forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:49

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 133  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 11:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
kowalew pisze:
Dajcie sobie spokój, nie kłóćcie się :!: bo puszczacie wodę na młyn którego nie jesteście właścicielami. Wy tracicie zdrowie, inni na tym korzystają.
Na dołach drabiny społecznej na których podejrzewam jest nas większość, wystarczy postarać się żyć zgodnie z prostą i możliwą do realizacji zasadą < żyj i staraj się dać żyć innym>

Masz słuszność.
Dodam tylko Wielebnej Malinie, rzeczniczce miłości bliźniego i tolerancji - że na forum "Wiara" jako ateista-heretyk byłem tylko dwa tygodnie - w tym załapałem trzy ostrzeżenia za głoszenie ateistycznych teorii i uprawianie herezji.
Takie to u nich pojęcie tolerancji. Zresztą mają tego w historii co niemiara: inkwizycja, konkwista, wojny krzyżowe czyli nawracanie ogniem i mieczem. Bo jak orzekł był natchniony niewątpliwie Duchem Świętym jako nieomylne magisterium Kościoła - papież św. Grzegorz XIII (1572-1585)
„Ci którzy służą innemu Bogu niż nasz i wyznają inną religię, muszą być wytępieni ogniem i mieczem, a ich miasta zniszczone i spalone”
=========
A przecież Kościołem rządzi tak wówczas jak i dzisiaj ten sam Duch Święty.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 11:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
moge zrozumiec ze ludzie potrzebuja wiary, wiary i nadzieii ze cos tam po zejsciu z tego padolu jest, ale gloszenie ze jakis starszy facet wszystko to co nas otacza stworzyl w szesc dni a sodmego odpoczywal to troche przy dzisiejszym stanie ludzkiej wiedzy, dziecinne.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 12:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Ja bym to podsumowala parafrazą tekstu popularnego wsrod wierzacych - a niech sobie wierzy w co chce, tylko niech sie z tym nie obnosi :lol: :lol:

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 12:33 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Dodam: i niech nie próbuje mi czegokolwiek narzucać.
A wierzyć może sobie w krasnoludki i Wróżkę Zębuszkę, dokładnie tyle samo sensu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 13:39 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I ja również bym się pod tym podpisał.
Tyle, ze cóż ja biedny robak znaczę...... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 14:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Dajcie spokój Malinie. Ona taka sama wierząca jak i ja. To koniunkturalistka. Zatem pierwsze słowo z trzech, Bóg, honor i ojczyzna, mamy załatwione. Jej honor już przez te naście lat lekko poznaliśmy, czyli drugie załatwione. Została ojczyzna. Jej ojczyzną powinna być Kanada, gdyż chyba prawie całe dorosłe życie tam spędziła. Teraz w bluzce białoczerwonej będzie nas patriotyzmu uczyć. Urocze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 15:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Malina pisze:
Ty jesteś jednak debilem. Wierzę w Boga i nie zamierzam ani się tego wstydzić ani też ukrywać. Ty możesz wierzyć sobie w co chcesz bo mnie ty "koło dupy latasz". Ale odjeb się z łaski swojej od mojej wiary.


Pozwolę sobie na wypowiedź - czy ja dobrze czytam? Osoba wierząca tak się wyraża? Jak to dobrze, że ja już dawno przejrzałem tych tzw wierzących. Kompromitujesz się kobieto. Ale u was tam w zborze jest przyjęte, że wyspowiadasz się, odpokutujesz i dalej od idiotów możesz, choć sama niezgorszą jesteś. Zazwyczaj tak jest, że idiota nie wie że jest idiotą. Z tym jest podobnie jak z durniem u Kisiela.

Pomijając już obsceniczne zachowania tzw "wierzących". Pozwolę sobie wrócić do pewnej sprawy. Kiedyś otrzymałem bana na tym forum za co pretensji nie mam. Bo mi to zwyczajnie zwisa nacią. Z terrorem się nie dyskutuje. Nikogo debilem nie nazwałem, nikogo nie obsobaczyłem. Zachowałem się normalnie jak na standardy tego fo. Za to sam zostałem nazwany debilem. Podobnie jak kolega IroB. Może dlatego że on jest niewierzący tak samo jak i ja. Dziś to zrozumiałem. Tak więc sądzę, że na tym fo panują właśnie takie zasady - jak ktoś jest wierzący to może kogoś nazwać debilem i gorzej. Trollować od rana do nocy jak wierząca pani Malina. Bo mu wolno. Bana nie dostanie. Tak jak prezesowi pewnej partii też wiele wolno. Na tym forum obowiązują zasady wyjęte z Jędraszewskiego i z Nowogrodzkiej. Oto wierząca się znalazła tak więc ma prawo debilem nazwać kogo chce.

Przy okazji pozdrowienia Panie IroB. Trzym się Pan. Jesteś Pan tu jako jeden z nielicznych wart szacunku. A tak w ogóle Pan to masz zdrowie żeby tu z tymi wierzącymi się ocierać. Daj se Pan spokój. Zrób Pan to co ja. Wtrącam się tylko wtedy jak mnie kto porządnie wkurwi. Tak wkurwi bom niewierzący.

I bez odbioru jakby kto chciał. A szczególnie ta wierząca dama.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 16:01 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
O ile pamiętam, Malina też kiedyś dostała banana. Ale nie jako męczennica za wiarę, tylko za inne, wyjątkowo wstrętne i poniżej wszelkiego poziomu wpisy, babrające się w prywatnym życiu użytkowników. Co prawda, była wtedy wojującą marksistką i feministką.
Ale osobowość nie ma poglądów, to raczej sprawa charakteru i mikrych możliwości szarokomórkowych. I tu nic się nie zmienia.
Olewam oraz ignoruję, bo pewien gatunek ludzi dla mnie nie istnieje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 16:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
odpozdrawiam pana panie Boruch, ja tu juz z zasiedzenia no i czekam by spalnic przepowiednie ze to wlasnie ja tu kiedys zgasze swiatlo :)

Dodam tylko ze TYLKO trafine czyli prawdziwe epitety mnie wkurwiaja, zreszta tak maja wszyscy ze tylko ich prawda boli, tak mysle......sam osobiscie mam o sobie jak najlepsza opinie a pierdolenia zeby poczekac az ocenia Cie inni uwazam za manipulacje ze strony tych innych, tu podzielam w duzej mierze opinie pana Kowalew.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 20:38 
Włączyłam telewizor i obejrzałam wywiad min. z udziałem Pani Senyszyn.
Pani Senyszyn udowadniała, że mężczyźni masowo rezygnują z pracy, bo zarobkują robieniem dzieci. Jeszcze w momencie kiedy 500 plus na pierwsze dziecko, było uzależnione od dochodów, takie twierdzenie było bzdurą. A było, bo ile ten facet musiał zarabiać żeby rezygnować z pracy dla zysku 500 zł? Nieważne...Mogło przejść w kręgach mało kumatych.
Czym jest dzisiaj takie twierdzenie, jak nie eksplozją głupoty?
Nadziwić się nie mogę, jak to naród nasz kretynieje i to z każdej strony.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 133  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group