i będziesz udawał że nic się nie stało. Ale się stało. I co ja ci dalej powiem, co nie napiszesz twoje intencje są jasne. Przykro mi, ale tak to właśnie wygląda.


ja tez nie jestem nikomu wrogiem :) Agafia !! piszesz jak nie kobieta.....mnostwo osob :) wszyscy !!! tak powinienas, wszyscy odbieraja twoje wpisy tak samo :)....

no dobrze, odpowiem tak: co tam dziesiec osob, miliardy ludzi wierzy w cos wazniejszego, wladniejszego, no kurwa tak zajebistego ze ho ho ! i maja przekonanie ze maja patent na racje......ehhhh zaden najwyzszy czas bym JA! sie zastanowil, czas bys sie Ty Agafio zastanowila sie........aha nie wzroszam ramionkami a stanowczo protestuje by mnie nazywano rodakiem......ja sam dobieram sobie przyjaciol, rodacy nie sa mi potrzebni.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group