forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 cze 2019, 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Nie mogli wspomnieć o pomięszaniu z żydami, za bardzo by zgrzytało. :lol:


To mogli powiedzieć że on z litwaków, nikt by nie zrozumiał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 cze 2019, 22:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2019, 9:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
To zapewne LGBT zrobiło. Tak, to pewne.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2019, 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Obrazek


To nie wiedzieli, że majom do czynienia z PiS-lamskym suferenem ? Powinni poprzykręcać je do podłoża śrubamy jak na polskim filmie MIŚ .

https://www.youtube.com/watch?v=UN3aWBqdcoc

Załącznik:
bar mleczny  MIŚ.jpg
bar mleczny MIŚ.jpg [ 31.45 KiB | Przeglądany 2072 razy ]

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2019, 19:19 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Wielki Wezyr pisze:
Obrazek


Przedwczoraj dociąłem taki drzewianny klin by móc pozostawiać drzwi od bloku otwarte
- specjalną "zaporę" która jest przykręcana - zajebali zaraz po zamontowaniu nowych drzwi.
zwykły kawałek drzewa przycięty "w klin".
Wychodzę rano z psem, drzwi zamknięte. Rozglądam się "po okolicy".........nie ma.
A Ty jesteś zdziwiony, że takie fajne, błyszczące miski zginęły........?!
Ja się tylko zastanawiam, czy taki chuj - jeden z drugim się do tego przyzna podczas spowiedzi.....?!
I czy to jest grzechem czy może nie. A kradzież klina z pod drzwi to też grzech, czy nie....... :(

p.s
A może by tak zamontować w pobliżu fotopułapkę jak na niedźwiedzia.......?!
I jak kutasa sfotografują, odszukać a następnie dojebać grzywnę i za tę grzywnę zakupić ...np. 60 misek......!
I podobnie, ale już profilaktycznie ponowić "system".
Następnie kupujemy 120 misek.......i niech kradną..........skurwysyny.
Producent misek zarobi, będzie można wystawić nie 30 a np. 60 miseczek ....zyskają zwierzaki a i miasto nie poniesie strat. Same plusy dodatnie. Czy ja jestem geniuszem czy mi się tylko wydaje...... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2019, 19:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
Ty jestes stary praktyczny geniusz. Ja popieram Twoj pomysl by ich chuji sfocic i dojebac grzywne.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2019, 19:42 
Cytuj:
a się tylko zastanawiam, czy taki chuj - jeden z drugim się do tego przyzna podczas spowiedzi.....?!
I czy to jest grzechem czy może nie. A kradzież klina z pod drzwi to też grzech, czy nie....... :(
No i teraz weż mi wyjaśnij to jakoś tak, bym zrozumiała.
O co kaman z tym grzechem, spowiedzią..żarcik taki, czy może faktycznie masz jakieś poszlaki???

Ktoś zajebał miski, no ktoś, pewnie więcej niż jedna osoba, a Waćpan już religię w to mieszasz. A potem zdziwko, że powstają Chrystusowe Armie, czy tam Maryjne..
Jak mają nie powstawać, no jak? Bedą powstawały i rosły w siłę.
Ale czy ktoś mnie rozumie? :(


Na górę
  
 
Post: 18 cze 2019, 20:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
Cytuj:
a się tylko zastanawiam, czy taki chuj - jeden z drugim się do tego przyzna podczas spowiedzi.....?!
I czy to jest grzechem czy może nie. A kradzież klina z pod drzwi to też grzech, czy nie....... :(
No i teraz weż mi wyjaśnij to jakoś tak, bym zrozumiała.
O co kaman z tym grzechem, spowiedzią..żarcik taki, czy może faktycznie masz jakieś poszlaki???

Ktoś zajebał miski, no ktoś, pewnie więcej niż jedna osoba, a Waćpan już religię w to mieszasz. A potem zdziwko, że powstają Chrystusowe Armie, czy tam Maryjne..
Jak mają nie powstawać, no jak? Bedą powstawały i rosły w siłę.
Ale czy ktoś mnie rozumie? :(


Nie ma takiej możliwości by ktoś zrozumiał.
To dlatego że każdy rozumie co innego.
Tak jest od zawsze, pojedynczy człek jest w stanie jedynie popaść w panikę, tylko na tyle go stać.
Grupa człowieków to chaos totalny brak jakiegokolwiek porozumienia i w efekcie panika, prowadząca do zagłady.
Gdy grupa ludzka jest nieco większa bywa że chaos zostanie stopniowo, nieco opanowany a zdarzyć się to może jedynie wtedy gdy dojdzie do podporządkowania grupy przez jakiegoś nawet najgorszego, czy najgłupszego, ale jednak przywódcę.
Niestety, najczęściej elementy panikarskie, knujące przeciw władzy, indywidua izolacjonistyczne, indywidualiści, oportuniści, muszą dać gardło, inaczej patrz wyżej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2019, 20:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stary praktyk pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Obrazek


Przedwczoraj dociąłem taki drzewianny klin by móc pozostawiać drzwi od bloku otwarte
- specjalną "zaporę" która jest przykręcana - zajebali zaraz po zamontowaniu nowych drzwi.
zwykły kawałek drzewa przycięty "w klin".
Wychodzę rano z psem, drzwi zamknięte. Rozglądam się "po okolicy".........nie ma.
A Ty jesteś zdziwiony, że takie fajne, błyszczące miski zginęły........?!
Ja się tylko zastanawiam, czy taki chuj - jeden z drugim się do tego przyzna podczas spowiedzi.....?!
I czy to jest grzechem czy może nie. A kradzież klina z pod drzwi to też grzech, czy nie....... :(

p.s
A może by tak zamontować w pobliżu fotopułapkę jak na niedźwiedzia.......?!
I jak kutasa sfotografują, odszukać a następnie dojebać grzywnę i za tę grzywnę zakupić ...np. 60 misek......!
I podobnie, ale już profilaktycznie ponowić "system".
Następnie kupujemy 120 misek.......i niech kradną..........skurwysyny.
Producent misek zarobi, będzie można wystawić nie 30 a np. 60 miseczek ....zyskają zwierzaki a i miasto nie poniesie strat. Same plusy dodatnie. Czy ja jestem geniuszem czy mi się tylko wydaje...... :roll:


Kolego Praktyku czy ty aby nie komplikujesz sprawy? :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 cze 2019, 20:26 
Jejku Małpa, wróciłam do domu po 10 godzinach pracy, zlituj się..
Chodziło mi o socjologię, a nawet takie socjotechniczne proste zasady.
Ludzie, część ludzi, napierdala na kościół całkiem z tyłka, znaczy przypisuje mu wszelakie zło. Przykład jw.
Religianci to widzą i reagują na te ataki, większym poparciem, armiami boskimi. Chodzi o to, że jedni drugich nakręcają, machinę, a jednocześnie jedni i drudzy uważają, że bronią jedynie swoich praw.
Ta absurd, a raczej wojna światopoglądów już.
Rozumiesz?


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group