forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:46

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 133  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 16 lis 2019, 14:23 
polar pisze:
A la czemu? Czyż nie jest zabawnie? ;)



Cytuj:
Oczywiście nikogo to nie oburza.

Dlatego też nie widzę żadnego sensownego powodu, aby utrzymywać stan rzeczy, w którym najbogatsi płacą proporcjonalnie dużo mniej do ZUSu, niż ci co zarabiają słabiej.



;)


Mnie to oburza, mnie! Dlatego wolę utrzymywać władzę, która od mało zarabiającego nie bierze nic. Zaczyna brać cokolwiek,
kiedy zarobki przekraczają limit tzw. minimum socjalnego, wyliczonego na równowartość 5000 zł/mies. Widocznie chapacze
lordowych dzid mają inne żołądki. Kto jednak trzyma proli marudnych po szyje w polskim gównie? Może im zapach pasuje?
Ojczyznęście ukochali, tak? To sobie w szambie gnijcie. Moja ojczyzna jest tam, gdzie moje dzieci i wnuki, a nie tam gdzie
kołtun umiłowany bo polski. Ja się pytam, dlaczego oburzeni nie jadą, gdzie biedny nie płaci w ogóle, a bogaty płaci dużo?
Nie odpowiadajcie - tak retorycznie pytam.


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 16 lis 2019, 16:31 
A pan prezydent dalej chce porządki w Polsce robić.

https://wiadomosci.wp.pl/paryz-znowu-w- ... taYDmybeCo


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 24 lis 2019, 8:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
"Mendo pier...na. Zaje...my cię". Tak kończy się przyjaźń Rybaka i Międlara


Aby całe zdanie nabrało pełni ekspresji w miejsce kropek należy wstawić odpowiednie literki. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Powiem jedno - bardzo przykro mi z tego powodu. :lol:

https://natemat.pl/291583,piotr-rybak-i ... MQT-30zbcM

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 24 lis 2019, 18:38 
To teraz coś pozytywnego!

Urodzona w Niemczech, wychowana w Wielkiej Brytanii, narodowości romskiej, a sercem Polka
Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior!
Polska wygrywa drugi raz z rzędu!
Widowisko moim zdanie GENIALNE. Fachowcy twierdzą, że najlepiej zrealizowany
finał nie tylko Eurowizji Junior, ale najlepszy w historii Eurowizji. Braaaaaawoooooo!

Obrazek

Powtarzam prawackim naziolom: Urodzona w Niemczech, wychowana w Wielkiej Brytanii,
narodowości romskiej, Polka - Europejka! Nadzieja? Oby.



Dlaczego tak się jaram? Bo oglądam wszystkie programy wyłaniające muzyczne talenty,
te zagraniczne też. Tylko muzyczne, a nie mam talent i zatańczę na lodzie z mikrofonem
w dupie. Serce rośnie, gdy widzę ile jest talentów pośród małolatów .


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 24 lis 2019, 18:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
teraz jak wygrala to sie do niej przyznaja, a tak to byla zwykla cyganicha ....brawo Viki Gabor! urodzona w Niemczech, czyli niemka :)tym bardziej brawo!

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 24 lis 2019, 18:50 
IroB pisze:
teraz jak wygrala to sie do niej przyznaja, a tak to byla zwykla cyganicha ....


Nie wszyscy. Ja jej kibicowałem w Voice Kids. Talent nie ma narodowości.
Viki językiem polskim posługuje się lepiej niż większość polityków, a z
pewnością lepiej, niż ci "prawdziwi Polacy".


Na górę
  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 24 lis 2019, 19:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
To teraz coś pozytywnego!

Urodzona w Niemczech, wychowana w Wielkiej Brytanii, narodowości romskiej, a sercem Polka
Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior!
Polska wygrywa drugi raz z rzędu!
Widowisko moim zdanie GENIALNE. Fachowcy twierdzą, że najlepiej zrealizowany
finał nie tylko Eurowizji Junior, ale najlepszy w historii Eurowizji. Braaaaaawoooooo!

Obrazek

Powtarzam prawackim naziolom: Urodzona w Niemczech, wychowana w Wielkiej Brytanii,
narodowości romskiej, Polka - Europejka! Nadzieja? Oby.



Dlaczego tak się jaram? Bo oglądam wszystkie programy wyłaniające muzyczne talenty,
te zagraniczne też. Tylko muzyczne, a nie mam talent i zatańczę na lodzie z mikrofonem
w dupie. Serce rośnie, gdy widzę ile jest talentów pośród małolatów .


Fanem takich spektakli nie jestem , ale gratuluję i cieszę się wraz Wami tow. Wiara. Ale żeby nie było tak ładnie to napiszę jeszcze..... jedynymi artystami, którzy wygrali festiwal "Eurowizji" tylko ten dla dorosłych i zrobili po tym prawdziwą karierę był szwedzki zespół ABBA no i Celine Dion. Innych większy gwiazd tegoż festiwalu nie znam. Może coś mi umkło, bo jak mówiłem nie jestem fanem tego festiwalu ani takiego śpiewania. Szanuję jednak gusta wszystkich tych, którym taka sztuka się podoba. Nawet fanów baby z brodą Conchity Wurst.

ps. Panie IroB - ja nie wiedziałem nawet, że taki ktoś istnieje. I chwała Wiarkowi, że nam o tym lojalnie doniósł. Tak mało mamy chwil, którymi możemy się pochwali i z kogo być dumni. Przeważnie wie Pan jak jest - obciach albo wstyd. Sam Pan wiesz. Z perspektywy odległości widzisz Pan więcej niż niejeden z nas.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 24 lis 2019, 19:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6455
baby z brodą Conchity Wurst.

ps. Panie IroB - ja nie wiedziałem nawet, że taki ktoś istnieje. I chwała Wiarkowi, że nam o tym lojalnie doniósł. Tak mało mamy chwil, którymi możemy się pochwali i z kogo być dumni. Przeważnie wie Pan jak jest - obciach albo wstyd.[/quote]


ja tez nie wiedzialem, ja tak ogolnie o ludziach....... ze lubia sie przyznawac do ludzi sukcesu.....wstaja i skanduja Gomolka, Gierek,Jaruzelski, Walesa, Jaroslaw...... oni ich w zasadzie robia dopiero ludzmi sukcesu ....skandujac.Tak sie zastanawiam i grzebie w mojej pamieci i..... kurwa, ja jakis ........kurwa, ........inny bylem ? czy? bo nigdy nie bylem w opozycji ale tez nigdy nie skandowalem.........ale ja nie o tym chcialem, panie boruch we w tych slowach o babie z wasami to chyba slysze ...jak by to powiedziec? pan jestes jakis homofob? sie pytam , a niech on se brode nosi i sie za kobiete uwaza z brodo....mnie nie przeszkadza tak dlugo jak dlugo mi Wurst Cochita nie narzuca bym sie nie golil ....

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 24 lis 2019, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
IroB pisze:
baby z brodą Conchity Wurst.

ps. Panie IroB - ja nie wiedziałem nawet, że taki ktoś istnieje. I chwała Wiarkowi, że nam o tym lojalnie doniósł. Tak mało mamy chwil, którymi możemy się pochwali i z kogo być dumni. Przeważnie wie Pan jak jest - obciach albo wstyd.



ja tez nie wiedzialem, ja tak ogolnie o ludziach....... ze lubia sie przyznawac do ludzi sukcesu.....wstaja i skanduja Gomolka, Gierek,Jaruzelski, Walesa, Jaroslaw...... oni ich w zasadzie robia dopiero ludzmi sukcesu ....skandujac.Tak sie zastanawiam i grzebie w mojej pamieci i..... kurwa, ja jakis ........kurwa, ........inny bylem ? czy? bo nigdy nie bylem w opozycji ale tez nigdy nie skandowalem.........ale ja nie o tym chcialem, panie boruch we w tych slowach o babie z wasami to chyba slysze ...jak by to powiedziec? pan jestes jakis homofob? sie pytam , a niech on se brode nosi i sie za kobiete uwaza z brodo....mnie nie przeszkadza tak dlugo jak dlugo mi Wurst Cochita nie narzuca bym sie nie golil ....[/quote]

Panie IroB przecież Pan mnie zna. Ja i homofobia? To jak woda i ogień. Ja niespotykanie spokojny człowiek jestem. I zobacz Pan przez to, że jestem przeciwko homofobii, nie znoszę wszelkich polskich fobii tak obecnych dzisiaj na tym fo również. Ja, który przeciwstawiałem się obrażaniu ludzi wszelkich innych kultur innych niż nasza "przednia" chrześcijańska, ja który byłem przeciwny temu, że oni roznoszą robaki, ślimaki i koklusz. ja, który nie zgadzałem się z ukształtowaną przez katonarodowe szczujnie, tryndy polskie, że każdy muzułmanin, czarnoskóry przybysz z Afryki to gwałciciel, terrorysta, leń śmierdzący, złodziej zostałem okrzyknięty tu największym chamem i "debilem" - to cytat. I jak ja mam być homofobem?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: WYDARZENIA
Post: 24 lis 2019, 20:25 
Kurwa! Człowiek by się chciał pocieszyć tak przecież nieczęstym sukcesem Polski,
a przyjdą dwa stare tetryki i zasrają wszystko nieszczelnym pampersem, upierdolą
w kaszce, i jeszcze sztuczna szczękę położą na stole. A wypierdalać mnie!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 133  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group