forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 22:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 sie 2017, 13:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Polak potrafi. :lol: :lol: :lol:

Polak doprowadził do katastrofy w Czarnogórze! Wywołał pożar zagrażający życiu całego miasta, bo... "chciał zasygnalizować, że się zgubił"


O Polakach spędzających wakacje za granicą powstało już wiele memów, żartów, a nawet kabaretowych skeczy. Śmiejemy się głównie z naszych przyzwyczajeń, ale również stroju i często ubogiej znajomości języka. Historia, która wydarzyła się ostatniej nocy w Czarnogórze jest jednak mało zabawna.

W jednej z tamtejszych miejscowości turystycznych o nazwie Susajn z początkowo nieznanych przyczyn zapłonął las. Szybko rozprzestrzeniający się ogień dotarł do pobliskich domów, zagrażając życiu mieszkańców miasta.

Okazało się, że za pożarem stoi Polak - Dawid S., który w ten sposób chciał zasygnalizować, że się zgubił. Turysta został znaleziony około godz. 23. Jak podaje portal Mondo.me, mimo, że był w górach, miał na nogach plażowe klapki.

Dzięki sprawnej akcji strażaków, nikomu nie stało się nic poważnego. Spaleniu uległo jednak kilkaset drzew.

Odnaleziony mężczyzna został aresztowany.


I jeszcze nie ma protesta naszego ms-zeta, że prafdziwy kato-polak jest przesladowany w Czarnej dziurze, tfu Górze ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2017, 15:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Dlaczego Oni?



A dlatego :lol: :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2017, 15:23 
Boruch pisze:
Jak piszę w moich wpisach, wprawdzie nie zawsze, że Polacy to idioci, no ściślej panie Boruch, pewna ich część, poza panem polarem, to zostałem nazwany "chujoza", "oszołom", itp.

No i co nie mam racji, że jest pewna dość znacząca grupa, która wizerunkowo rzutuje nam na postrzeganie przeciętnego Polaka na świecie?

ps.

A chociażby spojrzeć przez pryzmat polityki i te obrazki oczywiście odpowiednio "zmanipulowane", które wkleił kolega Wielki, dlaczego są tworzone? Bo polski polityk reprezentant suwerena przecież, to super dureń, kanalia i psychol. Czyli idioci. :mrgreen:


Trafiłem co kołku?
Wyjebali z posadki.
:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=BD7DCepoKU4


Na górę
  
 
Post: 31 sie 2017, 15:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Boruch pisze:
Jak piszę w moich wpisach, wprawdzie nie zawsze, że Polacy to idioci, no ściślej panie Boruch, pewna ich część, poza panem polarem, to zostałem nazwany "chujoza", "oszołom", itp.

No i co nie mam racji, że jest pewna dość znacząca grupa, która wizerunkowo rzutuje nam na postrzeganie przeciętnego Polaka na świecie?

ps.

A chociażby spojrzeć przez pryzmat polityki i te obrazki oczywiście odpowiednio "zmanipulowane", które wkleił kolega Wielki, dlaczego są tworzone? Bo polski polityk reprezentant suwerena przecież, to super dureń, kanalia i psychol. Czyli idioci. :mrgreen:


Trafiłem co kołku?
Wyjebali z posadki.
:lol:

https://www.youtube.com/watch?v=BD7DCepoKU4



Nie zwykłym rozmawiać z idiotami, ale zrobię tym razem wyjątek. Zapytam najpierw czy czasem od kilku dni nie ma Pan sraczki w temacie Boruch? Bo tak mi się wydaje. Jeżeli tak to korek w dupę może pomoże.

Po drugie niczego nie straciłem. Od kilku lat jestem "szczęśliwym" pańskim utrzymankiem, czyli ZUSu. Na dodatek nic mi Błaszczak nie zabrał a wręcz przeciwnie dołożył. Głupolu. :P

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2017, 15:56 
Czytasz miszcza polara...wiem, wiem...Zawsze to wiedziałem. :lol:


Na górę
  
 
Post: 31 sie 2017, 16:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
polar pisze:
Czytasz miszcza polara...wiem, wiem...Zawsze to wiedziałem. :lol:



Nie licz na nic więcej. Twoja sraczka mnie przeraziła. Odwodnić się możesz.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2017, 17:25 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Polar, a ty nie świętujesz z Beatką i Dudą rocznicy wyzwolenia robotnika spod jarzma sowieckiego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2017, 17:40 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Coś chyba ich do końca nie wyzwolili:

Cytuj:
W 2017 roku w Polsce istnieje zakład, którego pracownicy otrzymują wypłaty w wyrobach szklanych. Są zmuszeni chodzić po sąsiadach, usiłując sprzedać kryształy i karafki. Pracodawca zalega im z pensjami od wielu miesięcy. Niektórym nawet 40 tys. zł.- To istny kryminał. Nie wierzę, że to wszystko dzieje się naprawdę. Wierzyłem zawsze, że istnieje coś takiego jak prawo i chroni ono człowieka, ale teraz straciłem już nadzieję – powiedział jeden z oszukanych pracowników- To się nie-ludzie, oni stawiają sobie nowe domy, a my nie mamy z czego żyć – mówiła pracownica zakładu w programie interwencyjnym w Polsat News.

http://strajk.eu/czy-to-nie-hanba-parti ... zawierciu/

Z protestującymi spotkała się radna pis Małgorzata Benc, radna i członkini Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiej "Solidarności". Jej zdaniem pracownicy, którzy nie otrzymali wynagrodzenia, sami są sobie winni, bo: "Mogli nie przyjść do tej pracy".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sie 2017, 22:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
i ja mu sie , kurwa, nie dziwie

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 wrz 2017, 13:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Tak, Polacy to specyficzny naród. :lol: :lol:

Polacy chcą udowodnić, że... Ziemia jest płaska

Przedstawiciele Towarzystwa Płaskiej Ziemi postanowili zorganizować wielką zbiórkę pieniędzy, aby potwierdzić głoszone przez siebie teorie. Rozpoczęli zbieranie pieniędzy na zakup bezzałogowego drona badawczego.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017 ... st-plaska/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group