forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 133  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 10:47 
Wystrzelać również niechlujów: weterynarzy, inspektorów sanitarnych no i pracowników chlewni którzy w nocy kłusują a w dzień roznoszą w miejcu pracy zarazki :lol:

A tak na poważnie. Dzięki Panie Stanax za kontrę. Rzadko mi się to zdarza że wpisuję się w styl tego forum, no i zdarzyło się to właśnie parę komentarzy wyżej. Ja dobrze wiem w jakim kraju żyję, znam zalety i wady moich rodaków. I wiem jak obecne trendy które do nas przywędrowały wraz z "demokracją" stały się pożywką dla tych właśnie wad. Przyszło mi w końcówce mojego życia żyć w kraju którego system to mixt najgorszych cech komunizmu i kapitalizmu.
Tak że z jednej strony jeszcze raz dziękuję za słuszną kontrę, a z drugiej zgodnie z moją wiedzą ( o której mowa wyżej :lol:) twierdzę że nie jest dla mnie źródłem prawdy żadna petycja podpisana nawet przez tysiąc profesorów.
Prawda jest zapewne gdzieś po środku.

PS. Jeden z takich profesorów leczył moją jakoby przerośniętą prostatę aplikując mi prze ponad pół roku pavulopodobny lek zwiodczający mięśnie. Powinienem mu wytoczyć sprawę cywilną.
Prawda zaś tkwiła w neurologicznych nieprawidłowościach wynikających z uszkodzeń w kręgosłupie które można w usunąć i które zostały już usunięte przy pomocy kilku prostych codziennych ćwiczeń. I do tej prawdy doszedł zwykły lekarz. Wprawdzie sam go na to swoimi spostrzeżeniami naprowadziłem, ale właśnie to dzięki temu że nie pozjadał wszystkich rozumów miał cierpliwość mnie wysłuchać.
W PRLu było takie powiedzenie - z inżynierem można dyskutować, z magistrem się już nie da.
Sorry za wtrącenie osobiste - ale to przykład co warte są "autorytety. A poza - to forum to w dużej części kółko emerytów których dotykają tego typu niesprawności i może w podobny sposób są "leczeni".


Ostatnio zmieniony 22 sie 2019, 11:06 przez kowalew, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 10:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tak, właśnie kowalew mnie wyprzedził. Wystrzelać wszystkich winny ludzi. Mnie nie, bo ja ostatnio w lesie nie bywam.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 12:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Dziki obwinia się o zawleczenie choroby ASF do chlewni ale przecież to nie dziki wchodzą do chlewni ani świnie z hodowli nie bywają w lesie.
Profesory to durnie. Wystrzelać te małpy :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 13:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
O durnotę tu nie chodzi chodzi o korupcję i pochodną, zbrodnicze celowe lekceważenie.


W październiku 2018 OIE uznała Republikę Czeską za państwo wolne od ASF

W ciągu miesięcy od wykrycia pierwszych padłych na ASF dzików w Czechach , obszar o powierzchni 1,034 km2 uznano za obszar skażony, wprowadzono ścisłe zasady sanitarne z zakazem wstępu do lasu "na grzybki" "wycieczki, rowerek, spacerki" włącznie. dodatkowo pierwotny rejon ok 57 km2 został częściowo ogrodzony elektryczne 10km i chemicznymi pułapkami 37km.

Masowy odstrzał, depopulację, dzików, przeprowadzono po wdrożeniu wstępnych zabiegów sanitarnych przygotowawczych, szkoleniowych, by dzików nie płoszyć przedwcześnie. Pozostawiono im nawet cześć upraw by nie szukały pożywienia.
Obszar intensywnego odstrzału obejmował początkowy obszar epidemii i następnie 8500km2 prowadzony był planowo przez przeszkolonych myśliwych i policję, trwał wiele miesięcy zabito i zutylizowano ok 15 tysięcy dzików.
Mimo sukcesu w dalszym ciągu urzędowa kontrola w rejonie zagrożonym zarazą nadal jest prowadzona i obejmuje badania padłych świń i dzików, ograniczenia przemieszczania zwierząt, intensywne polowania i aktywne poszukiwanie martwych dzików.

Skuteczność działań okazała się tak duża że nie doszło do żadnych zakażeń w hodowlach świń.

Czy można podobne działania podjąć w Polsce? nie nie można, jest zdecydowanie za późno.
W Polsce ASF pojawił się w lutym 2014 roku. Teraz wraz ze strefą buforową to połowa obszaru kraju.
Można zarazę jedynie wytępić. Gdy to nie zostanie dokonane dziki padną tak czy inaczej, łącznie z hodowlami świń, najwidoczniej o to chodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 14:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 22:25
Posty: 1496
1. Był taki czas kiedy Putinowi opłacało się dogadać z UE.
2. Potem przyszedł czas, gdy Putin doszedł do wniosku, że jednym ze środków do trwania "silnej, putinowskiej Rosji", jest zniszczenie od środka UE, która od zawsze stanowi konkurencję dla Rosji na całym kontynencie.
3. Putin jest prostym, ale bardzo dobrze wyszkolonym pułkownikiem KGB.
4. Kilka lat temu, do większości krajów UE, Rosja zaczęła przeszczepiać swoje metody i środki w celu doprowadzenia do sytuacji w której rządy poszczególnych państw, będą realizowały jej koncepcję polityki europejskiej.
5. Podsycanie nastrojów antyeuropejskich, antyimigranckich czy antymniejszościowych, a w konsekwencji budowa licznych partii o takim charakterze to od lat dzień powszedni Europy, która jest przedłużeniem polityki wymyślonej i zastosowanej w Rosji po roku 2000 przez Putina i jego bezpośrednie otoczenie. I jeszcze: po co np Rosja w Syrii? Po to, żeby uruchomić eksodus uciekających do Europy ludzi, którzy kilka lat temu stali się kołem zamachowym, dzisiejszych, faszyzujących partii w całej Europie.
6. Rosja swoimi ludźmi i pieniędzmi, zaraziła Europę, głównie tym co wyhodowała u siebie wiele lat temu, by Putin rządził w Rosji niepodzielnie.
7. Jako, że dziś do utrzymania swojej władzy, potrzebuje Putin Wielkiej Rosji, to logiczne jest, że silna UE, jest dla jego planów naturalną przeszkodą.

Co dalej na przykładzie Polski?

1. "Afera Podkarpacka", gdzie zarejestrowano tysiące godzin nagrań wideo na których są politycy wszystkich opcji, duchowni, samorządowcy, policjanci, dziennikarze, itd...
2. Ta akcja została przeprowadzona przez Ukraińców z rosyjskimi paszportami, o których pisowska propaganda bredzi, że nasze służby "pozyskały ich do współpracy" i w ramach tej współpracy miały oko na ich działania. W rzeczywistości to Ukraińcy mieli na pasku nasze służby, które nie przeszkadzały w nagraniach, myśląc, że "monitorują" inną działalność Ukraińców.
3. Dziś nagrania są w Moskwie.
4. Nikt nie ma interesu ich upubliczniać, bo nie chodzi o to, żeby je upubliczniać, a o to, żeby decyzyjne osoby w Polsce, wykonywały takie działania, które są w interesie putinowskiej Rosji.
5. A takie działania wykonuje choćby PiS od 4 lat.
6. Wystarczy, że w otoczeniu właściwego polityka/urzędnika/biskupa sprzyjającego obozowi aktualnej władzy, pojawi się ktoś zaufany kto powie "jesteś na taśmach", by chwilę później sugestia dotycząca tego co i gdzie należy zrobić, została zupełnie jasno zrozumiana.
7. Przykład z brzegu? "Ostatnia" afera i jej kolejne etapy w linku poniżej czyli niszczenie władzy sądowniczej by zastąpić ją taką jaka działa od lat w putinowskiej Rosji.
8. Przy okazji takich afer, zawsze wypływają na wierzch wierni systemowi i swoim politycznym mocodawcom urzędnicy kolejnego szczebla, którzy są posłuszni "politykom z taśm". A ci chronią swoje tyłki, "biorąc pod uwagę" czyli realnie wypełniając instrukcje swoich "zaufanych doradców" podłączonych do Kremla.
9. Lokalne "samobójstwa" świadków, to "wypadki przy pracy" bez żadnego znaczenia.
10. Mimo wszystko, jak nigdy w ostatnich latach, moskiewska opozycja wobec Putina jest coraz silniejsza. Co zrobi zatem dobrze wyszkolony pułkownik KGB? Rozpęta lokalną wojnę. Nie wierzycie? Skopiujcie ten tekst i poczekajcie kilka miesięcy...Prościej i jaśniej już nie potrafię.

Autor: KW

_________________
Av miał rację: Rosję trzeba cofnąć do czasów Wielkiej Smuty, a na Kremlu ustanowić polską załogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 14:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Pantryglodytes pisze:
[...] obszar o powierzchni 1,034 km2 uznano za obszar skażon
.
pierwotny rejon ok 57 km2 został częściowo ogrodzony elektryczne 10km i chemicznymi pułapkami 37km.
.
Obszar intensywnego odstrzału obejmował początkowy obszar epidemii i następnie 8500km2

Czechy:
Powierzchnia całkowita 78 866 km²
Wody śródlądowe 2%

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 14:58 
logik pisze:
1. Był taki czas kiedy Putinowi opłacało się dogadać z UE.
----
Prościej i jaśniej już nie potrafię.
Autor: KW


Wolno Panu czy dokładniej autorowi KW tak to widzieć, ale ja mam propozycję znacznie szerszego widzenia - nie dotyczącej Unii w tym Polski, ale całego naszego świata.
Proponuję zapoznać się z właśnie świeżą notką blogera "Berkeley72" na Neonie24
http://zakop999pl.neon24.pl/post/150273,us-deep-state-czyli-panstwo-w-panstwie-i-jego-geneza
Wprawdzie dopatrzyłem się tam już na samym wstępie być może nieświadomej dla autora nieprawdy :lol: dotyczącej okoliczności słynnego przemówienia JFK 27 kwietnia 1961r roku ale warto to przeczytać.

PS. Przepraszam Panów Pantryglodytesa i Stanaxa, że odpowiadam na wkręt Logika. W sprawie ASF nie mam już nic do dodania.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 15:34 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
To w końcu kto rządzi tym światem? Żydzi, masoni, kosmici czy pedofile? Bo już głupieje.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 16:10 
Ja tego też nie wiem Panie Komandorze. Wiem jednak (a raczej sądzę) że na znacznej części naszego globu nie rządzą ci których uważa się za oficjalnych decydentów. Podałem ten link ze świadomością że narażę się dla wielu na śmieszność, ale może jednak u kogoś zasieję niepewność w jego bezkrytycznej pewności.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 22 sie 2019, 17:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Komandor pisze:
To w końcu kto rządzi tym światem? Żydzi, masoni, kosmici czy pedofile? Bo już głupieje.


Niepotrzebnie.

Pan Stanax już odpowiedział:

stanax pisze:
.....
Wniosek z tego taki, że w tym kraju na nikogo już nie można liczyć. Prawo, kodeks karny to puste frazesy.
Policja, prokuratorzy, adwokaci, nie mówiąc już o politykach (każdej opcji!) - to sprzedajni szmaciarze.
Dla własnych partykularnych interesów gotowi zniszczyć każdego, z matką swoich dzieci włącznie.


To właściwa, dla krajów realnej "demokracji" odpowiedź, kluczem jest sprzedajność.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 133  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group