forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 sty 2019, 9:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W Polsce wymiar sprawiedliwości działa na cyngiel pewnego pana Z. I wszystko na ten temat. On jest wybrany w demokratycznych wyborach. Sami sobie zgotowaliśmy takie dziś i może jutro. Do kogo pretensje? I to za co? Za obietnice i "program", którego nigdy nie było. Warto było?

Polak myśli tak - co mnie tam obchodzi, że ktoś z polityków dostaje pogróżki a władza traktuje to lekko, ważne jest, że ja dostałem parę złotych, o których wcześniej marzyć nie mogłem. Problem pojawia się wtedy, kiedy pojedynczą osobę dotknie coś takiego jak prezydenta Adamowicza, względnie inna niesprawiedliwość.

Można byłoby zrozumieć, że społeczeństwo daje się oszukać hochsztaplerom politycznym, bo są nowi w polityce. Ludzie zachwycili się nowym. Ale przecież Kaczyńscy nie byli nowymi ludźmi. Od jakiegoś czasu dali znać o sobie i pokazali kim są. Rządzili nawet. To była przecież jedna wieka awantura. I co, jakie wnioski? Żadnych. Jak lemingi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 10:50 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
I teraz i ten Polak co go nie obchodzi i o chlebie nie o wartościach myśli a potem tragedia. Też winny jak widzę bo za parę złotych, o których wcześniej marzyć nie mógł, stworzył problem, ze kogoś dotyka coś takiego.

Boruch pisze:
I co, jakie wnioski?.


Ukarać Polaka!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kaczyński, niestety, nie potrafi wyjść poza swoje obsesje.
Dał znak swoim, że żadnego łagodzenia nastrojów nie będzie, a podziały jeszcze wzrosną.

KACZYŃSKI NIE WZIĄŁ UDZIAŁU W MINUCIE PAMIĘCI DLA ADAMOWICZA. DO SEJMU WSZEDŁ CHWILĘ PÓŹNIEJ


http://polityczek.pl/uncategorised/9851 ... 2IhcUWSRns

I w temacie mowy nienawiści.
Czy ten osobnik został już zatrzymany?

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 11:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
I teraz i ten Polak co go nie obchodzi i o chlebie nie o wartościach myśli a potem tragedia. Też winny jak widzę bo za parę złotych, o których wcześniej marzyć nie mógł, stworzył problem, ze kogoś dotyka coś takiego.

Boruch pisze:
I co, jakie wnioski?.


Ukarać Polaka!



Proszę nie manipulować. Ile razy mam opisywać swoją opinie na ten temat? Za co karać? Polacy sami wymierzają sobie karę podejmując tak błędnie oczywiste decyzje jak popieranie Kaczyńskiego i Zjednoczoną Prawicę. Dla mnie pierwsze to sprawiedliwość i prawo równe dla wszystkich a potem dostatek. Bo jak ktoś o tym zapomina o wartościach to łatwo wpaść w pułapkę tak jak wielu Polaków wpadło.

Dla mnie nie ma tłumaczenia, że wielu Polaków wybrało PiS bo ci obiecali im 500+. To nie jest argument. Każdy Polak znał Kaczyńskiego, wiedział jak zachowywali się rządząc w roku 2005 - 2007, wiedział jak po chamsku i z jakim wyrafinowaniem manipulowali wydarzeniami, jak oczerniali przeciwników politycznych i Polaków. Niestety moim Rodakom coś przyćmiło rozumy.

Może to nas konserwatyzm, może pseudo wiara katolicka - nie wiem. Zagubiliśmy poczucie co jest najważniejsze dla człowieka.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 12:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Kaczyński, niestety, nie potrafi wyjść poza swoje obsesje.
Dał znak swoim, że żadnego łagodzenia nastrojów nie będzie, a podziały jeszcze wzrosną.

KACZYŃSKI NIE WZIĄŁ UDZIAŁU W MINUCIE PAMIĘCI DLA ADAMOWICZA. DO SEJMU WSZEDŁ CHWILĘ PÓŹNIEJ


http://polityczek.pl/uncategorised/9851 ... 2IhcUWSRns

I w temacie mowy nienawiści.
Czy ten osobnik został już zatrzymany?

Obrazek



Znając Kaczyńskie będzie chciał całą tą tragedię wykorzystać dla swojej władzy. Już są pierwsze decyzje. Kaczyński zdecydował podobno, że w nowych wyborach na prezydenta Gdańska PiS nie wystawi swojego kandydata. Trzeba pamiętać, że Adamowicz został wybrany na prezydenta Gdańska z ramienia WdG. Tak więc mamy tu prawdopodobnie lisi wybieg Kaczyńskiego. On wie, że żaden PiSowsski kandydat nie ma tu szans. Czeka teraz co zrobi PO. Jak pies ogrodnika sam nie zeżre i drugiemu nie da.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 12:18 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
I w temacie mowy nienawiści.
Czy ten osobnik został już zatrzymany?

A ktoś go zgłosił?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 12:18 
W telewiozrni właśnie wypowiadała się babka z więzienia, w którym siedział wcześniej morderca Adamowicza. Był wcześniej badany przez psychiatrów, ale ci nie stwierdzili konieczności izolacji w szpitalu, czy konieczności jakiegoś specjalnego trybu postępowania. W dodatku sam skazany nie wykazywał zachowań agresywnych, był ''regulaminowy'', generalnie nic nie wzkazywało na to, że może kogoś zabić.


Na górę
  
 
Post: 16 sty 2019, 12:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wszyscy jesteśmy laikami w tym zakresie. Nie wiem jaka była decyzja psychiatry czy psychiatrów. Ale dla mnie ten człowiek stanowił zagrożenie dla innych. I to realne. Podejrzenie, że może komuś zrobić krzywdę, lub w ostateczności zabić jest fakt, że napadając na banki używał broni. Wprawdzie gazowej ale jednak broni. Stąd już niedaleka droga do broni palnej.

Wg mnie chyba zlekceważono zagrożenie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 12:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Boruch pisze:
Komandor pisze:
I teraz i ten Polak co go nie obchodzi i o chlebie nie o wartościach myśli a potem tragedia. Też winny jak widzę bo za parę złotych, o których wcześniej marzyć nie mógł, stworzył problem, ze kogoś dotyka coś takiego.

Boruch pisze:
I co, jakie wnioski?.


Ukarać Polaka!



Proszę nie manipulować. Ile razy mam opisywać swoją opinie na ten temat? Za co karać? Polacy sami wymierzają sobie karę podejmując tak błędnie oczywiste decyzje jak popieranie Kaczyńskiego i Zjednoczoną Prawicę. Dla mnie pierwsze to sprawiedliwość i prawo równe dla wszystkich a potem dostatek. Bo jak ktoś o tym zapomina o wartościach to łatwo wpaść w pułapkę tak jak wielu Polaków wpadło.

Dla mnie nie ma tłumaczenia, że wielu Polaków wybrało PiS bo ci obiecali im 500+. To nie jest argument. Każdy Polak znał Kaczyńskiego, wiedział jak zachowywali się rządząc w roku 2005 - 2007, wiedział jak po chamsku i z jakim wyrafinowaniem manipulowali wydarzeniami, jak oczerniali przeciwników politycznych i Polaków. Niestety moim Rodakom coś przyćmiło rozumy.

Może to nas konserwatyzm, może pseudo wiara katolicka - nie wiem. Zagubiliśmy poczucie co jest najważniejsze dla człowieka.


Wyjasnienie jest bardzo proste, dziala w ramach kazdej nacji i zostalo fachowo opisane. Jest z powodzeniem wykorzystywane przez populistow a opiera sie na bardzo prostej zasadzie kolejnosci zaspokajania potrzeb. Najwazniejsza potrzeba dla czlowieka jest ta materialna.
Szczegoly pod haslem hierarchia potrzeb Maslowa.
Masz pan odpowiedz co i dlaczego przycmiło rozumy.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 sty 2019, 13:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie jest to jednak powód aby człowiek posiadający rozum dał sobą manipulować.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group