forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 10:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 136  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 mar 2019, 13:46 
A ja was wszystkich kocham!!! Po prostu!!!


I ODPIERDOLCIE SIĘ ODE MNIE !!! :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 21 mar 2019, 14:12 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Tak.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 15:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A ja też wszystkich tu kocham. Najwięcej tych, którzy mnie mają tu za idiotę. :)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 17:19 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Jest potrzebna kontrrewolucja katolicka. Jedynie Kościół potrafi powiedzieć, że trzeba się opamiętać, jeśli chcemy przekazać dalej najlepsze wartości kultury europejskiej. Nie możemy powiedzieć, że nas to nie obchodzi. Konieczna jest mobilizacja mężczyzn, którzy czują się odpowiedzialni za swoje rodziny i dzieci, które mogą stać się ofiarami wielkiej krzywdy - cytuje słowa Jędraszewskiego katolicki portal niedziela.pl.

Ta zaśmiardła w kłamstwie i złodziejstwie gnida jawnie nawołuje do agresji!
Widział kto większego śmiecia?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 17:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak, ten prawdziwy mensizna, to jest prezes Kaczyński. On jeden może obronić nasze dzieci. :lol:

Kurwa co za kraj.

Wczoraj spotkałem na mieście moją znajomą, z którą to we wczesnych latach solidarnościowych przemian wraz z moją koleżanką maużonką spędzaliśmy czas bawiąc się, ciesząc czasem pełnym nadziei, optymizmu, upajając się patriotyczną kąpielą. I wtedy mawialiśmy w jakich to ciekawych czasach przyszło nam żyć. Wczoraj oboje stwierdziliśmy, że to było wszystko chuj. Dziś to są dopiero czasy. No bo jak tu nie rzec słów zachwytu, kiedy przeczyta się tekst wypierdziany przez takie zero jak ten sutannowy łachmyta?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 18:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Tak, ten prawdziwy mensizna, to jest prezes Kaczyński. n jeden może obronić nasze dzieci. :lol:
Kurwa co za kraj.

masz tu prawdziwą „warę”..

Obrazek

dziadka bez własnych dzieci i wnucząt.

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 18:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niepozornie wygląda.................ale to prawdziwy s........................n

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 20:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
maerose pisze:
Cytuj:
Jest potrzebna kontrrewolucja katolicka. Jedynie Kościół potrafi powiedzieć, że trzeba się opamiętać, jeśli chcemy przekazać dalej najlepsze wartości kultury europejskiej. Nie możemy powiedzieć, że nas to nie obchodzi. Konieczna jest mobilizacja mężczyzn, którzy czują się odpowiedzialni za swoje rodziny i dzieci, które mogą stać się ofiarami wielkiej krzywdy - cytuje słowa Jędraszewskiego katolicki portal niedziela.pl.

Ta zaśmiardła w kłamstwie i złodziejstwie gnida jawnie nawołuje do agresji!
Widział kto większego śmiecia?



Zaskakujace słowa krytyki ksieży pedofili z ust biskupa. mam nadzieje że odpowiedzialni mężczyźni posłuchają i sie zmobilizują i zrobią porządek z tą kurewską mafią, z Jedraszewskim na czele.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 mar 2019, 20:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wierzy Pani w takie cuda? Ja nie, bo akurat takie w tym kraju są niemożliwe. Jakiś krwawiący wafel tak.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2019, 2:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Pan waginosceptyk z partii wiosna, ten którego GPC posądza o obsceniczne praktyki i o oferowanie usług seksualnych na portalu internetowym.
https://gpcodziennie.pl/36801-obsceniczne-praktyki-partnera-biedronia.html#.VM6pRizdhkh

Ujawnił zamiary partii. Wywiad ukazał się w polskojęzycznej gazecie pana michnika, mianowicie partia pana Biedronia zamierza stanowczo wystąpić przeciwko swobodzie wypowiedzi.
Zbytnią poufałość, nadmierną, egzaltację/fobię, partia zamierza karać więzieniem.
W tym celu "Wprowadzimy takie przepisy ..... że każdy ..... zostanie ukarany z więzieniem włącznie"
"I każdy Kaczyński tak samo jak Kowalska czy Wiśniewski pójdą do wiezienia."

Z kolei, Szef MSW, martwi się że niedługo, jak tylko partia waginosceptyków przejmie władzę, za artykuły w gazetach jak ten: https://www.wprost.pl/408427/Wyznanie-syna-gejow-Gwalcili-mnie-nazmiane Waginopozytywni będą wsadzani do pierdla. Ku uciesze waginosceptyków? :o


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1355 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 136  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group