forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:18

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 sty 2019, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Zawsze możemy go pożegnać gromkim "oddal się w pokoju".
Unikam mowy nienawiści.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 15:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Wystarczy tego egzemplarza unikać, uschnie bez czytelników.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 15:04 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Kocimir Lilith pisze:
Boruch pisze:
[...] przedni :lol: żart Borucha. :lol:


Żart, jak żart. O mało mnie nie zaćmił(sic!) błyskotliwością.
Zaś przedniość żartu skrojona chyba na miarę i możliwości krawca... :lol:


No to ja odpowiem Panu osobiście i bez przednich żartów chociaż też skroję swoją wypowiedzieć na możliwości krawca (a może na miarę klienta?). Inaczej nie sposób.

1. Oczywiście ze na poważnie. Wszystko co piszę w poważnych tematach jest na poważnie. Ale na poważnie nie znaczy ze tak myślę. W tym konkretnym przypadku poszedłem po prostu tokiem myślenia oponenta czy też oponentów. Wyostrzyłem tylko może trochę i poszedłem dalej niż oni. Bo i umysł mam ostrzejszy i odwagę by dalej iść też. A wpis miał pod pozorem zgody na ich teorie spiskowe o wyrachowanym i zaplanowanym politycznym mordzie na polityczne zlecenie wykazać absurdalność takiego myślenia.

To, że tak i politycy walą i dziennikarze i inne autorytet medialne nie znaczy ze tego na forum Nie oczekiwałem bo to Forum Nie właśnie a nie Sejm czy jakaś telewizornia i ludzie tu z załażenia bardziej inteligentni i mądrzy od nawet o czytelnika czy redaktorów Wyborczej. (od razu uprzedzając pytania czy na poważnie -wyjaśniam, ze to podpucha taka a trochę podlizanie się).

Pomijając już teorie spiskowe, że PiS zaplanował i zlecił aby władzę w Gdańsku przejąc a przy okazji WOŚP zniszczyć - bo to bzdura aż płakać się chce to już same nadawanie tej zbrodni wymiaru politycznego jest co najmniej nierozsądne.
Bo to nadaje rangę nie tylko samej zbrodni ale i zbrodniarzowi. Nobilituje go. Nawet jak w jego własnych oczach.

Bo chyba co innego zamordować z nienawiści żonę,sąsiada w kłótni, staruszkę dla emerytury a co innego dokonać zamachu POLITYCZNEGO!
To stawienie równości czynów mordu na Narutowiczu i na Adamowicza też jest nie mądre i nie uzasadnione. Jak tak dalej pójdzie to będą się dzieci o tych pospolitym bandycie, psychopacie i sadyście co chciał przy okazji rozładowania swoich frustracji i zali zabłysnąć w szkole uczyć.
A ten Stefanek W. to nie Niewiadomski. Może li tylko stan emocjonalny ich zbliża. O Niewiadomskim można powiedzieć, że to patriota, od lat szkolnych w konspiracji, bojownik o wolność Polski, uczestnik wojny Polsko-Rosyjskiej (w kontrwywiadzie), polityk (malarza pominę bo to nic nie ma do rzeczy) od lat związany i sympatyzujący z ruchem narodowym i nacjonalistycznym.

O nim można powiedzieć, ze podjudzony mową nienawiści i nagonką na prezydenta dokonał mordu z pobudek politycznych i w swoim emocjonalnym w skrzywionym mniemaniu patriotycznych. Ale nie bandzior psychopata Stefan W.!!! Kto stawia znak równości to albo nie zna historii, albo manipuluje albo coś u niego ze zdolnościami rozumowania nie tak.

I sami kreujemy bandziora na więźnia politycznego i na bohatera i guru oszołomów kreujemy. Na męczennika sprawy narodowej.



3. Napisałem powyższe zanim nie zacząłeś Kocimirze pluć jadem i jechać po Adamowiczu i innych. Jakieś swoje antyżydowskie teorie zamieszczać. Podłe to posty i przez podłego człowieka pisane. Gdybym wiedział wcześniej to bym się do polemiki z tobą nie zniżył. Dlatego punkt 2. usunąłem. Punkt 1. zostaje bo to wyjaśnienie też dla innych.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 15:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Killashandra Ree pisze:
Wystarczy tego egzemplarza unikać, uschnie bez czytelników.


To chyba słuszna koncepcja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 15:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nie lubicie zdania odmiennego?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 15:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Twoje zdania odmienne zaspokajają nasze potrzeby w stopniu wystarczającym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 15:12 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Boruch pisze:
Jeszcze wczoraj sam namawiałem żeby nie nie zniechęcać gościa. Przepraszam pomyliłem się.


Jak widać Boruchu nie ty jeden. Ja też się pomyliłem aż mi głupio...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 15:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Cytuj:
Ordo Iuris nie chce lekcji o mowie nienawiści
Na informację o lekcjach o mowie nienawiści natychmiast zareagowało Ordo Iuris. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu, zapowiedział, że razem z innymi członkami organizacji przygotują dla rodziców specjalne oświadczenia, którzy odmawiają zgody na zajęcia szkolne zarządzone przez prezydenta Warszawy. 

Wg Konstytucji rodzice są pierwszymi wychowawcami. Oni ochronią swoje dzieci przed politycznym hejtem lepiej niż urzędnicy

Już wiedzą, że to uderzy w nich?

Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... =BoxOpLink



Nie ma się co dziwić. Ordo Iuris oraz jej brat Pro-life zdaje sobie sprawę jakim językiem operuje. Wystarczy sobie przypomnieć wypowiedzi Kai Godek w sejmie, kiedy debatowano nad zaostrzeniem ustawy aborcyjnej i przyrównywanie obecnej sytuacji w Polsce do nazistowskich Niemiec. Może gdzieś jeszcze w Polsce wiszą plakaty rozerwanych płodów, co przecież też jest językiem "naukowego przekonywania" tych organizacji. A jeżeli gdzieś zginęły to tylko na chwilę, bo kiedy nadejdzie czas to zostaną odkurzone i wskrzeszone jak sierp tatowy na okres żniw.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 15:16 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
st1111 pisze:
Nie lubicie zdania odmiennego?


Ja tu jestem od zdania odmiennego

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 15:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dlaczego człowiek który przed śmiercią nie jest wystawiony przez PO do wyborów bo 6 mieszkań budzi wątpliwości po śmierci jest aniołem i działaczem PO?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group