forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 10 kwie 2020, 19:06

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Awatar użytkownika

Czarna_Mańka pisze:
To jak to będzie z cenami prądu od stycznia 2020?

Ktoś, coś?

To będzie noworoczny prezent od PiS-lamu, zatem dowiemy sie po fakcie. Myślę, że jakieś 20-30 % w góre.

Awatar użytkownika

W dniu 11 stycznia Sakiewicz zrobił KONTRMANIFESTACJĘ przeciw 1000 TOGOM >

Załącznik:
Kontr manifestacja PiS-lamska marszu 1000 tug. 11.01.2020.jpg
Kontr manifestacja PiS-lamska marszu 1000 tug. 11.01.2020.jpg [ 80.21 KiB | Przeglądany 842 razy ]

Załącznik:
11.01.2020 - kontrmanifestacja.jpg
11.01.2020 - kontrmanifestacja.jpg [ 55.04 KiB | Przeglądany 842 razy ]

Awatar użytkownika

Cus male poparcie ma nasza wladza :shock:

Straszny tłum. :mrgreen:

Awatar użytkownika

WLR pisze:

To długa historia. Jeszcze za komuny chciałem wyjechać z Polski na zachód. Urodziłem się w Sopocie.
Koledzy mieli ojców marynarzy, którzy przywozili do Polski rzeczy, o których istnieniu nie miałem pojęcia.
Egzotyczne owoce, napoje, słodycze, ubrania i filmy na taśmie 8mm. Właśnie na tych filmach zobaczyłem
kolorowy świat "zgniłego zachodu" - jachty w Monako, mieszkania w Szwecji, ulice pełne samochodów w
Niemczech. Chciałem żyć jak młodzież we Francji, Niemczech, Anglii, czy kuzynka w Szwecji. Postanowiłem
nie uciekać, tylko wyjechać w miarę legalnie, a że pochodzenia faszystowskiego nie miałem, to musiałem
się starać o paszport zwyczajną drogą. Nie było zgody, bo podlegałem pod WKU, więc postanowiłem
odwalić wojsko i mieć tzw. uregulowany stosunek do służby. No i poszedłem do armii bez odraczania.
Niestety przy wyjściu do cywila wbiły mi mundurowe skurwysyny w akta adnotację, o zakazie wyjazdu za
granicę na 5 lat. I z planów dupa. Zakaz minął w 89 roku, ale wtedy system się obalił i zaświtała nadzieja,
że i w Polsce może będzie można mieć paszport, a nawet prywatna fabrykę. Wilczek namawiał - "Bierzcie
sprawy w swoje ręce" i " Wszystko co nie jest zakazane, jest dozwolone". No to wziąłem sprawy w swoje
ręce i tak minęło mi 30 lat czekania na normalny kraj. Pamiętam, jak na początku za Wilczka było coś z
osiem państwowych koncesji, a pozostała działalność polegała na zgłoszeniu. Już za Balcerowicza było
koło sześćset, potem VATy, akcyzy, podatki od deszczu, długich spodni, rudych włosów, paliwowy, drogowy
i chuj wie od czego jeszcze. Trzy kontrole skarbowe w roku minimum, aż w końcu dostałem karę, za
niezapłacenie podatku za urządzenie, które sobie sam zaprojektowałem i zbudowałem, bo hieny stwierdziły,
że się tym wzbogaciłem. Trwałem w tym Matrixie 30 lat, a moje dzieci dorastały i widziały, że to nie jest
kraj dla normalnych ludzi. I córki dorosły, wyjechały za granicę. Tam urodziły wnuki i nie zamierzają nie tylko
wracać, ale nawet wakacji w Polsce spędzać, bo jak twierdzą słusznie, to nie jest kraj dla normalnych ludzi.
Teraz mam firmę w Wielkiej Brytanii, tu płacę podatki i ubezpieczenie. Do lekarza nie czekam więcej niż
5 minut. Jagnięcą gicz w Tesco kupuję taniej niż w Polsce. Piwo w bubie kosztuje mnie 50 pi więcej niż
w markecie. Urzędnika nie oglądam na oczy. Dlatego zwijam się z Polski zupełnie. Mieszkanie córki w Sopocie
już sprzedane, a ja jeszcze pakuję swoje graty i czekam na maturę syna, żeby go zabrać. Poleciłem się
pochować na urokliwym cmentarzyku w WB, żeby dzieci nie musiały do klechistanu przyjeżdżać z musu, bo
z własnej woli nawet na wakacje nie lubią. To nie jest kraj dla normalnych ludzi.

Oooo...znalazłam, to jest martyrologia niedocenionego geniusza, która wyjaśnia
jego nienawiść do Polski i Polaków.
Tyle nieszczęść go tutaj spotkało :mrgreen:

Szkoda, że nie wyjaśnił po cholerę lezie po raz kolejny na polskie, niszowe forum.
I to takie, na którym nie mógł banować po uważaniu
i co gorsza nikt mu nie chciał płacić za moderowanie, choć tego oczekiwał.

A nie lepiej się angielskiego nauczyć w tym czasie?
Na frustrację to może jakiś angielski lekarz by coś pomógł? w końcu to tylko 5 min czekania.

Coś mi się widzi - Wiarek, że ta Pani Cię nie lubi więc żadne Twoje tłumaczenie nie pomoże.
Weź i sobie odpuść......bo to na nic.......ona i tak wie lepiej........ :(

Awatar użytkownika

Weź się nie wtrącaj, bo on nie lubi nas wszystkich, a nawet nienawidzi, a to juz mocne słowa.

Ta jest!........ :lol:

p.s
Ale swoje zdanie wolno mu mieć....?! ;)
Już mnie nie ma........!

Awatar użytkownika

stary praktyk pisze:
Ta jest!........ :lol:

p.s
Ale swoje zdanie wolno mu mieć....?! ;)
Już mnie nie ma........!

tylko jesli jest poprawne :) :) :)

Awatar użytkownika

Na pewno poprawne bo po BREXITCIE - dającym nareszcie pełną wolność i swobodę.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.