forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 19:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 133  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 08 lis 2019, 23:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
.


Załączniki:
EI30VOtWsAAYDJ_.jpeg
EI30VOtWsAAYDJ_.jpeg [ 169.47 KiB | Przeglądany 2355 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 8:55 
IroB pisze:
wow, wierz sobie w co chcesz, ale to ze wierzysz w ???? to cie jeszcze nie upowaznia by mi mowic debilu, chociarz mam w dupie twoje prostackie epitety ty wierzaca intelgecjo tego samego gatunku, sie nie da , kurwa, wypisac...wezna cie sila od tylu..... bogiem, honorem, ojczyzna......niestety mniejszosc ma zawsze przejebane, szukam sojusznikow!!!!!


A jak cię nazwać inaczej niż debilem? Co napiszesz, to wszystko jakby z psychiatryka pisane.
I dla mnie Bóg, Honor, Ojczyzna to ważne elementy życia. Ty możesz sobie wołać Hail Hitler, tylko u siebie tam w tej twojej ojczyźnie.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 8:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
dla mnie jestes glupia stara krowa, moja ojczyzna to ta planeta i w odroznieniu..... nie mam bogow i nie klekam przed nikim ani nikomu nie wolam jarek,jarek, kurwa, baranico.

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 9:07 
korbaczeska pisze:
Kogo ja oceniam? Sama sie okreslilas.
W przeciwienstwie do niewierzacych, wierzacy lubia mowic innym jak maja zyc i wpierdalaja sie ze swoja wiara w kazdy niemal aspekt codziennosci, wiec trudno zebym nie miala wyrobionego zdania na ich temat. Niewierzacy po prostu sobie zyja swoim zyciem.


99% tu piszących, czytających siada do stołu w Boże Narodzenie, łamie się opłatkiem z najbliższymi, śpiewa kolędy, w Wielkanoc święci dary w koszyczku i dzieli się jajkiem, byli ochrzczeni,
mają ślub kościelny, byli u Komunii, chrzcili swoje dzieci, wnuki i prawnuki i chodzą do kościoła. I ty chcesz mnie przekonywać o niewierzących jak to sobie żyją? Czy napisałam tu kiedyś coś w stronę niewierzących? Nie, jak do tej pory stanęłam tylko w obronie wierzących, których tu wiarę poniewiera sie przy byle pretekscie. Nie dyktuję ci jak masz żyć, co masz robić ze swoim życiem. Ale tylko swoim.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 9:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
ale tylko dlatego ze juz nie jest sredniowiecze, gdyby wam tylko pozwolono to ..........

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 11:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Cytuj:
wierzących, których tu wiarę poniewiera sie przy byle pretekscie.


Tak czekalam kiedy padnie "argument" o przesladowaniach :D .
Tobie sie popieprzylo poniewieranie z krytyką, zreszta nie tylko tobie, wiekszosc wierzących ma z tym problem.
Stąd sie pozniej biora pierdolenia o rzekomych profanacjach, przesladowaniach, obrażaniu itp. bzdury.
Ja sobie krytykuje, mam do tego prawo. A ty musisz z tym żyć.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 11:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
nie musi!!! moze sie udac do ojca wszchmogacego na skarge :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 11:27 
IroB pisze:
ale tylko dlatego ze juz nie jest sredniowiecze, gdyby wam tylko pozwolono to ..........


ale tylko dlatego że źli ludzie są wszędzie, w tym i w Watykanie. Ba, tam właśnie jest ich moim zdaniem wyjątkowo dużo. Bo niestety ale tak mi jakoś z moich przemyśleń wychodzi, że dany nam przez przyrodę instynkt życia jest nierozerwalnie związany jest z agresją i sprytem - zaradnością życiową. Czyli jest to raj dla inteligentnych osobników pasożytujących na reszcie. Hierarchia władzy politycznej czy religijnej jest nierozerwalnie związana (w związku z tym co napisałem wyżej) z selekcją negatywną z punktu widzenia tego problemu przez ogół społeczeństwa. Im wyżej tym są to osobnicy bardziej bezwzględni w swoich żądzach. I tak widać musi być - zlikwidujecie Watykan , kardynałów, rabinów, imamów, to osobnicy im charakterem podobni zwiększą pulę pasożytów rywalizujących na innych poletkach. Będzie ich więcej w Brukseli, w otoczeniu Białego Domu i Kremla na przykład. A jako ludzie pomysłowi znajdą inne sprytne sposoby aby resztę wydudkać.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 11:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Malina!
Jeżeli chcesz mieć obraz Kościoła w którym tkwisz po same uszy a może i wyżej to wysil się - to znaczy przełam usakralnione spojrzenie i poczytaj ostatniego raportu Frederica Martela "SODOMA", który tak pisze:"Rozmawiając z kardynałami, biskupami i księżmi, którzy pracowali z nim (JaPa2) podczas bardzo długiego pontyfikatu, odkryłem jego drugą - ponurą - twarz. Był to papież otoczony intrygantami, szumowinami, w większości nieujawnionymi gejami, publicznie często homofobami, nie mówiąc o tych, którzy chronili pedofilów".
Książka, która po raz pierwszy ujawnia, co naprawdę kryje się za podwójnym życiem hierarchów Kościoła, wyznawców boga Ojca wew Trójcy z Jezusem Chrystusem na czele. To nie może być jego Kościół - to pomiot samego Szatana.
++++++++++
Jak to może być, że święty za życia, prorok naszych czasów, Wielki Heros Cnót Wszelakich, cudotwórca, wspierany mądrością i roztropnością Ducha Świętego a nawet całej Trójcy - tej watykańskiej zarazy nie rozpoznał?
W jakiego oni Boga wierzą - w tego samego co Ty?
Były zakonnik - już nie wierzy w Boga -
" ... - ta książka jest rezultatem zdziwienia, że tak archaiczna i zakłamana instytucja zachowuje tak silne wpływy. Być może był to ostatni moment, by uchwycić mechanizmy funkcjonowania watykańskich struktur. Do tej pory nikt tak o Watykanie nie pisał. Być może dlatego, że tylko francuski socjolog potrafił stawiać takie pytania, które rozwiązały języki."
Stanisław Obirek (ur. 21 sierpnia 1956 w Tomaszowie Lubelskim) – polski teolog, historyk, antropolog kultury, profesor nauk humanistycznych, profesor zwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego, były jezuita.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 09 lis 2019, 11:34 
Dajcie sobie spokój, nie kłóćcie się :!: bo puszczacie wodę na młyn którego nie jesteście właścicielami. Wy tracicie zdrowie, inni na tym korzystają.
Na dołach drabiny społecznej na których podejrzewam jest nas większość, wystarczy postarać się żyć zgodnie z prostą i możliwą do realizacji zasadą < żyj i staraj się dać żyć innym>


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 133  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group